وقتی ژاوی برگشت مسیح ظاهر شد؟!

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، هواداران بارسلونا هم اکنون می توانند خرید کنند! کسانی که خدایان مستطیل سبز را در ابتدای فصل از دست دادند و اکنون به 9 اردوگاه ژاوی بازگشته اند، قلبشان روی دم مسیحایی اوست تا تیم سقوط کرده خود را احیا کنند. البته خوش بینی کولسیان بی دلیل نیست. ناب ترین محصول لاماسیا، بازیکنان وفادار این باشگاه، قلب تپنده کاتالان ها و مغز متفکر تیم پرافتخار، 9 دهه پیش به اردو بازگشتند. بنابراین اگر تنها یک نفر باشد که بتواند اقتدار و غرور بارسلونا را بازگرداند، غیر ممکن است که او را بهتر از ژاوی پیدا کنید.

اما واقعیت ها را نباید نادیده گرفت. در حال حاضر بارها ابزاری برای اجرای فوتبال به نفع هواداران و البته ژاوی ندارند. آبی اناری ها در این فصل قدرت کافی برای نگه داشتن توپ در میانه میدان را ندارند و دلیل آن هم مشخص است. بازیکنانی که فلسفه باشگاه را نمی فهمند یا به آن پایبند نیستند.

“بدون زاوی در زمین، هدف غیرممکن او از بازگشت به بارسلونا به عنوان مربی بارسلونا کسب عناوین و افتخارات بی‌شماری به سبک و فلسفه مردم کاتالان در طول دوران حرفه‌ای‌اش است که فقط ژاوی (بازیکنان) می‌توانند آن را درک کنند. نه تنها مثلث ژاوی-اینیستا-مسی، او باید استراتژی خود را با ده ها بازیکن بی رحم، غیرقابل پیش بینی و ناآشنا بسازد.

وضعیت مالی نامناسب باشگاه ممکن است در حال حاضر به او اجازه چنین خریدی را ندهد، بنابراین هدف اول لاپورتا از انتخاب او به عنوان جانشین کومان، خرید فرصتی برای پاس بی سر و صدا و ایجاد یک فرصت، قبل از علاقه شخصی و خواسته هواداران است. بارز فضای امیدوار کننده و بازگرداندن اعتماد به نفس را می دانست.

لاپورتا بدش نمی‌آید که همه کسانی که به فلسفه فوتبال کاتالونیا پایبند هستند به جای سرگرمی، انتظار بازی با ستاره‌های مشهور را دارند، همانطور که این دلیل تمایل زیاد ژاوی به ساخت محصولات لاماسیا است. دنیای فوتبال باید زیورآلات آکادمی باشگاه را جلا داده و زینت دهد و دوران درخشان و طولانی دیگری را در تاریخ بارسلونا رقم بزند.

البته زاوی در فاز اول باید فصل جاری را با فشاری مثبت و پایانی امیدوارکننده آغاز کند. بر این اساس، آنها باید اقدامات فوری را در دستور کار انجام دهند، زیرا شیوه کار آنها از نظر استراتژیک روشن است، اما تردیدهایی در مورد مدت زمان اجرای آن وجود دارد.

با این حال ژاوی اکنون به آن نیاز دارد. در خانه. و این به مردم کاتالونیا خوش بینی زیادی داد و هواداران بار बार्a امیدواری زیادی به خاطرات خوشی با ژاوی داده است. در حالی که شاید تکرار افتخار پپ سخت و غیرمنتظره باشد، اما ستاره سال آبی اناری تا اینجای کار، در صورت موفقیت در پروژه بازسازی، مطمئنا تیمی با ریشه های قوی و عمیق مانند یوهان کرایف را تشکیل خواهد داد. برای فتح قله های بزرگ بعد از مسی آینده روشنی برای بارسلونا وجود دارد.

مهدی بشکانی

[ad_2]

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما