(ویدئو) مارس یک میلیون خرچنگ قرمز

جزیره زیبای کریسمس توسط دریای سرخ بلعیده می‌شود، جایی که ده‌ها میلیون خرچنگ قرمز برای تولید مثل از جنگل‌های بارانی به ساحل مهاجرت می‌کنند.

فرارو گفت که بیش از 65 میلیون خرچنگ قرمز سفر سالانه خود را در شمال غربی استرالیا آغاز کرده اند و انتظار می رود این بزرگترین مهاجرت سالانه در سال های اخیر باشد.

باران شدیدی در روز شنبه قبل از شروع سفر بارید، زیرا سخت پوستان 20 کیلومتر را در اقیانوس طی خواهند کرد.

درک بال، مدیر گونه های بومی جزیره کریسمس، گفت که اکنون میلیون ها خرچنگ در راه هستند.

او به ABC گفت: «این فقط چند روز گذشته است، اما مطمئناً به نظر می رسد که این یک مهاجرت بزرگ خواهد بود. ما تعداد زیادی خرچنگ داریم که پایین می آیند، بنابراین در چند هفته آینده آن را از نزدیک تماشا می کنیم.

بال افزود که تعداد سرطان ها نسبت به سال های گذشته بسیار بیشتر است و او تخمین می زند که جمعیت نسبت به پنج یا شش سال قبل دو برابر شده است.

مهاجرت سالانه خرچنگ های قرمز معمولاً در ماه اکتبر یا نوامبر با اولین بارندگی های فصل بارانی آغاز می شود. خرچنگ های نر لانه خود را ترک می کنند و به سمت ساحل می روند و ماده ها را در طول مسیر می برند.

مهاجرت دسته جمعی اغلب باعث ایجاد ترافیک در جزیره می شود، زیرا اتومبیل ها اغلب با ازدحام موجودات در جاده ها منحرف می شوند.

برخی از مردم محلی از پرس برای حذف سخت پوستان از جاده ها و جاده ها استفاده می کنند.

خرچنگ ها قبل از طلوع فجر در جریان جزر و مد در روزهای آخر ماه تکثیر می شوند. اگر بارندگی نزدیک به تاریخ تخم ریزی باشد، خرچنگ ها یا با عجله به اقیانوس می روند یا در لانه خود باقی می مانند و ماه بعد مهاجرت می کنند. اما اگر باران زودتر بیاید، با سرعت کمتری حرکت می کنند. خرچنگ‌های ماده پس از زادآوری در حفره‌های خود باقی می‌مانند و 100000 تخم را طی پنج یا شش شب متوالی در طول دوره مهاجرت به اقیانوس هند رها می‌کنند. با رشد تخم ها، حدود دو هفته در لانه خود می مانند. یک ماه بعد، خرچنگ های قرمز جوان به ساحل باز می گردند تا به جنگل های استوایی جزیره سفر کنند.

با این حال، اکثریت قریب به اتفاق کاترپیلارها توسط ماهی‌ها، ماهی‌ماهی‌ها و کوسه‌ها شکار می‌شوند.

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

(ویدئو)

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما