پرستار می گوید اتوبوس Teen Xpress مراقبت های بهداشتی نوجوانان را در سراسر اورنج کانتی ارائه می دهد

شهرستان اورنج، فلوریدا Teen Xpress یک واحد مراقبت های بهداشتی سیار مستقر در مدرسه است که خدمات پزشکی و سلامت روان را به دانش آموزان محروم و فاقد بیمه مدارس راهنمایی و دبیرستان کم درآمد در اورنج کانتی ارائه می دهد.

الین ناوارو، پرستار تمرین‌کننده، درباره تأثیر اتوبوس Teen Xpress بر هزاران خانواده با News 6 صحبت کرد. ناوارو گفت که این واحد از سال 1997 برای دانش آموزان 11 تا 18 ساله در اورنج کانتی به نتایج رسیده است.

[TRENDING: Win tickets to watch Artemis 1 rocket launch | Video shows large gator eating another alligator in Silver Springs | ‘That’s a biggin’:’ Giant waterspout stuns early risers in Destin | Become a News 6 Insider (it’s free!)]

آگهی

ناوارو گفت: «واحدهای تلفن همراه بسیار ارزشمند هستند؛ نمی‌دانم مردم چقدر اهمیت دارند یا خیر.

او از زمان آغاز به کار در برنامه سلامت آرنولد پالمر/اورلاندو بوده است.

“می دانید، نوجوانان – معمولاً سالم – همه فکر می کنند، “اوه، آنها سالم هستند”، اما واحد سیار ما شروع به بازدید از برخی مدارس کرد و متوجه شد که بچه ها حتی برای مدت طولانی تناسب اندام پیدا نکرده اند و آن مدیر برنامه بود. ریتا ونتو گفت: اولین باری که آنها با یک متخصص پزشکی ملاقات کردند.

ونتو گفت که بسیاری از کودکانی که در اتوبوس دیده می‌شوند از خانواده‌هایی هستند که با ناامنی غذایی دست و پنجه نرم می‌کنند و به سختی می‌توانند امرار معاش کنند.

ونتو “بزرگترین چالش این است که ما یک تیم بسیار کوچک هستیم. ما فقط یک پرستار، یک پیراپزشک، دو مدیر پرونده، یک مشاور سلامت روان و یک متخصص تغذیه داریم و در سال گذشته بیش از 800 دانش آموز دیده ایم.” گفت.

ونتو گفت که هفت مدرسه دولتی بخشی از این برنامه هستند که در برخی موارد نجات دهنده بوده است.

آگهی

می‌دانید، ما موارد قلبی را کشف کردیم که می‌توانستند مورد توجه قرار نگیرند. جراحی‌هایی که ممکن است به آن‌ها نیاز داشته باشند و هرگز قادر به پرداخت آن‌ها نباشند، و هیچ‌کس نمی‌تواند آنها را مرتبط کند، بنابراین ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا آنها را با آنها مرتبط کنیم. سازمان‌ها.» ونتو گفت.

برخی از خدمات ارائه شده چکاپ سالانه، واکسیناسیون، غربالگری چشم و مشاوره سلامت روان است.

ناوارو گفت: “ما می دانیم که با ویروس کرونا، سلامت روان یک نیاز بزرگ است و می بینیم که بچه ها به محیط عادی مدرسه خود باز می گردند و این یک سازگاری بزرگ، استرس و افسردگی بود.” من خیلی از آن قدردانی می‌کنم، دوست دارم هر نوجوانی را ببینم که با من صحبت می‌کند، زیرا می‌دانم که آنها می‌ترسند و من توانستم مهارت‌هایم را به اندازه‌ای تقویت کنم که آنها احساس راحتی کنند.»

از زمان راه اندازی این برنامه، حدود 19000 دانش آموز در اورنج کانتی خدمات رایگان برای آنها دریافت کرده اند.

آگهی

ونتو گفت: «آنها صورتحساب دریافت نخواهند کرد و ما دانشجویانی را می بریم که بیمه کمتری دارند، بنابراین حتی اگر آنها Medicaid داشته باشند، می دانیم که گاهی اوقات به دلایل دیگر به آن پزشکان مراجعه نمی کنند.

حق چاپ 2022 توسط WKMG ClickOrlando – کلیه حقوق محفوظ است.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما