پس از یک شروع غالب، نوبت کلرادو است تا قبل از بازی 4 دوباره جمع شود

پل پس از کسب 18 امتیاز در 59 بازی با اتاوا، در 21 بازی فصل عادی با لایتنینگ 14 امتیاز به دست آورد. در دور اول مقابل تورنتو، پل تنها دو گل تامپا بای را در بازی 7 به ثمر رساند تا تیم شهر خود را حذف کند.

پولس وقتی از او پرسیده شد که در بدو ورود چه چیزی را متوجه شد، گفت: «اطمینان». “و صرفاً قادر به انجام آن بدون توجه به هر چیزی است.”

پاول به نام‌گذاری مبهم مرتبط با آسیب‌های پلی‌آف – برای مثال، اسهال خونی را می‌توان فقط به عنوان یک بیماری پایین تنه طبقه‌بندی کرد – گفت که پس از هل دادن توسط جاش منسون، مدافع بهمن که او را برای “خنده‌دار” فرستاد، احساس “سوزن و سوزن” کرد. بدو. استخوان‌ها”، تعبیری برای زانوی راست. حسی که در اسکیت موج می‌زد، اسکیت را کمتر ناخوشایند کرد تا هول‌انگیز. اما در اولین مبارزه‌اش به‌قدری تسلیم شد که از راس کولتون پاس بگیرد. در 86 ثانیه نیمه دوم و با ضربه ای از کنار دروازه بان کلرادو دارسی کامبر عبور کرد.

استامکوس گفت: “شما می بینید که برخی از بازی ها شروع به ساختن شما می کنند، و ناگهان پاهای خود را زیر خود پیدا می کنید.” “مثل اینکه در آنجا احساس سبکی می کنی.”

دو گل دیگر لایتنینگ در 10 دقیقه بعد یا بیشتر دنبال شد و کومپر را از روی نیمکت بیرون کرد و حالا نوبت کلورادو بود که توپ، استراحت و کالیبراسیون مجدد را انجام دهد. این تیم بهمن، به یک معنا، رعد و برق جوانه‌زنی را تداعی می‌کند – مملو از سرعت و مهارت است، اما هنوز فاقد اعتبار قهرمانی است.

آخرین فصل پس از تساوی برای کسب بیشترین امتیاز در NHL، کلرادو در دو بازی دور دوم خود در برابر وگاس با نتیجه 10-3 پیروز شد. سپس چهار نفر بعدی را از دست داد. در دو بازی اول این فینال، کلرادو با نتیجه 11 بر 3 بر تامپا بی پیروز شد. اکنون، با هاله‌ای از سوراخ کردن تسلیم‌ناپذیر و موقعیت دروازه‌بانی ناآرام که به بازی چهارم چهارشنبه شب می‌رود، بهمن تلاش می‌کند از یک فروپاشی مشابه جلوگیری کند.

گابریل لندسکوگ، کاپیتان بهمن، گفت: “ما برمی گردیم و خوب خواهیم شد.”

می توان. شاید نه. رنجرز که همین اعتقاد را در فینال کنفرانس شرق ابراز کرده بود، هر پنج گل را در 4 بازی پیاپی شکست خورد. بهمن حریف قدرتمندتری است، اما رعد و برق مانند قبل باقی می ماند. یک و دو بار قهرمان، هر چقدر هم که زشت باشد، آرزوهای خانوادگی آنها واقعی و درست است.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما