واکنش گواردیولا به شرایط بحرانی آلمان

[ad_1]

شاگردان پپ گواردیولا برای صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا قطعی شدند و منچسترسیتی فردا شب به مصاف لایپزیگ می رود و این دیدار برای آنها یک بیانیه رسمی است. از سوی دیگر لایپزیگ برای صعود به لیگ اروپا باید برابر منچسترسیتی پیروز شود.

پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل لایپزیگ گفتهمه بچه‌هایی که فردا بازی می‌کنند می‌خواهند برنده شوند و ما به لیگ قهرمانان اروپا احترام می‌گذاریم. هر بازی فرصت خوبی برای پیشرفت است. ما می‌توانیم خیلی بهتر کار کنیم و بازیکنان می‌دانند. فردا موضوع دیگری است که می‌خواهیم خوب بازی کنیم.»

مقابل لایپزیگ برای امتیاز بازی نمی کنیم و به دنبال پیشرفت هستیم. این یک بازی آموزشی عالی برای ما است. ما هم به لایپزیگ می رویم، یک شام خوب می خوریم و صعودمان را برای مرحله بعدی لیگ قهرمانان جشن می گیریم. آنها در این فصل فراز و نشیب هایی داشته اند، اما عملکرد آنها مقابل پاری سن ژرمن باید 2-0 یا 3-0 آنها را به پیروزی می رساند.

بازی پشت درهای بسته و شیوع نوع جدیدی از ویروس کرونا در اروپاما از این قاعده مستثنی نیستیم. ما در خیابان ها راه می رویم، به رستوران می رویم، زندگی ما عادی است. وضعیتی که در یک سال و نیم گذشته ایجاد شده است، جان افراد زیادی را گرفته است. این وضعیت در حال بهبود است و احتمال مرگ مردم پس از مرگ کمتر است. واکسیناسیون دوم نکته مهم این است.

گونه جدیدی از ویروس در اروپا در حال رشد است و مقامات می گویند که در خانه نیز باید از ماسک استفاده کنید. فقط باید با کمکی که به دیگران می کنید تبعیض آمیزتر باشید. از طرفی باید مراقب باشیم و برای هر چیزی آماده باشیم. نگرانی در آلمان این است که وضعیت خوب نیست. همانطور که نخست وزیر گفت نقاب زدن و فاصله اجتماعی باید رعایت شود. ما عاشق بازی با هواداران هستیم. مسئولان آلمانی تصمیم گرفتند پشت درهای بسته بازی کنند.

من دکتر یا دانشمند نیستم. از آنچه در مورد این بیماری خوانده ام، مردم می گویند که کووید همان آنفولانزا می ماند، اما وقتی واکسینه می شوید همه چیز تغییر می کند. فقط باید با کمکی که نسبت به دیگران می کنید، تبعیض آمیزتر رفتار کنید.»

کوین دی بروین آتی“مثل همیشه، او باید برای موقعیت خود بجنگد. او نمی خواهد چیزی به من نشان دهد، او می خواهد نشان دهد که بازگشته است. کاری که در پنج سال گذشته انجام داده است. حضور او برای تیم بسیار مهم است و این چیزی که ایلکه گوندوگان در مورد آن است.” و آنها برناردو سیلوا را به خوبی می شناسند.

عملکرد عالی مربیان آلمانی“یولیان ناگلزمن در بایرن مونیخ است. مدیران ساوتهمپتون و رالف استثنایی هستند. مربیان آلمانی درجه یک هستند و من می توانم چیزهای زیادی از آنها یاد بگیرم.”

[ad_2]

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما