پازل و تست هوش جالب با جواب 20 آبان 1401

بعدی- از آنجایی که انسان موجودی پیچیده است و هوش یکی از مهمترین ویژگی های ذهنی انسان است و بسیاری از جنبه های زندگی او تحت تأثیر مستقیم هوش قرار دارد، باید بگوییم که مفهوم هوش و درک آنچه هست کار ساده ای نیست. . علاوه بر این، بحث ها و باورهای غلط زیادی در مورد هوش وجود دارد و هنوز پاسخ درست و دقیق به بسیاری از سوالات و ابهامات در مورد هوش ثابت نشده است.

پازل اول:
بازپرس به دنبال مجرمی بود که خانه او را پیدا کرد و در را زد. صاحب خانه (جنایتکار) همزمان با ورود بازپرس به خانه، بازپرس را دعوت به ورود به خانه کرد. بازپرس پرسید: کسی اینجا آمده است؟ صاحب خانه پاسخ داد: نه، نه کسى وارد آن شد و نه کسى خارج شد. بازپرس پرسید: با خانواده زندگی می کنی یا هم اتاقی داری؟ موجر گفت: نه من تنها زندگی می کنم. بازپرس پرسید: سیگار میکشی؟ موجر پاسخ داد: نه، من سیگاری نیستم. بازپرس در پایان گفت: سه دلیل دارم که ثابت می کند شما دروغ می گویید. چه سه سرنخ در اتاق توجه بازپرس را جلب کرد؟

پازل های تصویری جذاب با جایزه نقدی 7

پازل دوم:
آیا با مجموع سه توپ می توان به عدد 30 رسید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، به من بگویید با چه توپ هایی می توان به عدد 30 رسید. و اگر پاسخ شما منفی است، به من بگویید چرا این غیرممکن است.

پازل های تصویری جذاب با جایزه نقدی 7

پازل سوم:
در این شکل چند مثلث وجود دارد؟

پازل های تصویری جذاب با جایزه نقدی 7

پازل شماره چهار:
در عکس کلبه یک طبقه آبی زیبا دیده می شود. نمای بیرونی این کلبه شامل دیوارها، سقف، درب ورودی و دودکش به رنگ آبی است اما فضای داخلی کاملا سبز است. دیوارهای داخلی، ضلع داخلی در و حتی لوازم منزل همگی سبز رنگ هستند. راه پله این خانه چه رنگی است؟

پازل های تصویری جذاب با جایزه نقدی 7

معمای شماره پنج:
در تصویر دو ایراد وجود دارد. پیدا کردن آنها.

پازل های تصویری جذاب با جایزه نقدی 7

پاسخ سوال اول:
سایبان کنار مبل هنوز خیس است. زیرسیگاری روی میز آشپزی ساخته شده از سیگار. دو لیوان یکی روی دسته مبل و یکی کنار تلویزیون قرار دارد.

پاسخ سوال دوم:
ممکن نیست. همه توپ ها یک عدد فرد دارند و مجموع سه عدد فرد باید یک عدد فرد باشد و می دانیم که 30 یک عدد زوج است.

پاسخ سوال سوم:
40

جواب سوال چهارم:
این خانه یک طبقه است و اصلاً پله ندارد.

جواب سوال پنجم:
اتوبوس فاقد برف پاک کن و آینه بغل است.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما