واکنش جالب آنچلوتی به هفتمین توپ طلای لئو مسی

[ad_1]

کد خبر: 1795328/42

زمان: 17:19
1400/09/09

هدیه: 44,501

توجه؛

کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید، کسب توپ طلا را به لیونل مسی تبریک گفت.

مراسم اهدای توپ طلا شب گذشته در پاریس برگزار شد و همانطور که انتظار می رفت لیونل مسی هفتمین توپ طلای دوران حرفه ای خود را از آن خود کرد. عده ای از این انتخاب خوششان نیامد و روبرت لواندوفسکی را گزینه خوبی می دانستند اما کارلو آنچلوتی گفت باید به نتایج احترام گذاشت و به مسی تبریک گفت.

“شما باید نتیجه توپ طلای 2021 را بپذیرید و برندگان را تشویق کنید. لیونل مسی برنده این جایزه است و او بازیکن بزرگی است، چیز دیگری برای افزودن به آن نیست. برای بازیکنان، جایزه فردی.” کارلو گفت. آنچلوتی: “آنها مهم هستند، اما اگر برنده نشوید، مشکلی نیست. امیدوارم بازیکن رئال مادرید سال آینده این جایزه را به دست آورد. کریم بنزما فصل خوبی را پشت سر گذاشت و در رده بندی چهارم شد.

من مربی رئال مادرید هستم و نمی توانم بازیکن دیگری به جز تیم خودم انتخاب کنم. اگر رای می دادم، کریم بنزما را اول، وینیسیوس دوم، تیبو کورتوا سوم، کاسیمیرو چهارم و تونی کروز پنجم و لوکا مودریچ و ادواردو کاماویگا را انتخاب می کردم. حالا دستور این است که باید به مسی احترام بگذاریم و به او تبریک بگوییم.

ادن هازارد در لیست رئال مادرید؟ حال ادن خوب است و در تمام تمرینات حضور دارد و در لیست رئال مادرید برای دیدار مقابل بیلبائو خواهد بود. هازارد دچار ناراحتی عضلانی شد و فقط مشکلات معده داشت. رودریگو نیز این مشکل را داشت و در حال حاضر شرایط خوبی ندارد.

مشکل خطر جسمی است، او باید وضعیت خود را بهبود بخشد. هازارد باید بیشتر بازی کند و البته حضور او در زمین شرایط او را بهتر می کند. ما بازی های زیادی داریم و ادن هازارد فرصت های زیادی در زمین دارد.

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما