ویارئال 1-3 بارسلونا: تیم ژاوی در راه است

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، باریا که در دو بازی اول زیر نظر ژاوی تنها یک بار گلزنی کرده بود، امشب در ویارئال عملکرد خوبی داشت و با گل های فرانکی دی یونگ، ممفیس دیپه و کوتینیو (پنالتی) کار را به پایان رساند. پیروزی 3-1

بارسا شروع خوبی داشت و ضربه سر عبدالصمد الزلزولی در دقیقه 5 نزدیک بود به گل برسد اما پاسخ دیدنی کرونیمو روی دروازه ویارئال را مهار کرد.

سه دقیقه بعد روی پاس نیکو گونزالس، دیپایان پیش افتاد اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.

فشار حمله بار बार्a یک موقعیت عالی دیگر در دقیقه 10 ایجاد کرد. گای با کمک دی یونگ و دیپ این بار جای خود را گرفت اما ضربه او به ویارئال نرسید.

برتری بارسا حفظ شد و دیپا در دقیقه 20 همه چیز را برای گلزنی آماده کرده بود، اما این بار هم ضربه او باعث شروع دروازه میزبان نشد.

در ادامه میزبان پیش افتاد و با وجود اینکه بازیکنان این تیم نتوانستند جایگاه خاصی روی دروازه ایجاد کنند، توپ بیشتر در دستان این تیم بود.

بازیکنان ویارئال در دقیقه 39 صاحب توپ شدند اما این بار واکنش ترستگنان مانع از گلزنی دانخوما شد. در دقایق پایانی نیمه اول اتفاق خاصی روی دروازه رخ نداد و با تساوی بدون گل به پایان رسید.

بارسا نیمه دوم را خوب شروع کرد و خیلی زود به گل رسید. روی ارسال بلند الزلزولی از سمت راست، توپ در سمت دیگر به آلبا رسید و او با ضربه سر به گل رسید. اما در حالی که به نظر می رسید توپ را کنترل می کرد، دیپا وارد عمل شد و به راحتی دروازه خالی را باز کرد.

بازی متعادل بود و هر دو تیم به دنبال گلزنی بودند اما نتوانستند جایگاه خاصی روی دروازه ایجاد کنند.

در دقیقه 75، تریگروس با تک گل چووزز پیش افتاد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت.

تنها یک دقیقه بعد، تیم میزبان به تساوی رسید. در بار बार्a، چوکوز با یک ضربه دقیق از پاس گرونفلد 1-1 پیش افتاد.

در ادامه هر دو تیم برای گلزنی پیش افتادند و بارسلونا در دقیقه 88 باز هم پیش افتاد. خطای مدافع ویارئال روی شوت از راه دور ترستگنیون به عمق توپ رسید و او بی سر و صدا دروازه حریف را باز کرد و دروازه بان حریف را شکست داد.

میزبان به سختی در وقت اضافه بازی را به تساوی کشاند و بارسلونا در دقیقه 90 + 3 صاحب پنالتی شد. کوتینیو به دلیل خطای فویت توسط داور نقطه پنالتی نشان داد. خود ستاره برزیلی پشت ضربه بود و ضربه دقیقی می زد، در حالی که روی جهت ضربه را تشخیص داد و توپ را به گوشه دروازه فرستاد تا بارسا با نتیجه 3-1 پیروز شود.

[ad_2]

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما