واکنش جدید جواد نکونام به کمک کی روش

جواد نکونام واکنش تازه ای به جدایی فولاد و پیوستن به تیم ملی فوتبال ایران نشان داد.

جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی مایس کرمان گفت: پس از یک استراحت کوتاه، لیگ شروع می شود و جایی است که انسان در آن شادی می کند. ما برای بازی فردا کاملا آماده هستیم، بازیکنان مصدوم ما آمده اند، ترکیب ما در شرایط خوبی قرار دارد و طبق معمول نیاز به تمرکز کامل و ذهنیت برنده داریم تا یک بازی خوب و با نتیجه را به دست آوریم. باید هوشمند باشیم و قربانی ضدحملات مسی نشویم. نقاط قوت و ضعف حریف را آنالیز کردیم و امیدوارم فردا بتوانیم نتیجه لازم را بگیریم.

وی در پاسخ به این سوال که محمدی نبی اعلام کرد که آقای کی روش با همه مربیان برنامه های لیگ برتر را در میان گذاشته است، آیا این گفتگو با شما انجام شده است؟ وی گفت: هنوز این اتفاق نیفتاده است و ما برنامه را می دانیم و تقریبا سازمان لیگ اعلام کرد. به هر حال بحث منافع ملی وجود دارد و وقتی اینطور است برای ما تفاوتی بین تیم ملی بزرگسالان و نوجوانان وجود ندارد، حتی اگر مدافع هم نداشته باشیم با حضور یک شاهزاده پارتیزان موافقت کردیم. در تیم جوانان به هر حال تیم ملی همیشه مورد علاقه است.

سرمربی تیم فوتبال خوزستان در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اعلام امروز محمد نبی مبنی بر اینکه آقای نکونام تنها مربی ایرانی است که از کی روش پرسید به تیم ملی می روی؟ وی گفت: من شخصا از کارلوس کی روش تشکر می کنم. به هر حال در دنیای فوتبال یک مربی بزرگ حق دارد از شما تعریف کند و حتی شما را به عنوان دستیار انتخاب کند. من همیشه گفته ام و باز هم تکرار می کنم که کار با مربیان بزرگ دنیا درس عبرت مربیان دانشگاهی است، از این بابت خوشحالم و امیدوارم کی روش بهترین نتایج و موفقیت ها را در تیم ملی کسب کند. ضمن اینکه عموم مردم از شرایط تیم ملی راضی هستند.

وی ادامه داد: آقایان تاج و نبی با من خوب بودند و با من خوب بودند و صحبت هایی هم شد اما حرف من این است که با قرارداد باشگاه فولاد و باشگاه فولاد به رشد من کمک کردند. من به این باشگاه افتخار می کنم. من سال‌هاست اینجا کار می‌کنم و در اوایل فصل، وسط فصل و الان پیشنهادهایی داشتم، اما دوست ندارم از طرف هواداران فولاد عصبانی شوم، دلیلش خاطرات خوبی است در طول سال ها ایجاد شده و او تصمیم گیرنده در این زمینه است و باشگاه محکم است و من می خواهم باشگاه همچنان عالی باشد.

نکونام تایید کرد: به هر حال من با باشگاه فولاد قرارداد دارم. می توانستم در ابتدای فصل بروم اما همیشه به هواداران فولاد مدیون هستم. اولین بار که آمدم برایشان سخت بود، اما الان ارتباطی ناگسستنی داریم. مردم خوزستان همه به من لطف دارند و من نمی توانم این را با هیچ چیز تغییر دهم، این ارتباط همیشه در قلب و ذهن من است. اگر هواداران عصبانی شوند، احساس گناه می کنم و همانطور که باشگاه فولاد اعلام کرد این برخلاف رفتن من است و حرفی برای گفتن ندارم.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما