پرسپولیس دو مشکل جدی دارد

[ad_1]

خبرورزشی: با پیش درآمد فرزاد آشوبی به دبیرستان پرسپولیس به خصوص در این شرایط پس از قرعه کشی این تیم در دوراهی قرار می گیرد.

بازی با آهن مذاب را چگونه دیدید؟

باید قبول کنیم که پرسپولیس اصلا روز خوبی نیست و برخلاف صحبت هایی که انجام می شود معتقدم پرسپولیس حتی در نیمه اول هم خوب نیست و مثل بازی های گذشته نمی تواند قدرتش را به حریف روی زمین دیکته کند. متاسفانه از دست دادن چهار امتیاز در یک بازی دوگانه برای تیمی که مدعی قهرمانی است اصلا خوب نیست.

فکر می کنی مشکل اصلی پرسپولیس چیست؟

بعید میدونم بشار اسد از دست تیم مخصوصا کادر فنی شوکه شده باشه و شایعاتی که بازیکن اصلی پرسپولیس به حساب میاورد به تیم ضربه زد و بشار کاملا متوجه این موضوع نشد.

مشکل دوم این است که پرسپولیس مهاجم ندارد و تمام کننده ای که واقعا خلاء در خط حمله احساس می شود. پرسپولیس با این دو پست مشکل جدی دارد اما با توجه به شرایط و موقعیت فعلی، این تیم چاره ای ندارد جز اینکه با همین بغض از همان کادر نیم فصل متنفر شود و از فرصت بازی مجدد استفاده کند.

پرسپولیس دو مشکل جدی دارد

راه حل این مشکلات کجاست؟

من گفتم با همین بغض باید تیم را آماده کنیم، اما واقعیت این است که دست فنی خیلی قوی نیست و نمی توانید به همین دلیل داوطلبانه این سیستم نفرت را پیاده کنید و مجبور به تغییر روش شوید. نمی خواهم بگویم پرسپولیس باید 3-6-7-6 یا 3-6-1 بازی کند چون کادر فنی تیم را احاطه کرده است و آنها بهتر از دیگران می دانند که باید چه کار کنند.

برخی معتقدند پرسپولیس همچنان در شوک است

من واقعا این واقعیت را قبول ندارم که تیم هنوز در فینال است. گیم پلی و پاورقی ها اما تکمیل شد و مطمئنم پرسپولیس بهترین نتایج را خواهد گرفت و باز هم همان تیمی که هوای تهویه هوا دارد.

اما هواداران پرسپولیس خیلی حساس هستند.

این یک رصد طبیعی است و آنها حق دارند از سوی پرسپولیس پاسخگو باشند، اما این ستاره قطعا در این دو بازی برای دیدن این نمونه کار سختی دارد، اما اینکه تیم های دیگر با پرسپولیس اختلافات فحاشی داشته باشند، بعید نیست.

استقلال و سپاهان هم در این فصل ظاهر شدند و پرسپولیس می تواند آنها را شکست دهد.

یحیی گل محمدی قبلاً این نکته را ثابت کرده است و اکنون زمان آن رسیده است که به مهارت های دیگری در مربیگری اشاره کنیم و به نظر من مهم است که این سمت را به دلیل داشتن پتانسیل در اختیار بگیریم.

[ad_2]

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما