پنج شغل جدید مالی در آینده

پول و دارایی در دنیای دیجیتال و مجازی به طور فزاینده ای تکامل می یابند، و عملکردهای مالی نیز برای همگام شدن با آن تغییر می کند. در اینجا نگاهی به برخی از نقش های جدیدی که افراد در این صنعت در حال ظهور هستند، می پردازیم.

هکر بانک داخلی

نگهبانان بانک معمولاً افراد بد را از خود دور می کنند. در مورد نگهبانان امنیتی که برای نفوذ به آنها تعیین شده اند، چطور؟ شان مویر، یکی از بنیانگذاران یکی از این شرکت ها، شرکت تحقیقاتی امنیتی Atredis Partners، می گوید که موسسات مالی بزرگ مدت ها است که شرکت ها را برای هک کردن سیستم هایشان و گزارش آسیب پذیری ها، فرآیندی به نام تست نفوذ، استخدام کرده اند. تغییر بزرگی که در سال های اخیر دیده است این است که موسسات مالی تست کننده های نفوذ داخلی را استخدام می کنند تا دائماً سیستم های خود را آزمایش کنند. او می‌گوید: «مردم دریافته‌اند که نمی‌توانید سالی یک‌بار آزمایش انجام دهید. وقتی دائماً کد می‌نویسید و دائماً زیرساخت‌های جدید را مستقر می‌کنید، باید یک فرآیند آزمایش نفوذ مداوم داشته باشید. مویر، که بیش از 20 سال است تست‌کننده‌های نفوذ را استخدام کرده است، می‌گوید یافتن استعداد همیشه دشوار بوده است. اکنون این توابع تقاضای بیشتری دارند. آیا به هکرهای بیشتری نیاز داریم؟ آقای مویر می گوید: «من تمایل زیادی به استفاده از این کلمه ندارم، اما بله.


شفاف سازی:

سول کوت

NFT هشت ضلعی

کن تیمسیت، مدیر عامل شبکه بلاک چین کرونوس می‌گوید: همانطور که زندگی ما به طور فزاینده‌ای به دنیای دیجیتال و مجازی می‌رود، ما شروع به کسب دارایی در این حوزه‌ها خواهیم کرد. در عین حال، او «مالی‌سازی همه چیز» را پیش‌بینی می‌کند، جایی که هر چیزی با ارزش مالکیت معنوی می‌تواند به یک دارایی دیجیتال منحصر به فرد تبدیل شود – موسیقی، بازی، حتی کفش‌های ورزشی. در سال گذشته، کلکسیونرها میلیاردها دلار را برای تجارت هنر دیجیتال و کلکسیون هزینه کرده‌اند، که بیشتر آن‌ها به NFT یا توکن‌های غیرقابل تعویض مرتبط بوده‌اند که به عنوان کوپن‌های اعتبار در بلاک چین برای کالاهای مجازی عمل می‌کنند. چگونه می توان ارزش این دارایی های مجازی را ارزیابی کرد؟ با ارزیاب NFT تماس بگیرید. به گفته آقای تیمسیت، موسسات مالی باید افرادی را از طیف وسیعی از بخش‌های صنعتی استخدام کنند تا به آنها کمک کنند تا بدانند چگونه ارزش سهام دیجیتال را به درستی ارزیابی کنند. کارشناسان از همه اقشار جامعه به کالیبراسیون این مدل ها کمک خواهند کرد.


شفاف سازی:

سول کوت

افسر وام به عنوان مشاور مالی

جرمی واکسمن، مدیر عامل شرکت املاک و مستغلات Zillow Group پیش بینی می کند که پیشرفت های تکنولوژیکی و تغییرات نظارتی می تواند زمان خرید و فروش خانه را از دو ماه به دو روز کاهش دهد. یک شرکت

و این می تواند به این معنی باشد که افسران وام نقش کاملا متفاوتی را بر عهده می گیرند. آقای واکسمن خاطرنشان می کند: اکنون آنها زمان زیادی را صرف تکمیل مدارک می کنند: اظهارنامه مالیاتی، فیش حقوقی، امتیازات اعتباری و گواهی بیمه. پس از بهبودی، افسر وام آینده می‌تواند بخش‌های با ارزش‌تری از کار را دنبال کند: کار به عنوان مشاور و مشاور. آنها زمان بیشتری برای کمک به مشتریان در استراتژی، فرصت های تحقیق و آمادگی مالی برای اهداف بلندمدت خود خواهند داشت. او می‌گوید که این تا حدودی وجود دارد، اما آنطور که می‌توانست رایج نیست. آقای واکسمن می‌گوید: «وقتی فناوری کارها را کارآمدتر می‌کند، به مردم این امکان را می‌دهد که وقت خود را صرف انجام کاری کنند که بهترین انجام می‌دهند. “من فکر می کنم شما قبلاً کمی این روند را در صنعت مشاهده کرده اید، و فکر می کنم ادامه آن را خواهید دید، زیرا نمایندگان و افسران وام برای تبدیل شدن به مشاور و مشاور ارتقا می یابند.”


شفاف سازی:

سول کوت

رئیس شرکت فین تک

چه اتفاقی می‌افتد وقتی بخش خدمات مالی یک کسب‌وکار آنلاین زندگی خود را به خود بگیرد؟ ممکن است به یک مدیر ارشد فناوری مالی نیاز داشته باشید. اتان سنتوریا، رئیس فین‌تک می‌گوید، Housecall Pro، که به‌عنوان پلتفرمی برای کمک به لوله‌کش‌ها، برق‌کارها، منظره‌سازان و سایر ارائه‌دهندگان خدمات خانگی راه‌اندازی شد، یکی از نمونه‌های تکاملی است که اغلب اتفاق می‌افتد. شروع به کمک به بازرگانان در انجام کارهایی مانند تعیین قرار ملاقات، ایجاد تخمین، ارسال فاکتور و دریافت پرداخت کرد. امروز، پایان مالی بخش بزرگی از تجارت شرکت است. با افزایش تقاضا برای خدمات مالی، این شرکت آقای Centuria را – تاجری که قبلاً یک شرکت وام‌دهی آنلاین تأسیس کرده بود و در مورد نابودی آن نوشته بود – برای کمک به تعبیه یک واحد مالی در پلتفرم وارد کرد. طیف وسیعی از محصولات را به مشتریان ارائه می دهد تا نیازهای مالی خود را برطرف کنند، از جمله پرداخت ها، نقل و انتقالات بانکی، تامین مالی مشتری، حقوق و دستمزد و موارد دیگر. سنتوریا می‌گوید در آینده، شرکت‌های بیشتری که حول یک محصول اصلی غیر مرتبط با امور مالی ساخته می‌شوند، به افرادی در نقش‌هایی مانند او نیاز خواهند داشت که مسئول ارائه خدمات مالی به مشتریان هستند.

افکار خود را به اشتراک بگذارید

چه نقش های جدیدی را در حوزه کاری خود می بینید؟ آیا یکی وجود دارد که شما علاقه مند به گرفتن آن باشید؟ به گفتگوی زیر بپیوندید.


شفاف سازی:

سول کوت

ناظر مالی

برتراند پرز، مدیر عامل Web3 مستقر در سوئیس، می‌گوید: اگر افراد بخواهند شخصی به آنها در مدیریت پرتفوی مجازی NFTها و سایر دارایی‌هایشان کمک کند، به نوع جدیدی از مشاور مالی نیاز خواهند داشت. این گروه که توسط گاوین وود، یکی از بنیانگذاران بلاک چین اتریوم تأسیس شده است، در حال کار بر روی ابتکارات مربوط به تمرکززدایی وب است. آقای پرز می گوید که این نقش جدید در مدیریت مالی توسط یک ربات ایفا خواهد شد، زیرا هوش مصنوعی برای نظارت بر دارایی های مجازی و توصیه معاملات بسیار بهتر از یک انسان خواهد بود. اما او می‌گوید که انسان‌ها کاملاً دور از ذهن نیستند. به عبارت دیگر، یک ناظر مالی. آقای پرز می‌گوید: «شما به کسی نیاز دارید که بالای همه چیز بنشیند و مطمئن شوید که هر آنچه که این ربات‌ها در نتیجه به مصرف‌کنندگان پیشنهاد می‌کنند همیشه در محدوده مقررات است.

نوشتن به آینده همه چیز در [email protected] است

حق چاپ © 2022 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق ذخیره شده است 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما