وزارت دادگستری می گوید، طرفدار ادعایی ترامپ که ادعا می کرد آنتیفا خودروی او را سوزانده است، اعتراف می کند که به حمله کرده است CNNCNN

وزارت دادگستری ایالات متحده روز سه‌شنبه اعلام کرد که مردی از مینه‌سوتا ادعا کرده است که آنتیفا کمپ خود را در جریان آشفتگی‌های سیاسی ۲۰۲۰ به آتش کشیده است، زیرا او پرچم کمپین ترامپ را که برای سازمان‌دهی این رویداد و ارتکاب کلاهبرداری بیمه شناخته شده است، به نمایش گذاشته است.

دنیس مولا، 30 ساله، از مینیاپولیس، مرکز، حومه بروکلین، که توسط هیئت منصفه فدرال در ژوئیه گذشته متهم شد، پس از متهم شدن به کلاهبرداری و تلاش برای کلاهبرداری از آژانس بیمه و اهداکنندگان GoFundMe با بیش از 300,000 دلار پس از ادعای اتهام، به کلاهبرداری با سیم اعتراف کرد. حادثه، طبق سوابق دادگاه.

بر اساس بیانیه خبری وزارت دادگستری، در سپتامبر 2020، الملا “به دروغ به مقامات مجری قانون اطلاع داد که شخصی وسیله نقلیه او را آتش زد و سه مرد ناشناس با شنیدن صدای انفجار در نزدیکی خانه او بودند.” وزارت دادگستری گفت که ملا مدعی است که دارایی وی با استفاده از گرافیتی با اشاره به “بایدن 2020″، “جان سیاهان مهم است” و “آنتیوا” تخریب شده است.

مولا مدت کوتاهی پس از آتش‌سوزی، به دروغ به WCCO وابسته به CNN گفت که معتقد است شخصی در پاسخ به پرچم‌های ترامپ 2020 که در حیاط خانه‌اش گذاشته بود، آتش زده است. او به WCCO گفت: «این نوع چیزها نباید اتفاق بیفتد، به ویژه در مورد برخی از باورها.

آقای رایان گری، وکیل مولا، روز سه شنبه از طریق ایمیل به سی ان ان گفت: «بدیهی است که ملا در جلسه دادگاه فدرال خود امروز احساس پشیمانی می کرد. زندگی او، و آنها قضاوت فوری می کنند. آقای الملا شوهر و پدر فوق العاده ای است که مرتکب اشتباهی شده که از صمیم قلب پشیمان است. برخلاف بسیاری دیگر، او مسئولیت کامل اعمال خود را بر عهده گرفته است و از اتفاقی که افتاده متاسف است.»

رهنمودهای فدرال از آخوند می‌خواهد که تا 51 ماه به علاوه جریمه نقدی و غرامت محکوم شود، اما دادستان بلافاصله صدور حکم را توصیه نکرد.

قاضی دیوید دوتی، الملا را با تعهد خود آزاد کرد تا جلسه صدور حکم برای تاریخ بعدی برگزار شود.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکورdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliancesدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهان