(ویدئو) ماجرای ویدیوی جنجالی در تیم والیبال ایران

آیندهتیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار خود در سری مسابقات قهرمانی جهان با نتیجه 3 بر یک مغلوب هلند شد و به عنوان تیم دوم گروه خود راه یافت. جدای از این موضوع، صحنه ای در این بازی بود که گمانه زنی های زیادی را به همراه داشت. برخی حتی آن را صحنه ای «زشت» توصیف کردند.

بر اساس این گزارشورزش سه برای توضیح بیشتر ماجرا مطالب و عکس هایی درباره این حادثه منتشر کرد. و در بخشی از این گزارش آمده است: «تیم ملی والیبال ایران در سومین و آخرین بازی مرحله گروهی مسابقات جهانی والیبال به مصاف هلند رفت که دو بازی قبلی ایران و هلند به پیروزی رسیدند و نبرد دو تیم را به دوئل تبدیل کردند. برتری تیم ملی ایران شکست خورد والیبال در نهایت مقابل هلند با نمایشی جنجالی و انتقادی بسیار مورد انتقاد قرار گرفت.به جز ست دوم که ایران عملکرد کمتری را ارائه داد و در نهایت پیروز شد، در ادامه بازی، شاگردان بهروز آتای بسیار ظاهر شدند. ضعیف و ناامید کننده، نتیجه باخت 3-1 و باخت به برتری بود.

به جز عملکرد ضعیف تیم ملی والیبال ایران در این بازی، یک اتفاق عجیب ما را بیشتر نگران این تیم کرد. در ست سوم این دیدار محمد طاهر وادی پاس بسیار ضعیفی را برای علی اصغر مجدار ارسال کرد که منجر به یک امتیاز برای هلند شد. بلافاصله پس از این پاس، بهروز عطایی تصمیم به تعویض این بازیکن گرفت و به جای آن جواد کریمی را به میدان فرستاد. و هنگام خروج از وادی المیدان، عطای چیزی را به او یادآوری کرد که با واکنش تند راهرو تیم ملی همراه شد. عطایی نیز از واکنش وادی عصبانی بود و برای چند ثانیه درگیری عجیبی بین این دو نفر رخ داد.

(ویدئو) ماجرای ویدیوی جنجالی در تیم والیبال ایران
(ویدئو) ماجرای ویدیوی جنجالی در تیم والیبال ایران
(ویدئو) ماجرای ویدیوی جنجالی در تیم والیبال ایران

اما این اتفاق واکنش محمد طاهر وادی بازیکن تیم ملی والیبال ایران را در پی داشت. او می گوید این یک آسیب آشکار است و اگر اینطور بود سرمربی تیم ملی اجازه بازی مجدد به او را نمی داد. به گزارش فرارو، وید می گوید: “من هم این ویدیو را تماشا کرده ام، اما نمی دانم اسم این کار را چه بگذارم؛ شیطنت آنلاین یا چیز دیگری. اگر اینطور است، آیا آتای همچنان مرا به میدان می فرستد؟ من علامت می دهم. لیسانسه حمله کند و فکر نکنم توجه داشته باشد من هم طبق روال پاس کردم بعد از تعویض مربی از من پرسید که در زمین چه اتفاقی افتاده است و من گفتم به اصغر گفتم اما او حرکت اشتباهی انجام داد. نکته این بود.”

وادی افزود: نمی‌دانم تصاویری که پخش شد عمدی بوده یا دلیل دیگری برای پخش این قسمت وجود داشته است. او هم به من گفت حالا استراحت کن تا بتوانی برگردی.” دوباره به بازی.

وی در مورد بازی با برزیل در مرحله حذفی مسابقات جهانی گفت: برای آن بازی حدود 5 تا 6 روز فرصت داریم تا از نظر روحی ریکاوری کنیم. در مقابل این تیم فوق العاده همراه با موفقیت.»

یکی از رهگذران تیم والیبال ایران گفت: نمی دانم چرا مردم از نتایج تیم ملی ناامید هستند. ما سه بازی انجام دادیم و دو برد را بردیم. تیم را نباید با یک باخت رها کرد. با دو برد و یک باخت صعود کردیم. درست است که شرایط ما کمی سخت شده است اما مردم باید صبور باشند. وی افزود: هیچ کاری کمتر از این نمی کنیم و با تمام وجود تلاش می کنیم تا بهترین نتیجه را برای ایران به دست آوریم.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما