وای، دنیا رفته است. رونالدو هم می پرسد! (تصویر)


به گزارش “ورزش سه”، رالف رنگانیک امروز برای اولین بار روی نیمکت منچستریونایتد حاضر شد و تیم تحت هدایت او با تک گل نیمه دوم سه امتیاز را کسب کرد. اما خیلی ها منتظر بودند ببینند کریستیانو رونالدو سرمربی آلمانی چگونه با این ستاره پرتغالی روبرو می شود و از آن استفاده می کند اما به نظر می رسد در اولین دیدار همه چیز راضی کننده بود.

در روزهای ابتدایی شایعه حضور رنگینی در اولدترافورد، گزارش شد که این سرمربی علاقه ای به همکاری با بازیکنانی مانند کریستیانو رونالدو ندارد. در واقع، عدم نفوذ این بازیکن 36 ساله در مطبوعات حریفان و کاهش طبیعی قدرت او در سال های اخیر، بسیاری را به این باور رسانده است که کریستیانو رونالدو جایی در تفکر رانجینیک ندارد. اما سرمربی جدید یونایتد در پایان بازی مقابل پالاس به تمجید از این مهاجم باتجربه پرداخت و مدعی شد که به احترام کریستیانو رونالدو و زحمات او در زمانی که توپ در اختیار او نبود، کلاهش را از سر برمی دارد.

بهترین گلزن یونایتد در این فصل در کنار رالف رنگنیک انگیزه بالایی برای درخشش دارد و می خواهد ثابت کند که همچنان می تواند در سطح بالایی بازی کند. باید دید با نزدیک شدن به فصل رونالدو می تواند سطح انرژی خود را حفظ کرده و در مطبوعات بازیکنان یونایتد شرکت کند یا خیر. اما اگر چنین باشد، رالف رنگنیک به جمع طرفداران این ستاره درخشان خواهد پیوست.

اما واکنش کاربران توییتر به تلاش های صریح کریستیانو رونالدو در دیدار امروز نیز جالب است و بسیاری از رویکرد ستاره پرتغالی هیجان زده هستند.

رونالدو می پرسد دنیا چیست؟

رونالدو می پرسد، من نمی توانم آن را باور کنم.

من نمی توانم عملکرد امروز منچستریونایتد و آنچه را که اکنون دیدم باور کنم … سرعت بسیار بالا بود و رونالدو مدام فشار می آورد.

فشار رونالدو در دقیقه 90 واقعا موثر بود. او به دنبال توپ بود.

رونالدو 90 دقیقه پرس کرد، بنابراین می شد این کار را انجام داد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم