پزشکان: همه ما مقصریم

نماینده تبریز در مجلس گفت: اولین گام برای حل مشکلات، رمز وحدت و انسجام داخلی است، اما نمی‌دانم این امکان وجود دارد یا نه، زیرا اکنون صاحبان قدرت باید با ایجاد مشارکت همه موافق باشند، نه اینکه همه را کنار بگذارند. .

به گزارش شفقنا، مسعود بزیکیان با توجه به ضرورت توجه به گفت و گوی ملی، گفت: مهمترین مشکل کشور ما در گام اول اختلافات داخلی است. بنابراین، اتحاد و انسجام داخلی لازمه همه این اقدامات است و اگر گروه ها و جریان ها از اختلافات موجود برای تسویه حساب های دسته جمعی و جناحی خود استفاده کنند و طرف مقابل را مقصر جلوه دهند، نمی توان به وحدت دست یافت.

وی افزود: همه ما مقصریم چون طوری عمل کردیم که نتیجه آن وضعیت فعلی است و به جای تحلیل واقعیت و ارائه راه حل برای آن، صادقانه با مردم صحبت کنیم و اشتباهات خود را بپذیریم، همچنان به دنبال این هستیم. دشمن خارجی اما این مشکلات راه حل نیست پس باید واقعیت ها را درست ببینیم سپس با کسانی که به فکر کشور و نظام هستند صحبت می کنیم و راه حل هایی را می پذیریم که ممکن است مطابق سلیقه و نظام ما نباشد.

آقای بسیکیان در پاسخ به این سوال که چرا نتوانستیم در جامعه “گفتگوی ملی” انجام دهیم، گفت: چون معتقدیم جنگ قدرت وجود دارد. در واقع، چون می‌خواهم در قدرت بمانم، شما را استیضاح می‌کنم، زیرا باقی ماندن شما در قدرت ممکن است باعث شود من در قدرت نباشم. متأسفانه مردم، اسلام و دین چیزهایی است که در زبان ما وجود دارد و اگر با خدا کار می کردیم، قرآن و اسلام فرمودند، مردم ما گرسنه و محاصره نمی شدند و سیاسی و عمومی نداشتیم. مشکلات اجتماعی. پس ما آنطور که خدا و رسول فرمودند عمل نکردیم که باعث این مشکلات شد.

وی با تاکید بر علاقه به وحدت و انسجام ملی گفت: اولین گام در حل مشکلات، رسیدن به وحدت و انسجام داخلی است اما نمی دانم این امکان وجود دارد یا نه زیرا افرادی که اکنون در قدرت هستند باید مشارکت همه را بپذیرند. همه را حذف نکنید؛ زیرا حذف همه اوضاع را بدتر می کند و اگر با همان دست رهبری ادامه دهیم، اوضاع روز به روز بدتر می شود. کسانی که در قدرت هستند و می خواهند در قدرت بمانند باید مشارکت و رضایت مردم را داشته باشند وگرنه مشکل داریم.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما