پلیس: چهلمین مهمانی هانا کایاکگوری به خوبی سازماندهی شده بود

و خبرگزاری ایران (ایرنا) نوشت: شامگاه چهارشنبه مراسم چهلمین سالگرد آرامش حنانا کایاک گوری یکی از قربانیان اغتشاشات اخیر بدون حادثه خاصی در مسجد محل سکونت وی در کرکرودسر برگزار شد. منطقه نوشهر

این مراسم با حضور تعدادی از خانواده ها و بستگان آن مرحوم در مسجد کرکرودسر نوشهر برگزار شد.

این روزها این روزها شهر نوشهیر آرام است، تردد خودروها و زندگی عادی مردم در جریان است و مورد خاصی گزارش نشده است.

حضور نیروهای امنیتی و انتظامی در خیابان های شهر برای جلوگیری از هرج و مرج توسط اغتشاشگران به چشم می خورد.

سرهنگ اکبر درویچی فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مراسم چهلم حنانه کایاک گوری به خوبی و بدون دستگیری، مجروح یا کشته شدن برگزار شد.

وی گفت: البته برخی اغتشاش گران سعی کردند مانع ایجاد این حزب شوند اما با دخالت و هدایت نیروهای امنیتی و انتظامی به نیت خود نرسیدند.

پدر و مادر حنانه کیاکگوری یکی از قربانیان اغتشاشات اخیر نوشهر با صدور بیانیه ای اغتشاشات برخی اغتشاشگران را که موجب برهم زدن امنیت مردم و مجروح و کشته شدن تعدادی از شهروندان این شهرستان شد، محکوم کردند.

در بیانیه این پدران آمده است: ما همواره عاشق دین اسلام و انقلاب اسلامی بوده ایم و اغتشاشات اخیر و هرگونه دخالت خارجی را محکوم می کنیم.

و این بیانیه می افزاید: همانطور که می دانید ملت نجیب و مسلمان ایران متأسفانه بار دیگر انتقاداتی را که باید به صورت منطقی و بزرگوار مطرح می شد و متأسفانه با کمک متخلفان خارجی این اعتراض بر هم خورد.

پدر و مادر حنانه کیاکگوری در این بیانیه خاطرنشان کردند: بر اثر آتش فساد، آتش افروزی و خشونت فرزند عزیزمان مرحوم حنانه کیاکگوری به ناحق و بی گناه جان باخت.

ایشان گفتند: در این مدت علاوه بر محبت و همدردی که از سوی مسئولان و فرزندان ملت ایران شاهد بودیم، شاهد دخالت مقامات رسمی کشورهایی بودیم که در تروریسم انسانی و اقتصادی ملت ما دست داشتند. سال‌ها پیش، برای رسیدن به جاه‌طلبی‌های سیاسی خود از سفر بهشتی هانا و بردن نام دختر عزیزمان.

این پدران همچون گذشته و در سراسر انقلاب به صراحت اعلام کردند که این خانواده عشق خود را به دین اسلام و انقلاب اسلامی با تقدیم یک شهید و یک زن آزاده در راه دین و وطن نشان دادند. از جمهوری اسلامی ایران پیروی کرده و طبق قوانین بین المللی مخالف هرگونه مداخله خارجی در این موضوع است.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما