پادکست محبوب برای افراد کنجکاو در Fidebo-Zomit


برای تقویت و پرورش آسان تر این کنجکاوی ، انسان روشهای مناسبی برای به دست آوردن اطلاعات جدید با استفاده از تمام توان خود ایجاد کرده است و واضح است که هر روز با دنیای جدیدی روبرو هستیم و برنامه ها و پلتفرم های جدیدی در حال ورود به دنیای مجازی هستند که تغییرات کوچکی را در جهان ایجاد می کند. دنیای دیجیتال. این تغییرات کوچک که هر روز و هر لحظه اتفاق می افتد منجر به تغییرات بزرگی می شود که جهان را به مسیر جدیدی می برد و اکثر مردم ابزارهایی را پیدا می کنند که باعث می شود کمتر کار کنند و از زمان خود بیشترین استفاده را ببرند. در واقع ، ما سعی می کنیم کار خود را برای حل مشکلات دشوار و پیچیده آسان تر و آسان تر کنیم. همانطور که می دانید ، دنیای مجازی پیشرفته با اینستاگرام ، توییتر ، فیس بوک ، تلگرام و بسیاری از برنامه های دیگر راه را برای دسترسی به اطلاعات هموار کرده است و افراد و افراد می توانند هر روز اطلاعات جدیدی به دست آورند یا با افراد مختلف در سراسر جهان ارتباط برقرار کنند. به برنامه های جدید مانند Cast Player یک پیشرفت جدید در دنیای دیجیتالی امروز است. اگرچه سابقه پادکست ها به سال 2004 برمی گردد ، اما این نوع پخش کننده ها اخیراً شهرت جهانی پیدا کرده و طرفداران زیادی پیدا کرده اند. در ایران ، تعداد طرفداران این برنامه ها در سال های اخیر افزایش یافته است ، و در اینجا ما قصد داریم برخی از بهترین روزها را نشان دهیم. انواع پادکست فارسی با موضوعات مختلف برای ارائه به افراد کنجکاو.


  1. حقیقت چیست؟

پادکست جالبی از گروه دانش در لیست پادکست های مناسب افرادی است که کنجکاو هستند بدانند حقیقت چیست. حقیقت این است که حقیقت توسط یک نفر کشف نمی شود و نمی شود. دنیای افراد مختلف با واقعیت های متفاوتی روبرو است.

پادکست می گوید که برخی از مردم به سه نوع حقیقت و برخی دیگر به دو نوع حقیقت اعتقاد دارند. سه نوع حقیقت در واقع شامل حقیقت شخصی یا حقیقت ذهنی است ، حقیقت بعدی حقیقت واقعی و موجود است و حقیقت دوم حقیقتی است که به هیچ چیز خاصی وابسته نیست ، مانند حقیقت جهان مانند خورشید ، که به حضور یا عدم حضور ما به عنوان حقیقت نیاز ندارد.

حقیقت ذهنی که در آن زندگی می کنیم. یعنی ما با افکار و ذهن خود زندگی می کنیم. این اولین حقیقت زندگی است که می گوید ما با ذهن و حقیقت ذهنی خود زندگی می کنیم و زندگی می کنیم. این نوع حقیقت همان چیزی است که همه مردم در حال حاضر برای آن زندگی می کنند ، اما در گذشته های دور و در ابتدا انسان زندگی می کرد ، اکثر مردم به حقیقت بصری توجه می کردند و حقیقت را از آنچه می دیدند ، به عبارت دیگر ، انسان های زنده و شما تصور می کردند. حتی به فردا فکر نکنید ، اما انسان امروز در حقیقت ذهنی پیشرفته تر است و ما به نوعی در آینده زندگی می کنیم.

حقیقت این است که پادکست ها ممکن است مدتی طول بکشد ، اما در دنیایی که به آن گوش می دهید و می دانید ، باورهای قدیمی و شاید غبارآلود خود را به چالش می کشید و با دنیای اطراف خود ارتباط بیشتری برقرار می کنید و مجبور خواهید شد با باورها روبرو شوید. که در ناخودآگاه شما نهادینه است ، و شاید در بدن خودآگاه کاذب شما آن را یک باور محکم و یک تابو برای خود می دانید.


  1. پادکست بیدار

در این قسمت پادکست 45 ، خلاصه ای از کتاب را برای خواندن خواهید یافت. کتاب یک حقیقت ، یک قانون ، من هستم ، من ایجاد می کنم در این پادکست بررسی شده است. در این پادکست می توانیم با خود واقعی خود روبرو شویم. اگر یک شخصیت خجالتی و ناامن در درون شما بیدار است و به نظر می رسد که طبیعت قوی شما از بدو تولد در خواب راحت است و در حالت بیداری می خوابد ، پس شخصیت اصلی داستان ، که همان نویسنده است ، درست مثل شماست. در پایان مقدمه این کتاب متوجه خواهید شد که نویسنده می گوید این کتاب درباره من نیست و مربوط به شما (خواننده کتاب) است. این کتاب شما را به صدای درونی شما متصل می کند و شما را خدا می نامد و شما در این پادکست خدا بودن را یاد می گیرید. خدا یک فرد خلاق است و شما خودتان یاد می گیرید که یک خالق بزرگ باشید و این تنها با بیدار کردن وجدان درونی شما امکان پذیر است. خواننده می گوید که افکار ما ذهن ما را ترک می کند ، که دنیایی غیر مادی است و جهان مادی را شکل می دهد. وقتی شما و ذهن خود یکی هستید و فکر می کنید فردی غیر از خدا هستید ، باید بگوییم که شما کاملا در اشتباه هستید. شما با خودتان یکی هستید و خدایی بسیار قدرتمند و خلاق هستید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جهان و توانایی های خود ، پادکست بیداری از قسمت 45 در انتظار شما خواهد بود. برای برخورد با خود واقعی خود این روشها نیز مفید هستندبه


  1. تاریخ و تاریخچه مشروبات الکلی

    فیدیبو

کسانی که کنجکاو و کنجکاو هستند قطعاً دوست دارند در موضوعات مختلف اطلاعاتی کسب کنند. آنها سعی می کنند گوشه و کنار جهان و اسرار و تاریخ مهم جهان را بشناسند. امروز به یکی از سوالات این افراد با علی بندری پاسخ می دهیم. این تاریخچه معرفی و تولید مشروبات الکلی در جهان است. در این پادکست ، می شنویم که در جایی بین دجله و فرات ، انسانها شروع به کشت گندم و غلات مختلف کردند و خیلی زود متوجه شدند که اگر گندم در آب بماند ، نشاسته آن به مالت تبدیل می شود و اگر فرنی تهیه شود ، نشاسته آن را چند روز بگذارید. و آمبل آن را به یک نوشیدنی معطر تبدیل کنید. طعم و مزه ای که این نوشیدنی برای افراد ایجاد می کند باعث جذابیت بیشتر آن برای افراد می شود. در واقع ، اختراع آبجو یکی از دلایل تک همسری انسان ها بود و مردم سعی کردند با توسعه بیشتر کشاورزی و افزایش تولید غلات ، آبجو بیشتری تهیه کنند و بسیاری از نشانه های تمدن و پیشرفت انسان از اینجا شروع شد. در ادامه ، برخی دیگر از مشروبات الکلی و تأثیر آن بر توسعه تمدن در کشورهای مختلف را خواهیم شنید.

علی بندری یکی از پادکست های فعال در ایجاد محتوای مناسب برای نیازهای جامعه است و شما می توانید این کار را انجام دهید بهترین پادکست علی بندری را از کانال B بارگیری کنید.به

اگر تا به حال پادکست گوش نداده اید و نمی دانید به چه موضوعاتی بیشتر علاقه دارید ، می توانید از برنامه های پخش کننده پادکست مانند Channel B ، Feedback ، Castbox و … استفاده کرده و از محتوای فارسی آنها استفاده کنید. محتوای پادکست به طور کلی الهام بخش است ، با خلاصه و بررسی کتابهای مختلف ، موضوعات جاری جهان ، رمانهای عاشقانه و بسیاری از موضوعات دیگر مربوط به انسان و جهان. پیشنهاد می کنیم اگر از گوش دادن به موسیقی تکراری خسته شده اید و می خواهید به چیزی گوش دهید ، حتما یکی از این برنامه ها را انتخاب کنید تا دانش خود را افزایش داده و از زمان خود به بهترین نحو استفاده کنید. پادکست ها می توانند دنیای مرده انسانها را در پشت صفحه روشن تلفن در دنیای امروز با سرانه بسیار کم خواندن زنده کنند.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم