پوگبا فرانسوی به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو جام جهانی را از دست خواهد داد

صادر شده در:

امروز دوشنبه، ایجنت او اعلام کرد که پل پوگبا دفاع تیم ملی فرانسه در جام جهانی را از دست خواهد داد، زیرا او به زمان بیشتری برای بهبودی پس از عمل جراحی زانو نیاز دارد.

رافائلا پیمنتا در بیانیه‌ای گفت: «پس از بررسی‌های پزشکی دیروز و امروز در تورین و پیتسبورگ، بسیار ناراحت‌کننده است که به پل پوگبا اطلاع دهیم که او هنوز برای بهبودی پس از عمل جراحی به زمان نیاز دارد.

به همین دلیل، نه پل می تواند قبل از تعطیلات جام جهانی به تیم یوونتوس بپیوندد و نه تیم ملی فرانسه در قطر.”

ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس روز جمعه گفت که بعید است که هافبک 29 ساله قبل از پایان جام جهانی سری آ برای تیمش بازی کند.

رسانه های ایتالیایی اوایل روز دوشنبه گزارش دادند که پوگبا به دلیل مصدومیت از ناحیه ران ممکن است 15 روز از میادین دور باشد.

یوونتوس در بیانیه ای اعلام کرد: پل پوگبا، با توجه به معاینات رادیولوژیکی اخیر… و توصیه هایی که پروفسور فولکر موساحل در پیتسبورگ در مورد ارزیابی زانویش داشت، باید برنامه توانبخشی خود را ادامه دهد.

پوگبا یکی از 12 بازیکن یوونتوس است که در حال حاضر غایب هستند.

او از زمانی که در تابستان دوباره از منچستریونایتد به خدمت گرفت، برای یوونتوس بازی نکرد و در ماه جولای باعث آسیب دیدگی منیسک زانوی راستش شد.

او در ابتدا تصمیم گرفت برای شرکت در مسابقات قهرمانی قطر که از 20 نوامبر آغاز می شود، شرکت نکند.

اما پس از بازگشت به تمرینات در اوایل ماه گذشته، پوگبا نظر خود را تغییر داد و تصمیم به عمل جراحی گرفت، که او را تا دو هفته پیش که تمرینات جزئی خود را با یوونتوس از سر گرفت، دور نگه داشت.

پوگبا یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی فرانسه بود که چهار سال پیش قهرمان جام جهانی روسیه شد. او در پیروزی 4-2 مقابل کرواسی در فینال گلزنی کرد.

غیبت او در تیم دیدیه دشان به انگولو کانته، شریک خط میانی می افزاید که پس از انجام عمل جراحی به دلیل آسیب دیدگی همسترینگ، چهار ماه از میادین دور بود.

این بازیکن 31 ساله از زمان جدایی اش مقابل تاتنهام در ماه آگوست برای چلسی بازی نکرده است.

از دست دادن جام جهانی ضربه دیگری در سالی سخت برای پوگبا است که در یک نقشه باج خواهی با برادرش نیز دست دارد.

ماتیاس پوگبا، 32 ساله، ماه گذشته با چهار نفر دیگر متهم شد که همگی نزدیک به برنده جام جهانی بودند که در ماه ژوئیه شکایتی را به دادستان تورین ارائه کردند و گفتند که او برای 13 میلیون یورو (12.6 میلیون دلار) باج خواهی شده است.

پل پوگبا به بازرسان گفت که باج‌گیرانش می‌خواستند او را با این ادعا که از یک جادوگر خواسته بود تا کیلیان امباپه، ستاره پاری سن ژرمن و فرانسه را طلسم کند، بدنام کنند، که پوگبا آن را رد کرد.

(خبرگزاری فرانسه)

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما