ورود به ستاد امرو بی معرفت در زمینه کسب و کار اینترنتی

در دیدار با رئیس فدراسیون ملی کسب و کارهای مجازی و بسیاری از شرکت های مهم اینترنتی، مشکلات، مشکلات و تخلفات شرکت های اینترنتی و تبلیغات مغایر با شئونات اسلامی با معاونت اجتماعی رئیس جمهور و خواسته های ستاد مورد بحث و بررسی قرار گرفت. امر به معروف و نهی از منکر.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل امر به معروف و نهی از منکر؛ در دیدار با رئیس فدراسیون ملی کسب و کارهای مجازی و بسیاری از شرکت های مهم اینترنتی، مشکلات، مشکلات و تخلفات شرکت های اینترنتی و تبلیغات مغایر با شئونات اسلامی با معاونت اجتماعی رئیس جمهور و خواسته های ستاد مورد بحث و بررسی قرار گرفت. امر به معروف و نهی از منکر.

در این نشست که به میزبانی ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور برگزار شد، رئیس فدراسیون کسب و کار مجازی، مدیر عامل نیازمندی های اینترنتی دیوار، عضو هیئت مدیره اسنپ تاکسی اینترنتی و مدیر حقوقی دیجی کالا شرکت حضور داشتند.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام سید میثم موسوی نژادیان رئیس سازمان امور اجتماعی و مطالبات به خیر و پیشگیری گفت: شرکت های اینترنتی در ایجاد فرصت های شغلی و تسهیل امور روزمره مردم کمک زیادی کرده اند.

وی رویکرد امر به معروف و نهی از منکر را رویکردی تعاملی، تعاونی و تعاونی با اصناف دانست و از سوی دیگر خواستار رعایت دقیق حقوق مردم و عدم درج آگهی های مغایر با شئونات اسلامی و اخلاقی در تبلیغات شد. . از شرکت های اینترنتی

موسوی نژادیان با اشاره به حمایت قاطع رهبری از افسران فرماندهی گفت: تاکسی های اینترنتی باید با حسن نیت از رانندگان حمایت کنند و از آنها جلوگیری کنند و این رانندگان تشویق شوند نه اینکه حسابشان مسدود شود.

این مقام مسئول در ستاد پیشنهاد کرد گزینه ای برای رانندگان اینترنتی برای لغو پرواز مسافران کشف حجاب در اپلیکیشن این شرکت فراهم شود.

رئیس سازمان امور اجتماعی و ستاد شکوفایی و پیشگیری به وظایف انجمن تجارت مجازی در نظارت بر شرکت های اینترنتی اشاره کرد و افزود: نظارت بر این شرکت ها برای جلوگیری از تضییع حقوق مردم و وسوسه مشتریان و همچنین تحقق وسوسه انگیز ضروری است. وعده می دهد.

وی با بیان اینکه قانون برای همه یکی است و نباید سلیقه ای اعمال شود، تصریح کرد: شرکت های کوچک و بزرگ با نفوذ یا کم نفوذ نداریم.

مرتضی جرج زاده مدیرکل سازمان ها و نهادهای مردمی از رهبری امر به معروف و نهی از منکر خواست در این جلسه بر اساس ماده 34 بخشنامه اجرایی قانون حمایت از امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شورایی خوب و نهی از منکر در صنف و کار مجازی شد.
وی همچنین پیشنهاد تشکیل کارگروه مشترک ستاد و فدراسیون کسب و کارهای مجازی را به منظور رفع مشکلات مردم و هدایت سیاست های فرهنگی در این اتحادیه داد.

این مقام مسئول، ماده 9 قانون حمایت از امر به معروف و نهی از منکر را مبنای اقدامات قانونی این ستاد برای حمایت از امر و نهی عنوان کرد و افزود: بر این اساس قانون یا اشخاص حقیقی یا حقوقی حق ندارند امر به معروف و نهی از منکر را اجرا نکنند و برای کافر مانع ایجاد کنند ایجاد هر نوع مانع و اخلال از نظر قانون جرم است.

گرگه زاده با اشاره به حمایت ستاد از اصناف گفت: بند اول تفاهم نامه ستاد و اتاق اصناف ایران پیگیری مطالبات اصناف از نهادها و سازمان های ذیربط است.

فرشاد وکیل زاده رئیس فدراسیون کشوری کسب و کارهای مجازی با اشاره به اینکه 4000 شرکت در این اتحادیه عضویت دارند، گفت: تمام تلاش اتحادیه این است که در اجرای قانون کوتاهی نشود.

خانم عنانلو نماینده فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از ناشناخته بودن پرونده های مجرمانه در بسیاری از موارد و اقدامات صلاحدید برخی مراجع انتقاد کرد و خواستار مداخله ستاد برای رفع این مشکل شد.
وی قول مثبت داد که پرونده های خلاف شئون اسلامی را بررسی و از سایت فروشگاه دیجی کالا حذف کند.

اشکان میر ارمندی مدیر عامل سایت نیازمندی های اینترنتی دوار به وجود افکار منفی و عدم تعامل دستگاه ها با شرکت های اینترنتی اشاره کرد و گفت: این شرکت دارای 15 مجوز از وزارت آموزش و پرورش است و 450 نفر مسئول بررسی هستند. . تبلیغات

در پایان این جلسه مقرر شد پس از ارسال آیین نامه تشکیل شورای امر به معروف و نهی از منکر در اتاق اصناف و اصناف، شورای خیر و پیشگیری فدراسیون ملی کسب و کارهای مجازی شکل گرفت.

شرکت های اینترنتی نیز موظف شدند ارتباطات خود را برای پیگیری مطالبات و گزارش های مردم به ستاد ارائه کنند.

تشکیل کارگروه مشترک ستاد و کنسرسیوم کسب و کار مجازی از دیگر تصمیمات این جلسه بود.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما