پس از شروع بدون شکست فصل، چگونه فیلادلفیا ایگلز به مدعی در سوپربول تبدیل شد؟ | CNNCNN

فصل گذشته اجمالی بود، اما هیچ کس انتظار چنین چیزی را نداشت.

پنجشنبه شب، فیلادلفیا ایگلز 29-17 هیوستون تگزانس را شکست داد و هشتمین برد متوالی خود در فصل را به دست آورد و تنها تیم شکست ناپذیر NFL باقی ماند.

با انجام این کار، فصل 2022 با شروع اول 8-0 به بهترین فصل افتتاحیه فرنچایز تبدیل شد.

اگرچه آنها سال گذشته از فصل خوبی لذت بردند، اما هیچکس انتظار نداشت که ایگلز پشت سر کوارتربک بی تجربه و مربی سال دوم به مدعیان سوپربول تبدیل شود.

اما، برخلاف شانس، فیلادلفیا به دسته اول NFL – همراه با بوفالو بیلز و چیفز کانزاس سیتی – مانند بسیاری از بازیکنان مورد علاقه برای بازی در پایان فصل فوریه صعود کرد.

پس چطور به اینجا رسیدیم؟

هرتس پس از شکست دادن دالاس کابوی ها با نتیجه 26-17 در فیلد مالی لینکلن در 16 اکتبر 2022 در حالی که از زمین خارج می شود جشن می گیرد.

سال گذشته شاهد بازسازی ایگلز بودیم. جدایی هافبک کلیدی کارسون ونتز و مربی داگ پدرسون، سازمان را کاملا متحول کرده است.

و در حالی که آن سال‌های بازیابی هویت اغلب اوقات می‌تواند ساعت سختی باشد، طرفداران ایگلز نکات مثبتی داشتند که باید به آن‌ها پایبند باشند.

آمدن نیک سیریانی به عنوان سرمربی، دیدگاه جدیدی از کناره ها و تغییر چیدمان در زمین را به همراه داشت.

بدون هیچ کوارتربکی در فهرست، هدایت تیم به Galen Hurts – ستاره سابق اوکلاهما که در دور دوم در سال 2020 استخدام شد – واگذار شد.

هارتز در سال تازه کاری خود تجربه محدودی داشت، اما دوران حضورش در زمین خوب پیش نرفت زیرا او اغلب ساده لوحی کوارتربک سال اول را نشان می داد.

اما، همراه با Sirianni، گیرنده عریض تازه‌کار، دوونتا اسمیت، دونده پویا، مایلز سندرز و یکی از بهترین رگه‌های تهاجمی لیگ، ایگلز نشانه‌هایی از یک بازسازی سریع را نشان داده است.

پس از شروع آهسته فصل، با ادامه بازی ها، حمله شروع به نوسان کرد، زیرا تیم در نهایت با رکورد 8-7 به پایان رسید و در نهایت دور اول را به تیم تامپا بای باکانرز باخت.

علیرغم پایان ناامیدکننده فصل، نشانه های خوبی برای برندگان سوپربول 2017 وجود داشت.

و پایه های سنجش درست بود، دفتر فیلادلفیا تمام تلاش خود را کرد تا تیم را به بهترین شکل ممکن در طول دوره تعطیلات بهبود بخشد.

این تیم افزوده‌های عمده‌ای به دفاعی با استعداد از قبل داشت – از جمله هاسون ریدیک، جیمز بردبری، سی‌جی گاردنر جانسون، و قبل از پایان ضرب‌الاجل، رابرت کوین – تا تبدیل به گروهی مرگبار از مدافعان برای تیم‌های حریف شود.

گاردنر جانسون در نیمه دوم مقابل تگزاس با یک قطع توپ جشن گرفت.

علاوه بر یک فصل خارج از فصل دیگر برای یادگیری این سیستم، زمانی که تیم آن را با گیرنده عریض Pro Bowl AJ Brown جایگزین کرد، آفنس تقویت شد.

اما حتی با وجود همه این اضافه ها، شروعی که این تیم انجام داد، همه را شگفت زده کرد.

این تیم هر یک از هشت بازی خود را در فصل معمولی برد، و هارتز پس از ایجاد یک رابطه مرگبار با براونز در طول 9 هفته از فصل NFL، در Pro Bowl به مقام دفاعی رسید – براونز در سه بازی اخیر خود پنج تاچ داون داشته است. .

افزایش نجومی مصدومیت از یک هافبک آینده دار به یکی از بهترین بازیکنان لیگ. پس از بازی روز پنجشنبه، لوفی اسمیت، مربی تگزاس، از این بازیکن 24 ساله تمجید کرد و او را یک “بازیکن برجسته” خواند.

اسمیت به خبرنگاران گفت: “من فکر می کنم او بیشتر از هر بازیکنی در NFL پیشرفت کرده است.”

آنچه بیش از همه تاثیرگذار بود، تعادل تیم بود. اگرچه تیم یک حمله پاس خطرناک را توسعه داد، اما پویایی هرتس با پاهایش به تیم اجازه داد تا یک تیم دونده قوی باقی بماند و آنها را در نقاط تقریباً غیرقابل دفاع کرد.

پس از پیروزی روز پنجشنبه بر تگزاسی ها و بهترین شروع فصل، هرتس هیچ حال و حوصله ای برای پیشی گرفتن از خود نداشت.

هرتس که در سه بازی اخیر خود حداقل دو بار پرتاب کرده است به خبرنگاران گفت: “می دانم که برای فیلادلفیا خاص است.”

“منظورم این است که من قبلاً 8-0 بودم و قهرمانی ملی را از دست دادم. فقط روز به روز آن را انجام دهید. ما هنوز کاری انجام نداده‌ایم. این چیزی است که هر روز کنترل می‌کنیم که می‌توانیم، بازی کنیم. استانداردهای ماست و سعی می کنیم هر روز رشد کنیم. من فکر می کنم که واقعاً موضوع همین است.”

در نیمه دوم مقابل تگزاس شیطنت پرتاب کرد.

پس از این شروع، بسیاری از Eagles شروع به ترک کنفرانس NFC و چالش در Super Bowl LVII در آریزونا کردند.

و در سالی که برای چندین تیم بزرگ سنتی در NFC سال نزولی بوده است – لس آنجلس رامز، تامپا بای بوکانیرز و گرین بی پکرز همگی شروع های سختی در فصل داشتند – فیلادلفیا فرصت عالی را برای اولین بار به خود داد. دور پلی آف در ژانویه

و در Brotherly Love، هرتس پس از بازگشت عاشق خواهد شد، زیرا ایگلز به جستجوی خود برای دومین حلقه Super Bowl سازمان ادامه می دهد.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما