پیامدهای کشمکش امباپه و نیمار به رختکن پاری سن ژرمن رسید.

اتفاقات آخرین بازی پاری سن ژرمن باعث ایجاد تنش در رختکن این تیم شد.

اعلام اختلاف کیلیان امباپه و نیمار در آخرین بازی پاری سن ژرمن مقابل مون پلیه، در حالی که آنها برای زدن دومین ضربه پنالتی این تیم به مشکل برخوردند، نشان داد که همه چیزهایی که قبل از شروع فصل درباره تیرگی روابط گفته شد. بین این دو بازیکن معروف اشتباه نیست.

پس از تمدید قرارداد امباپه با پاریسی‌ها، به لطف باج‌گیری باشگاه به مهاجم فرانسوی با شرایطی که گفته می‌شد امتیازات و اختیارات فوق‌العاده‌ای به او می‌داد، سبک این بازیکن تغییر کرد و به نظر می‌رسد او نه تنها سلطان تیم شده است. پردرآمدترین بازیکن اما به نوعی خود را تصمیم گیرنده تیم در داخل و خارج از زمین می بیند. شاید به همین دلیل بود که با وجود از دست دادن ضربه پنالتی اول تیمش مقابل مون پلیه، او به سمت نیمار که در حال آماده سازی ضربه او بود، رفت و از او خواست به جای پنالتی دوم تیمش از زمین خارج شود. پس از آن بازی ESPN مدعی شد که اختلاف دو طرف به دلیل درخواست امباپه از مسئولان باشگاه برای فروش نیمار بوده است که برخلاف میل او قراردادش را تا سال 2027 تمدید کرد. حالا سایت گل مدعی شده است که حواشی پاری سن دیدار ژرمن و مونت پلیه که به تماشایی محدود نشد پنالتی دوم این تیم رختکن این تیم را متشنج کرد.

بر اساس گزارش Jul. امباپه احساس می کند که برای تمدید قرارداد 3 ساله و پشت کردن به رئال مادرید آنقدر که باید از او قدردانی نشده است. او می بیند که جایگاهش در تیم نه تنها به درجه کاپیتانی رسیده است، بلکه به دلیل صعود نیمار، مسی و راموس نسبت به قبل ضعیف شده است و همین باعث ناراحتی او شده است. ظاهرا او فکر می کرد با ماندن در پارک دو پرنس و نرفتن به رئال مادرید جایگاهی بالاتر از مسی و نیمار پیدا می کند. در واقع اعتقاد بر این بود که نیمار تابستان امسال از پاریسی ها جدا می شود و فقط لیونل مسی می ماند تا با او رقابت کند اما نیمار راه به جایی نبرد اما در ابتدای فصل خوش درخشید (سه گل زد و سه گل داد. کمک می کند). ) با این حال همه روزها در مورد آن صحبت خواهند کرد. علاوه بر این که سخت کوشی نیمار در تمرینات باعث شد تا او بیشتر در معرض دید سرمربی تیم قرار بگیرد، به برجسته شدن نقش او در تیم نیز کمک کرد.

در حالی که به نظر می رسد روابط بین نیمار و امباپه تیره است، مادر این بازیکن فرانسوی که سرمربی او نیز هست با انتشار توییتی به این شبهه پاسخ داد و نوشت: شرایط درون تیم حل شده و همه چیز خوب است. “

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما