پایان تلخ؛ زمان تغییر بزرگ در یونایتد فرا رسیده است!

[ad_1]

کد خبر: 1793337/42

زمان: 09:28
1400/08/30

هدیه: 52921

گزینه های غیرمنتظره در طول مسیر؛

اوله گونار سولسکاز سرمربی نروژی منچستریونایتد اخراج شد.

به گزارش “ورزش سه”، دوران حضور اوله گونار سالشر در منچستریونایتد به پایان رسید و او دیگر هدایت این باشگاه را بر عهده نخواهد داشت. شیاطین سرخ روز گذشته با نمایش ناامیدکننده دیگری مقابل واتفورد رده هفدهم چهار گل از دست دادند که انتقادات این مربی را به اوج رساند و در واقع دیگر نمی توان با او کار کرد. اخراج اوله گونار سولسش .r تا ساعاتی دیگر اعلام می شود و سرمربی یونایتد از سرمربی نروژی تمجید کرده و جدایی او را اعلام خواهد کرد.

در حال حاضر مهمترین دغدغه مدیران یونایتد انتخاب جانشینی برای وت گونار سالشر برای ادامه فصل است. در حال حاضر زین الدین زیدان عجله ای برای بازگشت به مربیگری ندارد و مدیران منچستریونایتد در تلاش هستند تا سرمربی فرانسوی را متقاعد کنند.

با این حال، زیدان شانس خوبی برای هدایت منچستریونایتد دارد. دارن فلچر و مایکل کریک یونایتد را در جدال حساس لیگ قهرمانان اروپا با ویارئال هدایت خواهند کرد تا به باشگاه فرصت پیدا کردن یک مربی با کیفیت روی نیمکت را بدهند.

در ساعات اخیر احتمال حضور لوران بلان، مدافع سابق یونایتد و البته سرمربی فعلی الریان قطر روی نیمکت یونایتد نیز افزایش یافته است. البته لوران بلان نیز وضعیت مشابهی دارد و یونایتد باید با فسخ قراردادش با این باشگاه قطری موافقت کند. زمزمه هایی در مورد حضور احتمالی خولان لوپتگی روی نیمکت یونایتد نیز شنیده می شود و شاید پس از موفقیت سه سال پیش سرمربی ناکام رئال مادرید سویا، حالا این شانس وجود داشته باشد که در یک تیم بزرگ دیگر جایی پیدا کند.

با این حال تقریبا سه سال بعد زمان اخراج اوله گونار سولشر فرا رسیده است و تحت هیچ شرایطی شاهد حضور این مربی در دیدار شیاطین سرخ مقابل ویارئال در لیگ قهرمانان میان هفته نخواهیم بود.

[ad_2]

Markus Bennett

مشکل ساز هیپستر پسند. متعصب غذا موزیکال. علاقه مندان به سفر. طرفدار زامبی برنده جایزه

تماس با ما