پاسخ به شبهات در مورد رفتار “زامبی ها”

بعدی- زامبی ها فقط افراد عادی هستند یا قبلا هم بودند. خوب، ما این را می دانیم. با در نظر گرفتن این موضوع با نزدیک شدن به هالووین، واشنگتن پست از کارشناسان در چندین زمینه خواسته است تا بر اساس آنچه در مورد بدن و مغز انسان شناخته شده است، با برخی از اسرار زامبی ها مقابله کنند.

طبق گزارش واشنگتن پست، متأسفانه، تئوری های زیادی در مورد این مورد آزمایش شده است، بیشتر به این دلیل که زامبی ها به هر حال واقعی نیستند.

پاسخ به شبهات در مورد رفتار

چرا زامبی ها مثل ما رفتار نمی کنند؟

به لطف فیلم های ترسناک جورج ای رومرو، زامبی ها به یک کلیشه فرهنگ پاپ تبدیل شده اند. چرا زامبی ها اینطور رفتار می کنند؟ تیموتی ورشتاینن، عصب‌شناس، می‌گوید: «شاید به این دلیل که آنها عملکرد بخش‌های کلیدی مغزشان را که به سرعت تحلیل می‌رود، از دست داده‌اند. آنها ممکن است مدام حمله کنند زیرا نواحی تصمیم گیری در قشر پیشانی مغزشان آسیب دیده است. بدون این وزنه تعادل، واکنش جنگ یا گریز آمیگدال بی فایده است.”

شاید به دلیل آسیب به گروهی از مناطق مغز به نام “شبکه صورت” زامبی ها دیگر نتوانند بین یک دوست و یک غریبه بالقوه خوشمزه تمایز قائل شوند. این اشتهای سیری ناپذیر گواه نابودی هیپوتالاموس و افزایش تولید گرلین است که زامبی ها را محکوم به گرسنگی دائمی می کند. زامبی ها به ندرت می توانند بیش از چند کلمه زیر لب صحبت کنند، که نشانه ای از زوال در مراکز زبانی به نام ناحیه بروکا (این ناحیه با تولید گفتار مرتبط است) و ناحیه ورنیکه (این ناحیه با درک زبان نوشتاری و گفتاری مرتبط است).

در نهایت، نحوه راه رفتن زامبی ها ممکن است به این معنی باشد که آنها برخی از قسمت های مغز را از دست داده اند، مانند قشر حرکتی، عقده های قاعده ای و مخچه، که مسئول هماهنگی حرکات صاف و بدون زحمت ما هستند.

ورشتاینن می‌گوید که یک بار از رومرو پرسید که چرا زامبی‌ها به این شکل حرکت می‌کنند، و او گفت: “چون آنها مرده‌اند. من فکر می‌کردم سخت خواهند بود.”

بدن چقدر می تواند با تغذیه مغز زنده بماند؟

پاتریشیا ام گفت: نسخه‌های سینمایی دهه 1930 انسان‌های زنده‌ای را نشان می‌دادند که اراده و روح آزادشان توسط جادوی سیاه ربوده شده بود، شبیه زامبی‌های آفریقایی و فولکلور وودوی هائیتی. سپس فیلم «شب مردگان زنده» جورج رومرو در سال 1963 آمد که وضعیت مرگ زامبی ها، رفتار و عادات غذایی آن ها را کاملاً بازتعریف کرد و از آن زمان، بیشتر مردگان متحرک در سینماها نمایش داده شدند. مانیتور و صفحه تلویزیون تقریبا از خوردن هر نوع گوشتی راضی هستند!

با این حال، ما اغلب مغز را به عنوان غذای اصلی زامبی ها تصور می کنیم. در فیلم 1985 “Return of the Dead” ، یک زامبی “MMMMMMMMMMGGGGGGGGGGGGGGGGHZ”! تحت تعقیب. از نظر تغذیه ای، مغز از حدود 60 درصد چربی و 40 درصد پروتئین با کربوهیدرات کم یا بدون کربوهیدرات تشکیل شده است که مشابه رژیم های کتوژنیک پرچرب و کم کربوهیدرات است که توسط سخنگوی آکادمی تغذیه و رژیم غذایی، گریس استفاده می شد. Drusha، در ابتدا برای کاهش کربوهیدرات استفاده می شود. تشنج های صرع در کودکان افزایش یافته است. در مقابل، نزدیک به نیمی از کالری در یک رژیم غذایی سالم انسان از کربوهیدرات ها تامین می شود که انرژی سریعی را فراهم می کند.

دروشا می گوید: «آنفولانزای کتو، یک واکنش رایج به کمبود ناگهانی کربوهیدرات، ممکن است مسئول برخی از علائم رفتار زامبی باشد. آنها به دلیل مه مغزی با گیجی بسیار آهسته ناله می کنند و راه می روند. از علائم کتو آنفولانزا که به دلیل مقادیر بسیار کم کربوهیدرات در رژیم غذایی ایجاد می شود، می توان به تهوع، استفراغ، سردرد و خستگی اشاره کرد.

با این حال، همه چیز در رژیم زامبی بد نیست. مغز حاوی مقدار مناسبی مایعات است و 80 درصد وزن آن آب است و مواد مغذی مورد نیاز زامبی ها را تامین می کند، مانند ویتامین B12 برای تقویت انرژی، ویتامین C برای تقویت بافت همبند و فسفر، مس و آهن برای تقویت استخوان ها.

دروچا می‌گوید منوی غذایی با مغز حداکثر چند هفته طول می‌کشد، زیرا فاقد مواد مغذی حیاتی، ویتامین‌ها و مواد معدنی است. اومی می گوید که خوردن مغز البته باعث یبوست شدید می شود، اما اظهار می کند که مطمئن نیست زامبی ها به دستشویی می روند یا خیر!

نتیجه مطالعه ای که در سال 2010 در استرالیا انجام شد نشان می دهد که انسان ها نیش هایی دارند که نسبت به اندازه خود بسیار قوی هستند و دندان های ما برای ترکاندن گردو مناسب هستند و بسیار خوب عمل می کنند. البته این مطالعه نشان داد که جمجمه انسان در مقایسه با دندان ها خیلی قوی نیست.

چرا زامبی ها یکدیگر را نمی خورند؟

برای یافتن پاسخی به این سوال، چهار محقق از مرکز علوم شیمی مونل تجربیات خود را از طعم و بوی ارائه کردند و پیشنهاد کردند که برخی از زامبی ها به شدت به بوی انسان متکی هستند. باب پلگرینو، دانشجوی فوق دکترا در این مرکز، می‌گوید که بلافاصله به پشه‌ها فکر کرد و به این فکر کرد که آیا بدن زامبی‌ها دیگر بوها و مواد شیمیایی خاصی تولید نمی‌کنند که انسان‌های زنده را دلپذیر به نظر می‌رساند.

وی افزود: “پشه ها همچنین خون را می مکند و از طیف وسیعی از سیگنال ها برای یافتن انسان استفاده می کنند، از دی اکسید کربن از فاصله دور استفاده می کنند، سپس از بوهای متوسط ​​استفاده می کنند، سپس از طعمه، گرما و رطوبت برای فاصله بسیار کوتاهی برای فرود استفاده می کنند. و به هدف حمله کن.»

پل وایز، محقق قدیمی در مونل، می گوید که زامبی ها می توانند بوی بیماری را روی یکدیگر حس کنند، به خصوص اگر زامبی ها به ویروس آلوده شده باشند.

او می‌افزاید: «زامبی‌ها ممکن است بوی فرارهای مرتبط با پاسخ‌های بیولوژیکی به عفونت را حس کنند و تصمیم بگیرند که دلیلی برای گاز گرفتن شما وجود ندارد زیرا ویروس منتقل شده است. البته ممکن است زامبی ها در زندگی قبلی خود یاد گرفته باشند که از بوی پوسیدگی اجتناب کنند. بنابراین، احتمالاً طبیعی بود که آنها از خوردن یکدیگر اجتناب کنند.»

استفانی هانتر، یکی از همکاران پلگرینو، می‌گوید: «اگر زامبی‌ها به یک نفر برسند و آن را بخورند، و سپس فرد جدیدی را ببینند، به سراغ فرد جدید خواهند رفت، حتی اگر نفر اول هنوز گندیده و پوسیده نشده باشد».

ایچیرو ماتسوموتو، زیست شناس مولکولی، اما به عنوان محقق چهارم، فرضیه این سوال را رد کرد، می گوید: “ذهن علمی من می گوید که احتمال زیادی وجود دارد که یکدیگر را بخورند، اما انسان ها نمی دانند. انسان ها هیچ اطلاعاتی در مورد این سوال ندارند. تعداد زامبی ها، بنابراین ممکن است یکدیگر را بخورند و نخواهند شد. زامبی ها را بررسی کنید

پاسخ به شبهات در مورد رفتار

آیا زامبی ها می توانند از قبر بلند شوند؟

اطلاعاتی در این مورد وجود دارد. حتی یک زامبی با انگیزه بالا احتمالاً نمی تواند از 1.8 متر خاک بالا برود، زیرا این مقدار خاک روی یک تابوت با اندازه متوسط ​​می تواند به راحتی بیش از 3175 کیلوگرم وزن داشته باشد. قوانین بسیار متفاوت است، اما بیشتر تدفین های آمریکایی در نزدیکی زمین اتفاق می افتد و قسمت بالای تابوت اغلب کمتر از 20 اینچ زیر زمین است.

سخنگوی انجمن مدیران تشییع جنازه، آیلین وین مک بریر، از کارکنان گورستانی در خارج از آتلانتا درباره شیوع زامبی ها پرسید. او می‌گوید: «اجماع این بود که یک زامبی یا انسان تبدیل به زامبی نمی‌تواند از تابوت خارج شود. او خاطرنشان می کند که طبق داده های انجمن مدیران تشییع جنازه، حدود 60 درصد از افرادی که در ایالات متحده می میرند سوزانده می شوند، بدون شک عملیاتی علیه زامبی ها. با این حال، او می‌گوید، دفن‌های «سبز» دوست‌دار محیط‌زیست رواج یافته‌اند، که در آن جسد با حداقل پوشش بدن در عمق 60 سانتی‌متری زمین قرار می‌گیرد.

بنابراین، اگر زامبی در زمینی کم عمق زنده شود، در تابوت نه چندان محکم یا فقط در کفن گذاشته شود، فرصتی برای بیرون آمدن خواهد داشت، به خصوص زمانی که قبر تازه است و خاک بالای آن خشک است. و نرم

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما