(ویدئو) ببر شکار شغال را گرفت!

در این لحظه غیرمنتظره، ببری شغالی را شکار می کند که دسته ای از کبوترها را شکار می کند. این منظره شگفت انگیز در پارک فرا مرزی کاگالاگادی در آفریقای جنوبی دیده شد.

به گزارش فرارو، Berti van Groenen و همسرش Rhea، استراتژیست دیجیتال مارکتینگ و علاقه مندان به حیات وحش، شاهد این تماشای شگفت انگیز بودند و توضیحاتی در این باره ارائه کردند.

برتی می‌گوید: «اوایل صبح 19 ژوئن 2022، آخرین روز ما در منطقه، با صدای پلنگ از خواب بیدار شدیم و تصمیم گرفتیم رانندگی کنیم. ما یوزپلنگ را روی تپه ها دیدیم اما هیچ گاه دید واضحی نداشتیم، بنابراین بعد از 20 دقیقه تصمیم گرفتیم به چاله آبی برویم که آن دو نفر در حال تفریح ​​بودند.

صبح زیبایی بود که ما به سمت جاده استخر آب پولنتسووا رفتیم. اتفاقی که بعد افتاد واقعاً یکی از آن لحظاتی بود که قلبت مثل اینکه در حال دویدن در یک ماراتن هستید شروع به تپیدن می کند.

هر دوی ما ببری به نام اولبلی را همزمان دیدیم. آهسته رانندگی کردیم و او صاف نشسته بود و به گله آهو که از برکه بیرون می آمد نگاه می کرد. و البته کبوترهای زیادی برای نوشیدن آب رفت و آمد می کنند. داستان از آنجا شروع شد که دو شغال شروع به تعقیب کبوتر کردند.

کبوترها به زمین رسیدند و آن دو آماده مخالفت و تعقیب شدند، به این امید که از صبحانه زودهنگام لذت ببرند. چیزی که آنها نمی دانستند این بود که منوی شکارچی دیگری کاملاً با منوی آنها متفاوت بود. شغال چندین بار تلاش کرد. در حالی که ببر در بوته دراز کشیده بود.

ببر در یک لحظه بسیار سریع به یک شغال کمین کرد و او را تعقیب کرد. اولبلی را از گلوی شغال گرفت و فرار کرد و او را در آغوش گرفت. سریع ماشین رو روشن کردم و مثل دیوونه ها به سمت جاده اصلی برگشتم. بیایید ببینیم آیا هنوز هم می توانیم نگاهی به آن و طعمه اش بیندازیم.

دیدیم همانطور که انتظار داشتیم از جاده رد شد، بعد پرید کنار جاده و برای آخرین بار در حالی که یک شغال در دست داشت به ما نگاه کرد. متأسفانه این پایان شغال بود. در راه بازگشت به کمپ خود در پولنیتسووا، نمی توانستیم آنچه را تجربه کرده بودیم باور کنیم.

بعدازظهر همان روز به آنجا برگشتیم و دیدیم یکی از دوستان شغال همچنان به دنبال او است و این باعث اشک من و همسرم شد. این قطعا تجربه ای است که همسرم و من هرگز فراموش نمی کنیم.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما