ویرات کوهلی آنوشکا شارما را در حال گردش در اسکوتی دید. کاربران اینترنت دست می زنند

زوج فوق ستاره هندی ویرات کوهلی و آنوشکا شارما در جاده های بمبئی در حالی که سوار بر موتور هستند دیده می شوند. معمولاً این زوج ترجیح می دهند با اتومبیل های عجیب و غریب خود سفر کنند که شامل گاراژی پر از اتومبیل های لوکس و عجیب و غریب است. با این حال، این جفت از برنامه‌های کاری پرمشغله خود فاصله گرفتند و در یک سوزوکی اکسس 125 مشاهده شدند. با این حال، نقطه برجسته سفر دور از خود جفت، کلاه‌های ایمنی تیره بودند. این زوج قوانین ایمنی جاده را به طور کامل رعایت کردند و محدودیت ها را برای بازیگران دیگر برداشتند.

پیام ایمنی جاده

این احتمالاً اولین باری بود که این زوج با رعایت تمام قوانین ایمنی جاده به یک سواری سریع رفتند زیرا هر دو هنگام سواری از کلاه ایمنی استفاده می کردند. ویرات کوهلی، بازیکن کریکت هندی را می‌توان در حال دوچرخه‌سواری دو چرخ به همراه همسرش، بازیگر آنوشکا شارما، به عنوان میلیاردمین دونده دید. معمولاً ستاره ها به خاطر سرگرمی از کلاه ایمنی اجتناب می کنند. شهروندان از این زوج به دلیل رعایت احتیاطات لازم و انتشار پیام ایمنی جاده ها تقدیر کردند.

ایمنی جاده رایج نیست

چند ماه پیش وارون داوان بدون کلاه ایمنی در خیابان های کانپور در رویال انفیلد دیده شد و پلیس کانپور جریمه شد. داوان در حال فیلمبرداری برای فیلم آینده خود “پاوال” بود که توسط پلیس راهنمایی و رانندگی کانپور دستگیر شد. علاوه بر این، بازیگرانی مانند Kartik Aaryan و Kunal Kemmu در حال دوچرخه سواری بدون کلاه ایمنی دیده شده اند.

رکورد ایمنی جاده در هند

هند در زمینه ایمنی جاده بدترین کشور است زیرا تصادفات جاده ای افزایش می یابد. تصادفات جاده ای یکی از علل اصلی مرگ و میر مردم در سراسر جهان به طور کلی و در هند به طور خاص است. از هر 10 نفری که در سرتاسر جهان در جاده ها کشته می شوند، حداقل یک نفر هندی است. بر اساس «تصادفات جاده‌ای در هند 2020»، در سال 2020، 3 میلیون و 66 هزار و 138 تصادف ناگوار جاده‌ای رخ داد که جان یک میلیون و 31 هزار و 714 نفر را گرفت و 3 میلیون و 48 هزار و 279 نفر را مجروح کرد.

اخیرا پلیس راهنمایی و رانندگی دهلی یک کمپین شبکه های اجتماعی ایمنی جاده را راه اندازی کرده است که در آن پست های عجیب و غریبی را در مورد ایمنی جاده به عنوان یک اقدام احتیاطی منتشر می کند.

سوزوکی محور 125

سوزوکی اکسس 125 یکی از پرفروش ترین اسکوترهای اتوماتیک هند است که از موتور 125 سی سی چهار زمانه بنزینی بهره می برد. این موتور همچنین با گیربکس اتوماتیک CVT عرضه می شود. سوزوکی اکسس 125 با حداکثر قدرت 8.7 اسب بخار و گشتاور 10 نیوتن متر عرضه می شود و قیمت آن 77600 روپیه (نمایشگاه قبلی) است.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما