(ویدئو) اعطای ماشین دست دوم از خانه لوکس!

[ad_1]

بحران اقتصادی سریلانکا برای فروشندگان خودروهای دست دوم سودآور است، زیرا قیمت این خودروها نسبت به خانه لوکس تر شده است.

به گفته فراری، جزیره یک میلیون نفری آستانه در ویرانی است، تورم بیداد می کند و دولت برای صرفه جویی در خرید مواد غذایی، دارو و سوخت، واردات طیف را بی دلیل ممنوع کرده است.

در بازار خودرو، ممنوعیت دو ساله خودروهای صفر کیلومتر را از جاده ها حذف می کند و خریداران ناامید را مجبور به پرداخت قیمت های گزاف برای خودروهای کامپکت دست دوم و خانوادگی می کند.

یک دستگاه تویوتا لندکروز با پنج سال کارکرد با قیمت 500 تومان. این استخر برای خرید خانه در محله ای از طبقه متوسط ​​کلمبو یا یک آپارتمان لوکس جدید کافی است.

سارات یاپا باندرا، صاحب یکی از بزرگترین هیئت ها در پایتخت سریلانکا، با خنده گفت: «ماشین و خانه موفق نیستند. به همین دلیل است که اکثر مردم حتی برای خرید با این قیمت های بالا حضور دارند.

داشتن ماشین در خیابان‌های کلمبو، جایی که شبکه اتوبوس‌ها و خیابان‌های ترافیک آن‌قدر شلوغ است که خیلی نرم است، یک ضرورت است. تعداد تاکسی ها نیز سر به فلک کشیده است، زیرا رانندگان تاکسی تاکسی های خود را می فروشند تا جیب خود را به جیب بزنند و آنهایی که هنوز کار می کنند، کرایه دو برابر یا بیشتر دریافت می کنند.

ویروس کرونا در سریلانکا بحرانی ایجاد کرده و واردات از این کشور را به شدت کاهش داده است.

در 6 مارس، دولت سریلانکا واردات از جمله خودروهای جدید را با هدف جلوگیری از خروج آنها از کشور ممنوع کرد. اما این سیاست نتوانسته پول را از کشور خارج کند و امرار معاش کشور را با مشکل مواجه کرده است.

خرده‌فروشان برنج را ممنوع کرده‌اند، رستوران‌ها را بسته‌اند، گازی برای پخت و پز پیدا نکرده‌اند و شرکت‌های برقی که نمی‌توانند نفت خود را تمام کنند سکوت کرده‌اند.

ممنوعیت واردات نیز منجر به کمبود قطعات خودرو شده است، به این معنی که مسافران سرگردان مانده اند.

[ad_2]

Chad Powers

افراطی متعصب تلویزیون بشارتگر الکل دوستانه. مدافع توییتر متعصب آبجو کل نویسنده

تماس با ما