واکنش عجیب دراگان اسکوچیچ به شایعه اخراجش از تیم ملی

آینده: پس از مواضع متفاوت دو گروه از بازیکنان تیم ملی ایران در خصوص کادر فنی این تیم، دراگان اسکوچیچ با انتشار بیانیه ای در صفحه شخصی خود موضع خود را اعلام کرد; با این حال او خیلی زود این پست را حذف کرد و سپس آن را دوباره منتشر کرد!

بر اساس این گزارشدر بیانیه اسکوچیچ آمده است: ظاهراً گروهی سعی کردند من را از تیم ملی کنار بگذارند، ضمن اینکه به آنها به خاطر استقامتشان تبریک می گویم، پیامی واضح و غیرقابل انکار دارم: زمانی هدایت تیم ملی را برعهده گرفتم که احتمال خروج از تیم ملی وجود داشت. جام جهانی خیلی بالا بود و تعداد کمی از مردم فکر می کنند ما می توانیم به قطر صعود کنیم. من سخت کار کرده ام و ثابت کرده ام که توانایی انجام این کار را دارم. در مقابل همه توهین ها و فشارها مقاومت کردم و نشان دادم که می توانم از پس همه این موقعیت ها بر بیایم. با تلاش تک تک اعضای تیم ملی به سریع ترین صعود تاریخ آسیا دست یافتیم، اما مزیت ها و نقش من و کادر فنی در این موفقیت غیر قابل انکار است، به خودم، نتایجم افتخار می کنم. تصمیمات من و مقاومتم در برابر افترا. من شایسته این هستم که با تیمم به جام جهانی بروم و آرامش لازم را داشته باشم تا تیمم را به بهترین شکل آماده کنم. حالا آرامش ندارم، اما با یک دل از این وضعیت عبور خواهیم کرد. من به اندازه من برای حضور در جام جهانی انگیزه دارم، به خصوص بعد از تمام سختی هایی که پشت سر گذاشته ام.

گروهی از بچه ها در شبکه های اجتماعی از من حمایت کردند و من از صمیم قلب از همه آنها تشکر می کنم، اما اگر این اتفاق نمی افتاد بهتر بود. گروه دیگری از بازیکنان من نیز نیازی به این کار ندیدند که برای من نیز قابل احترام است. چون نیازی به چنین چیزهایی نیست. آنچه اکنون بیش از هر زمان دیگری به آن نیاز داریم اتحاد و همبستگی است، چه از درون و چه از بیرون، باید فرم تیم را داشته باشیم. برای بازیکنان، مهمترین مسئله باید تمرکز روی کارشان باشد، جانشان را فدای کشورشان کنند و درگیر مسائل خارج از حوزه تخصصی خود نشوند. بازیکنان تیم ملی نباید در امور دیگری که خارج از مسئولیت خود هستند دخالت کنند.

اما کسانی که سعی می کنند آب را گل آلود کنند و از من بازجویی می کنند، آنهایی که در توانایی های خود اغراق می کنند اما نتایج قبلی آنها غیرقابل دفاع است و کسانی که سعی می کنند حقیقت را نادیده بگیرند یا تحریف کنند، باید دوباره فکر کنند. در فوتبال هیچ استدلال قوی تر از نتایجی که گرفتم وجود ندارد و نتایجی که گرفتم گویای خود است.

من به عنوان مربی تیم ملی برای دفاع از منافع تیم ملی و ایرانیان با تک تک سلول های اسم مستعارم می جنگم. من هرگز روی چیزهایی تمرکز نکردم که خارج از کنترل من بود و اکنون این سبک من است. بنابراین اجازه نمی‌دهم شایعات حواس من و تیمم را پرت کنند.»

واکنش عجیب دراگان اسکوچیچ به شایعه اخراجش از تیم ملی

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما