پلی آف لیگ قهرمانان اروپا؛ پیش بینی های قرعه کشی

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، شب گذشته مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با تمام ترفندها و جذابیت ها به پایان رسید. تیم های صعود کننده به دور بعد مشخص شدند و شگفتی هایی رخ داد که مهم ترین آن حذف بارسا از لیگ قهرمانان اروپا و اخراج این تیم از لیگ اروپا بود.

البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که با به تعویق افتادن بازی آتلانتا و ویارئال، امشب تیم نهایی صعود کننده به مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا مشخص می شود. در این گزارش به بررسی تیم های راه یافته به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا و قرعه کشی های احتمالی آنها می پردازیم.

گروه آ

منچسترسیتی: دیدار پیشتاز این گروه بین منچسترسیتی و پاری سن ژرمن پیش بینی می شد. با این حال تنها یک هفته مانده به پایان مرحله گروهی، شاگردان پپ گواردیولا با پیروزی مقابل تیم فرانسوی تصمیم گرفتند به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا صعود کنند.

تساوی های احتمالی: اتلتیکو مادرید، اسپورتینگ لیسبون، اینتر، بنفیکا، ویارئال یا آتلانتا و سالزبورگ.

پاری سن ژرمن: تیم ثروتمند فرانسوی با وجود خرید بزرگ باز هم نتوانست به مصاف منچسترسیتی برود. پاری سن ژرمن در پایان مرحله گروهی به عنوان تیم دوم مرحله یک شانزدهم با شرایط سختی نسبت به پپ گواردیولا به پایان رسید.

تساوی های احتمالی: لیورپول، آژاکس، رئال مادرید، بایرن مونیخ، منچستریونایتد و یوونتوس.

گروه ب

لیورپول: قرمزهای آنفیلد یکی از سه تیمی بودند که با بیشترین امتیاز به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا صعود کردند. در سخت ترین گروه، لیورپول یک حریف را پیاپی شکست داد و در نهایت به تیم اول صعود کرد.

تساوی های احتمالی: پاری سن ژرمن، اسپورتینگ لیسبون، اینتر، بنفیکا، ویارئال یا آتلانتا و سالزبورگ.

اتلتیکو مادرید: در این گروه رقابت برای صعود به عنوان تیم دوم تا آخرین شب مسابقات ادامه داشت. اما در نهایت اتلتیکو مادرید با پیروزی مقابل پورتو و میلان بر لیورپول وارد مرحله حذفی شدند.

تساوی های احتمالی: منچسترسیتی، آژاکس، بایرن مونیخ، منچستریونایتد، لیل و یوونتوس.

گروه سی

آژاکس: تیم هلندی نیز مانند لیورپول با تمام امتیازات به مرحله بعدی لیگ قهرمانان اروپا راه یافت. آژاکس در مرحله گروهی 20 گل به ثمر رساند و حالا شاگردان اریک تون هیگ امیدوارند در لیگ قهرمانان اروپا به یادگار بماند.

تساوی های احتمالی: پاری سن ژرمن، اتلتیکو مادرید، اینتر، بنفیکا، ویارئال یا آتلانتا، سالزبورگ و چلسی.

اسپورتینگ لیسبون: قبل از شروع لیگ قهرمانان این فصل، برخی از مردم فکر می کردند که اسپورتینگ لیسبون ممکن است در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا مقابل دورتموند جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را کسب کند، اما تیم پرتغالی موفق به انجام این کار شد.

تساوی های احتمالی: منچسترسیتی، لیورپول، رئال مادرید، بایرن مونیخ، منچستریونایتد، لیل و یوونتوس.

گروه دی

رئال مادرید: تیم پرافتخار این فصل لیگ قهرمانان اروپا کارهای خارق العاده ای انجام داد و در نهایت توانست به عنوان اینتر به قله صعود کند. شاگردان کارلو آنچلوتی در 5 بازی از 5 بازی اخیر خود پیروز شده اند و شکست سختی را از شریف متحمل شده اند.

تساوی های احتمالی: پاری سن ژرمن، اسپورتینگ لیسبون، بنفیکا، آتلانتا، سالزبورگ و چلسی.

بعد از اینتر: رئال مادرید، انتظار می رفت نراتزوری بیشترین شانس را برای صعود از گروه داشته باشد. این اتفاق افتاد و شاگردان سیمونه اینزاگی یک هفته مانده به پایان رقابت ها تصمیم به صعود گرفتند اما در بازی پایانی مغلوب رئال شدند.

تساوی های احتمالی: منچسترسیتی، لیورپول، آژاکس، بایرن مونیخ، منچستریونایتد و لیل.

گروه و غیره.

بایرن مونیخ: انتظار می رفت شاگردان یولیان ناگلزمن به عنوان صدر گروه در مرحله یک شانزدهم لیگ قهرمانان اروپا صعود کنند. آنها با 6 برد از 6 مسابقه به مرحله حذفی مسابقات راه یافتند.

تساوی های احتمالی: پاری سن ژرمن، اتلتیکو مادرید، اسپورتینگ لیسبون، اینتر، ویارئال یا آتلانتا، سالزبورگ، چلسی

بنفیکا: با وجود عملکرد ضعیف بارسا در هفته ابتدایی فصل، این تیم پس از 21 سال در مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا باقی خواهد ماند و برخی انتظار دارند بنفیکا به عنوان تیم دوم به دور بعد صعود کند. با این حال، در هفته پایانی پس از بایرن، این تیم موفق شد با پیروزی مقابل بارسا و همچنین دینامو کیف به مرحله 16 دور لیگ قهرمانان اروپا راه یابد.

قرعه کشی احتمالی: منچسترسیتی، لیورپول، آژاکس، رئال مادرید، منچستریونایتد، لیل، یوونتوس

گروه اف.

منچستر یونایتد: شیاطین سرخ از ابتدا مدعی اصلی صدرنشینی گروه بوده اند و علیرغم تمام فراز و نشیب هایی که تحت هدایت وت گونار سولشر در ماه های اخیر داشته اند، توانسته اند با اهداف قابل توجهی به مرحله صعود برسند. کریستیانو رونالدو از شش بازی 11 امتیاز کسب کرد. هشتم باشید

قرعه کشی احتمالی: پاری سن ژرمن، اتلتیکو مادرید، اسپورتینگ، اینتر، بنفیکا، سالزبورگ

ویارئال یا آتالانتا: تنها بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا امشب بین دو تیم برگزار می شود. ویارئال با 7 امتیاز دوم و آتلانتا با 6 امتیاز سوم هستند، یعنی هر تیمی که بازی را برد به عنوان تیم دوم به مرحله یک شانزدهم می رود و در صورت تساوی تیم اسپانیا. راهی برای مرحله بعدی وجود دارد.

تساوی های احتمالی ویارئال: منچسترسیتی، لیورپول، آژاکس، بایرن مونیخ، لیل، یوونتوس

قرعه کشی احتمالی آتلانتا: منچسترسیتی، لیورپول، آژاکس، رئال مادرید، بایرن مونیخ، لیل

گروه جی.

لیل: خیلی ها انتظار داشتند سویا در صدر گروه باشد، اما بر خلاف انتظار، لیل با 11 امتیاز از 6 بازی صدرنشین شد و سویا در لیگ اروپا سوم شد.

قرعه کشی احتمالی: اتلتیکو مادرید، اسپورتینگ، اینتر، بنفیکا، ویارئال یا آتلانتا، چلسی

سالزبورگ: تیم دیگر به عنوان شگفتی ساز گروه نام گرفت و پس از پیروزی مقابل سویا، با کسب 10 امتیاز از شش بازی در مرحله گروهی دوم شد و پس از لیل به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا راه یافت.

قرعه کشی احتمالی: منچسترسیتی، لیورپول، آژاکس، رئال مادرید، بایرن مونیخ، منچستریونایتد، یوونتوس

گروه اچ.

یوونتوس: با توجه به فرم ضعیف یوونتوس در لیگ ایتالیا، شاید خیلی ها انتظار نداشتند چلسی در گروهی که در آن بازی می کرد، پیشتاز باشد، اما یوونتوس شب گذشته مالم را شکست داد و تساوی چلسی مقابل زنیت به آلگری 15 امتیاز از 6 مسابقه داد. لیدری که به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان اروپا رسید.

قرعه کشی احتمالی: پاری سن ژرمن، اتلتیکو مادرید، اسپورتینگ، بنفیکا، ویارئال (افزایش)، سالزبورگ

چلسی: شاگردان توخال با وجود عملکرد خوب در مرحله گروهی، در آخرین دیدار مرحله گروهی مقابل زنیت در مرحله گروهی شانس خود را برای برتری 3 بر 3 از دست دادند و با 13 امتیاز راهی مرحله حذفی شدند. شش بازی به عنوان تیم دوم.

تساوی های احتمالی: آژاکس، رئال مادرید، بایرن مونیخ، لیل

با قرار گرفتن چلسی، پاری سن ژرمن، اتلتیکو مادرید و اینتر در رده دوم و حضور تیم های قدرتمندی مانند رئال مادرید، منچسترسیتی، یوونتوس و بایرن مونیخ، به نظر می رسد در مرحله یک هشتم باید منتظر دیدارهای جذابی باشیم. از لیگ قهرمانان. است.

سه تیم حاضر در لیگ برتر انگلیس به این مرحله رسیده اند، یعنی چلسی در قرعه کشی گزینه های محدودی از جمله رئال مادرید و بایرن مونیخ دارد و می تواند یکی از سه مدعی مرحله لیگ قهرمانان اروپا باشد. خداحافظی کن

احتمالا بهترین قرعه در بین تمام تیم های گروه جی. لیلی به عنوان رهبر و سالزبورگ به عنوان تیم دوم به دور بعد صعود کرده اند و این دو تیم احتمالاً مورد علاقه بسیاری از قوی ترین تیم ها خواهند بود که ترجیح می دهند بدون مشکل به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا بروند.

[ad_2]

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما