ویارئال 0 – 2 یونایتد; رونالدو همیشه ناجی است


به گزارش “وارش سه”، منچستریونایتد چند روز پس از جدایی وت گونار سالشر به لطف گل های کریستیانو رونالدو و گیدئون سانچو موفق شد در آخرین لحظات خانگی ویارئال را شکست دهد.

ویارئال شروع خوبی داشت و اسکات مک تومینا مرتکب اشتباه شد که گومز از روی کرنر و کرنر دروازه را باز می کرد، اما ضربه او توسط داوید دخیا مهار شد.

حملات ویارئال ادامه یافت و دقایقی بعد دانزوما و پینو در دو صحنه متوالی فرصت خوبی برای باز کردن دروازه داشتند، اما اسکات مک تومینا و الکس تالس در برابر شوت های دو بازیکن مقاومت کردند.

در دقیقه 28 الکس تالس خطا کرد و پینو از سمت راست توپ را به سمت دروازه فرستاد اما این بار داوید دخیا ضربه تریگوروس را به خوبی مهار کرد و این فرصت را از دست داد. اتفاق خاصی روی دروازه هر دو تیم نیفتاد و منچستریونایتد آنقدر خوش شانس بود که بدون ایجاد موقعیت خطرناکی روی دروازه ویارئال بازی را بدون گل به تساوی کشاند.

یونایتد در نیمه دوم شروع خوبی داشت و فرصت خوبی برای گلزنی در دقیقه اول و حرکت جیدون سانچو از سمت راست داشت اما ضربه فنی او در اختیار رولی قرار گرفت.

اما ویارئال در دقیقه 59 بهترین فرصت گلزنی را داشت. تریگوروس توپ را در میانه محوطه جریمه زد و یک چکش تماشایی دروازه یونایتد را ناکام گذاشت اما داوید دخیا با واکنشی تند این موقعیت را از دست داد.

دقایقی بعد این بار دانزوما در گوشه محوطه جریمه فرصت گلزنی داشت اما ضربه او دقیق نبود و از بالای دروازه یونایتد به بیرون رفت. در دقیقه 71 گیدئون سانچو پس از کار با رونالدو وارد محوطه شد و در موقعیت های تک به تک دروازه ویارئال را باز کرد اما رولی به خوبی پاسخ داد.

اما یونایتد در دقیقه 78 به گل رسید. کریستیانو رونالدو روی پرس سخت موقعیت های تک به تک گرفت و اشتباه عجیب کاپو را در مقابل دروازه مرتکب شد و او با ضربه های چیپ و تکنیکی گل اول تیمش را به زیبایی به ثمر رساند.

دقایقی بعد روی اشتباه شاگردان ویارئال باز هم رونالدو فرصت خوبی برای گلزنی داشت اما زاویه باز شد و ضربه او خیلی زیاد شد.

اما یونایتد در دقیقه 89 گل دوم را به ثمر رساند. نفوذ برونو فرناندز در زمین توپ را به دست راست گیدئون سانچو داد و او با یک ضربه محکم گل دوم را به ثمر رساند و در اینجا به کار ویارئال پایان داد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم