پرونده ای علیه کاپیل شارما کمدین به دلیل نقض قرارداد تشکیل شد

دهلی نو: پرونده ای علیه کاپیل شارما کمدین به دلیل زیر پا گذاشتن قرارداد تور آمریکای شمالی خود در سال 2015 مطرح شد. طبق گزارش تایمز آو ایندیا، Cy USA این شکایت را تنظیم کرد زیرا کاپیل برای شش برنامه پول دریافت کرده بود اما تنها در پنج برنامه اجرا کرد.

گزارش TOI بیان می‌کند که آمیت جیتلی، یک مروج مشهور نمایش‌ها در آمریکا، ادعا کرد که کاپیل در یکی از شش شهری که قول داده بود و متعهد به پرداخت هزینه از دست دادن بود، اجرا نکرد. با این حال، به گفته آمیت، این کمدین در این مراسم اجرا نکرد و باخت را جبران نکرد. آمیت در گفتگو با این نشریه گفت: “او اجرا نکرد و پاسخی نداد، حتی اگر چندین بار در مقابل دادگاه با او تماس بگیریم.”

بر اساس این گزارش، این پرونده در دادگاه نیویورک در جریان است. Sai USA Inc “قطعاً علیه او اقدام قانونی خواهد کرد.”

Sai USA با رفتن به صفحه فیس بوک خود گزارشی در مورد این پرونده به اشتراک گذاشت. آنها این پست را عنوان کردند، “SAI USA INC علیه KAPIL SHARMA به دلیل نقض قرارداد در سال 2015 شکایت کرد.”

در حال حاضر، کاپیل به همراه تیم خود از “نمایش کاپیل شارما” برای برنامه آنها کاپیل شارما لایو در حال تور در آمریکای شمالی است. کاپیل و اعضای تیمش عکس‌ها و ویدئوهایی از کانادا و همچنین گزیده‌هایی از نمایش خود را به اشتراک گذاشته‌اند.

در ونکوور، جایی که تیم در 25 ژوئن و چهارشنبه اجرا داشت، کپل اعلام کرد که ایستگاه بعدی آنها تورنتو است. این تیم عکس ها و فیلم هایی از تور خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده است و مخاطبان آنها را دوست دارند.

روز چهارشنبه، کاپیل ویدئویی از برنامه خود در ونکوور را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. در این ویدئو، کاپیل، کیکو، سومونا، کریشنا و راجیو در حال اجرا روی صحنه در حالی که هزاران نفر برای آنها تشویق می‌کردند، دیده می‌شوند. کپل با به اشتراک گذاشتن این ویدئو به طرفدارانش گفت که برنامه بعدی خود را در تاریخ 3 جولای در تورنتو برگزار خواهد کرد.

اخیراً کاپیل در جریان برنامه خود در ونکوور کانادا از خوانندگان فقید سیدو موس والا و کی کی ادای احترام کرد. یک کلیپ ویدیویی در اینترنت پخش شد که در آن کاپیل در حال خواندن آهنگ موفق سیدو موسووالا “295” دیده می شود. در این ویدئو، “Tribute To Legends” در پس زمینه با تصاویر Sidhu Moosewala، KK، Deep Sandhu و Sandeep Singh Sandhu نوشته شده است.

قسمت پایانی “نمایش کاپیل شارما” در 5 ژوئن پخش شد و فصل بعدی سریال پس از بازگشت تیم از آمریکای شمالی اعلام خواهد شد.

تلویزیون زنده

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما