ونتیلاتورهای بیشتری برای نوزادان نارس متولد شده در اوکراین مورد نیاز است

هروه ورهوسل، سخنگوی سازمان جهانی بهداشت در نشست منظم سازمان بهداشت جهانی به خبرنگاران گفت: «جنگ سطح استرس را در زنان باردار افزایش می‌دهد که منجر به افزایش تعداد زایمان‌های زودرس می‌شود».

کودکانی که زودتر از موعد به دنیا می آیند بیشتر در معرض عوارض تنفسی، عصبی یا گوارشی هستند، شرایطی که اغلب نیاز به درمان با اکسیژن دارند.

تحویل اکسیژن

به همراه شریک، Vayu Global Health، Unitaid 220 دستگاه قابل حمل و بدون برق (bCPAP) ارزان قیمت و 125 سیستم میکسر اکسیژن را تحویل داده است.

دستگاه bCPAP یک روش غیر تهاجمی برای تهویه نوزادانی است که برای تنفس مشکل دارند. این امکان تحویل دقیق غلظت، جریان و فشار اکسیژن را فراهم می کند که می تواند شانس بقای نوزادان و نوزادان را تا حد زیادی بهبود بخشد.

همراه با سیستم های اختلاط اکسیژن، از آسیب چشم، ریه و مغز مرتبط با دادن اکسیژن خالص به نوزاد جلوگیری می کنند.

“با یکدیگر آنها حمایت تنفسی و اکسیژن درمانی مورد نیاز کودکان را فراهم می کنندآقای ورهوسل توضیح داد.

این دستگاه مجوز استفاده اضطراری را از سازمان غذا و داروی ایالات متحده برای کمک به مبارزه با COVID-19 دریافت کرده است.

در حالی که این دستگاه ها می توانند در سطح جهانی مورد استفاده قرار گیرند، به ویژه برای بحران های انسانی یا موقعیت های کم منابع مناسب هستند.

وسایل نجات زندگی بدون برق

بودجه این واحد تأیید FDA، مهندسی و ساخت سیستم Vayu bCPAP در کنیا و همچنین پشتیبانی ویژه از اوکراین را امکان پذیر کرد.

به گفته آقای Verhusel، تا کنون 25 مرکز ارجاع در سراسر اوکراین دستگاه های نجات دهنده دریافت کرده اند که 17 مورد از آنها مراکز پری ناتال هستند.

WHO همچنین برای حمایت از متخصصان نوزادان و متخصصان اطفال اوکراینی که از Lviv آمده بودند و 40 سیستم آموزشی و پشتیبانی Vayu bCPAP را در هفت بیمارستان دیگر در سراسر آن منطقه ارائه کردند، یک آموزش اولیه فشرده حضوری در کراکوف لهستان ترتیب داد.

با تکیه بر کار بر روی اکسیژن رسانی به کودکان که توسط Vayu Global Health از سپتامبر 2020 انجام شده است، دسترسی در تنظیمات کم منابع گسترش یافته است.

این سیستم همچنین در بسیاری از کشورهای آفریقایی و همچنین بلژیک و ایالات متحده استفاده می شود.

یک کودک در یک کلینیک نوزادان در اوکراین حمایت تنفسی دریافت می کند.

UNITAID / بهداشت جهانی وایو

بودجه مورد نیاز است

کار در حال انجام مکمل سرمایه گذاری اولیه 43 میلیون دلاری Unitaid برای افزایش دسترسی به پالس اکسیمتری در مراکز مراقبت های اولیه در 9 کشور کم درآمد و متوسط ​​است.

این دستگاه ها یک ابزار تشخیصی حیاتی برای کمک به شناسایی کودکانی هستند که به مراقبت های نجات دهنده از جمله اکسیژن درمانی نیاز دارند.

با این حال، آقای ورهوسل به مطبوعات گفت که بودجه بیشتری برای ارتقاء سطح تولید به میزان بیشتر مورد نیاز است.

مارگارت هریس، اپیدمیولوژیست سازمان جهانی بهداشت، درخواست یونایتد برای سرمایه گذاری بیشتر در این نوآوری های مهم بهداشتی را تایید کرده است.

هر بار حمله ای اتفاق می افتد، یکی از چیزهایی که اتفاق می افتد این است که برق کار نمی کنداو گفت.

این مقام WHO بازدید اخیر از یک بیمارستان کودکان بسیار نزدیک به خط جنگ فعال در Zaporizhia را توصیف کرد.

هر شب در زیرزمین می خوابند. کودکانی که سیستم تهویه دارند باید سعی کنند آنها را جابجا کنند. بنابراین داشتن دستگاه های بسیار قابل حمل که می توانند به صورت آفلاین کار کنند بسیار مهم است.

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما