پوچتینو به شایعات در مورد قرارداد با منچستریونایتد واکنش نشان داد

[ad_1]

در روزهای اخیر صحبت های زیادی در مورد تمایل مائوریسیو پوچتینو برای ترک پاری سن ژرمن و کنترل شیاطین سرخ پس از اخراج گونار سالشر مطرح شده است. مائوریسیو پوچتینو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا در این باره صحبت کرد و همانطور که انتظار می رفت بر تعهد خود به قرارداد با باشگاه فرانسوی تاکید کرد.

مائوریسیو پوچتینو گفت: “تمرکز من روی فوتبال است و شایعات را نادیده می‌گیرم. فردا شب برای یک رویداد بزرگ اینجا هستیم. ما روی روند کسب بهترین نتیجه از بازی مقابل منچسترسیتی تمرکز کرده‌ایم. من.” من خیلی روی فوتبال تمرکز کرده ام.”، تمام زندگی ام را صرف فوتبال کرده ام و 12 سال است که تمرین کرده ام. شایعاتی در این دنیای فوتبال وجود دارد و من کاملاً درک می کنم که گاهی اوقات چه اتفاقی می افتد. مثبت و گاهی منفی. چیزها نباید حواس شما را پرت کنند، زیرا همیشه شایعات وجود دارد.

ما بسیار متمرکز هستیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا 100 درصد بهترین هایمان را در باشگاه ارائه دهیم. من در پاری سن ژرمن بسیار خوشحالم و روی تلاش برای کسب بهترین نتایج ممکن در ادامه فصل تمرکز کرده ایم. من به باشگاه خودم پاری سن ژرمن و یک باشگاه دیگر فکر می کنم و به هیچ وجه اشتباه نمی کنم. اما باید روی پاری سن ژرمن تمرکز کنم و به افکار و اعمال دیگران اهمیتی نمی دهم.

تمام آنچه در گذشته گفتم مربوط به گذشته و دوران حضورم در اسپانیول بود، زیرا در آن زمان رویای من ملاقات با سر الکس فرگوسن بود. هر چیزی که الان می گویم سوء تفاهم و خارج از متن خواهد بود. من بازیکن پاری سن ژرمن هستم و این باشگاه را دوست دارم و دوستش دارم. امروز فوتبال همین است و ما در چنین دنیایی کار می کنیم.

فکر می کنم به همه شما روشن کرده ام که قرارداد من تا سال 2023 اعتبار دارد، یعنی این فصل و فصل دیگر. من در پاری سن ژرمن واقعا خوشحالم و این یک واقعیت است. تاکید می کنم که در پاریس خوشحالم. فوتبال بر روی اتفاقات امروز متمرکز است نه فردا. باشگاه نیاز به برنامه ریزی دارد و ما همیشه باید برنامه ریزی کنیم، اما من به صراحت به شما گفتم.

شرایط سرخیو راموس؟ یک هفته طول کشید تا او تمرین کند. راموس از بودن در کنار شما خوشحال است، اما باید به تدریج وضعیت خود را بهبود بخشد. برای او حضور راموس در تمرینات گروهی گام بزرگی است.

[ad_2]

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما