پس از کشته شدن 3 نفر در تیراندازی در مدرسه ای در میشیگان، پسر 15 ساله بازداشت شد

[ad_1]

تصویریک نوجوان در انتظار محاکمه در ارتباط با تیراندازی سه دانش آموز در دبیرستانی در آکسفورد، میچ است.
اعتبار …ست هرالد / رویترز

مظنون تیراندازی روز سه‌شنبه در دبیرستان آکسفورد در حومه دیترویت – مرگبارترین تیراندازی در ملک مدرسه در سال جاری – صبح چهارشنبه در یک زندان نوجوانان اسکان داده شد و منتظر اتهامات احتمالی قتل سه دانش‌آموز و زخمی کردن هشت نفر دیگر بود. مدرسه

مقامات می گویند مظنون یک دانش آموز 15 ساله دوم بود، اما او را شناسایی نکردند. او سه شنبه شب حکم بازرسی را در خانه خانوادگی خود در میچ، آکسفورد ارائه کرد.

به گفته مقامات، قبل از دستگیری فرد مسلح، یک اسلحه نیمه خودکار 15 تا 20 گلوله شلیک کرد. مایکل مک کیب، رئیس کلانتری اوکلند، گفت: مظنون که اوایل روز سه‌شنبه سر کلاس بود، “بدون هیچ مشکلی تسلیم شد.”

زیرکلانتر مک کیب گفت، زمانی که والدین پسر پس از تیراندازی به ایستگاه فرعی کلانتر رفتند، به بازرسان اجازه تحقیق درباره پسرشان را ندادند.

مقامات گفتند که آنها باور نمی کردند که دانش آموز تیراندازی را با شخص دیگری برنامه ریزی کرده باشد و در حال بررسی این هستند که آیا تیراندازی تصادفی یا هدفمند بوده است.

کلانتر مایکل بوچارد گفت اسلحه 9 میلی متری Sig Saw که در تیراندازی مورد استفاده قرار گرفت، چهار روز پیش توسط پدر مظنون خریداری شد. کلانتر بوچارد گفت که مرد مسلح هنوز مسلح بود و هفت گلوله در دست داشت که توسط معاونان در راهرو مدرسه دستگیر شد.

کلانتر بوچارد گفت که به بازرسان گفته شد که مرد مسلح وانمود کرده که یک افسر است تا وارد کلاس درس مرد مسلح شود.

مقامات کشته شدگان را هانا سنت جولیانا، 14 ساله شناسایی کردند. مدیسون بالدوین، 17; و تیت مایر، 16 ساله، که در ماشین تیم کلانتر در حال رفتن به بیمارستان جان خود را از دست داد.

به گفته مقامات، وضعیت دانش آموزان مجروح که بین 14 تا 17 سال سن دارند، اواخر روز سه شنبه و وضعیت سه نفر دیگر وخیم گزارش شده است. تنها بزرگسال، معلم 47 ساله ای که مورد اصابت گلوله قرار گرفت، روز سه شنبه از بیمارستان مرخص شد.

پس از تیراندازی به پسر نوجوانی در دبیرستان آکسفورد، معاون کلانتر سعی کرد تیت مایر، مرد 16 ساله‌ای را که اخیراً در تیم فوتبال خود به عنوان مدافع خط و افتخارات سختی دست یافته بود، به بیمارستان ببرد.

در خودروی پاترول جان باخت.

کلانتر مایکل بوچارد اواخر روز سه شنبه در حالی که مقامات اسامی سه دانش آموز کشته شده را منتشر کردند، گفت: “زمانی برای انتظار وجود نداشت.” او سعی کرد او را در ماشین سوار کند تا هر چه سریعتر او را به بیمارستان برساند و او در ماشین جان باخت.

سه‌شنبه شب، بیش از 25000 نفر طوماری آنلاین برای تغییر نام استادیوم مدرسه به تیت امضا کردند که اخیراً جایزه‌ای را از سوی انجمن مربیان فوتبال دبیرستان میشیگان دریافت کرده است.

اعتبار …

در این حمله همچنین مدیسون بالدوین 17 ساله و هانا سنت جولیانا 14 ساله کشته شدند.

کلانتر بوچارد در یک کنفرانس خبری گفت که مقامات نمی‌دانند آیا قربانیان هدف قرار گرفته‌اند یا خیر. کلانتر بوچارد با اشاره به مظنون، سوفومور 15 ساله، که نخواست نامش فاش شود، گفت: «ما نمی دانیم او قبلاً کجا و چرا رفته است.

اعتبار …

کلانتر بوچارد گفت که هشت نفر دیگر مجروح شدند، از جمله یک دختر 14 ساله که در وضعیت بدی قرار داشت و از ناحیه قفسه سینه و گردن جراحات وارد شد. پسر 15 ساله در وضعیت وخیم به دلیل ضربه به سر; دختر 17 ساله با جراحت قفسه سینه; پسر 14 ساله با آسیب شدید سر و فک؛ یک دختر 17 ساله از ناحیه گردن مورد اصابت گلوله قرار گرفت. پسر 15 ساله ای که از ناحیه پای چپ مورد اصابت گلوله قرار گرفت. و پسر 17 ساله ای که از ناحیه باسن مجروح شد.

کلانتری با بیان اینکه جوان 14 ساله مجروح پس از جراحی روی دستگاه تنفس مصنوعی قرار گرفت، گفت: برای این دختر جوان بسیار سخت به نظر می رسد.

معلم زن 47 ساله از ناحیه کتف مورد اصابت گلوله قرار گرفت و پس از مداوا از بیمارستان مرخص شد.

در پیامی که صبح چهارشنبه در فیس بوک منتشر شد، کلانتر بوچارد گفت که به تازگی مدرسه را ترک کرده است و از صحنه مشخص است که پروتکل قرنطینه مدرسه جانها را نجات داده است.

او گفت: «دلم برای خانواده‌هایی می‌درد که هرگز مثل هم نبوده‌اند و جامعه‌ای آرام آرام که معصومیتشان شکسته شده است.

اعتبار …
ویدئو

پخش کننده ویدیو در حال class=
آیدن پیج، دانش‌آموز ارشد دبیرستان آکسفورد در حومه دیترویت، پس از تیراندازی یک دانش‌آموز و کشته شدن حداقل سه نفر، وحشت را به یاد آورد.اعتباراعتبار …نیک هیگن برای نیویورک تایمز

سه دانش آموز در حال بازگویی آنچه در زمان شروع تیراندازی در دبیرستان آکسفورد در روز سه شنبه بودند، می گویند. گزیده ها برای طول و وضوح ویرایش شده اند.

آلیس دور

من در اتاق زیست شناسی ام بودم و با چند نفر از دوستانم می خندیدم و درست مثل یک روز عادی. و سپس صدای شلیک گلوله را از نزدیک می شنوم – و خلق و خوی من ناگهان تغییر می کند. برای یک ثانیه شروع به خندیدن و گریه کردم.»

ما همین الان به گوشه رسیدیم و نشستیم تا کاری را که می‌خواستیم انجام دهیم – همانطور که از پروتکلی که در حال تمرین بودیم پیروی می‌کردیم و همه دنبال می‌کردند. هیچ کس صحبت نکرد، نه داد زدیم و نه کاری انجام دادیم، فقط سکوت کردیم.

کامرون چمیلوسکی

اعتبار …نیک هیگن برای نیویورک تایمز

“من فقط در راهرو قدم می زدم. و بعد فقط یک دسته از بچه ها شروع به دویدن به سمت من می کنند. و من نمی دانستم چه خبر است. سپس پسری فریاد زد: “تیرانداز مدرسه.” گفت مطمئن نیستم، بعد رد خونی روی زمین دید.»

«برادرم به چت گروهی من با والدینم پیامک داد و محتوایش را ارسال کرد. مثل این است که “به من کمک کن، او حق با من است.”

برندان بیکر

درست کنار در نشسته بودم و می شنیدم بوم، بوم، بوم، بوم، بوم، بوم.

«سر و صدای زیادی در مدرسه وجود دارد. بنابراین ما 100 درصد مطمئن نبودیم، اما همه ما یک چیز را شنیدیم، و می دانید، بهتر است در امان باشید تا متاسف باشید.”

ما فقط در را با تمام صندلی ها، میزها و هر چیزی که روی در یافتیم بستیم.»

اعتبار …متیو هچر / گتی ایماژ

پدر مظنون اسلحه نیمه خودکار مورد استفاده در تیراندازی در دبیرستان میشیگان را در 26 نوامبر، چهار روز قبل از تیراندازی روز سه شنبه، خریداری کرد.

مقامات مظنون را آزاد نکردند زیرا او به عنوان یک بزرگسال متهم نبود. والدین پسر اجازه ندادند با پلیس صحبت کند.

مایکل بوچارد، کلانتر شهرستان اوکلند، سه شنبه شب در یک کنفرانس خبری گفت که تفنگ یک تپانچه سیگ اره 9 میلی متری بود و حاوی هفت گلوله بود که مظنون دستگیر شد.

کلانتر گفت اسلحه حاوی 15 گلوله بود. مأموران اجرای قانون دو نفر را پیدا کردند، اما پدر پس از خرید سه مورد ایمان آورد.

کلانتر بوچارد گفت که افسران نمی دانستند که آیا سلاح گرم دیگری در خانه مظنون وجود دارد یا خیر که بخشی از تحقیقات بود.

وی تأیید کرد که عکس‌هایی از اسلحه منتشر شده توسط مظنون در شبکه‌های اجتماعی به نظر می‌رسد همان اسلحه مورد استفاده در تیراندازی باشد.

[ad_2]

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما