پیروزی دراماتیک فنرباغچه در دربی جنجالی

[ad_1]

به گزارش ورزش سه، ورزشگاه اولکار استانبول امشب میزبان سی و چهل و چهارمین دربی بزرگ پایتخت فوتبال ترکیه است؛ جایی که گالتاساره فنرباغچه را تحت هدایت یک برنده باتجربه برگزار کرد. عملکرد پرنوسان هر دو تیم در این فصل ذره ای از حساسیت دربی بزرگ استانبول کم نکرده است و حمایت گالا از هوادارانش جهنمی کامل را برای رقیب دیرینه اش رقم زده است.

دو غول فوتبال ترکیه با گالاتاسرای رده هفتم با 21 امتیاز از 12 بازی و فنرباغچه با یک امتیاز کاهش در رده نهم وارد دربی شدند. فاصله کم امتیاز بین دو تیم حساسیت کار را بیشتر کرد و تیم برنده می توانست به تیم برتر نزدیک شود.

دیدار دو تیم با تشویق هواداران گالاتاسرای آغاز شد که از دقیقه اول تا آخر از تیم خود حمایت کردند. مسابقه ای با بوی خون! بحث در بالاترین حد خود بود و با هر حرکت روی زمین شاهد آتش گرفتن سکو بودیم. همچنین کیفیت فنی بازی را تحت تاثیر قرار داد و به دو تیم فرصت داد تا خود را با جو سنگین مسابقه وفق دهند. گالا به عنوان میزبان آرام آرام وارد بازی شد و توانست اولین گل را وارد دروازه حریف کند.

روی یک ضد حمله فوری که در متن نوشته شده بود، کرم آکتوراچ اوغلو در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار گرفت و با یک پای دقیق در دقیقه 16 قفل دروازه اوزار را شکست. فنرباغچه که در بازی قبلی خود هرگز پیروز نشده بود و 5 بازی را باخت و یک بازی را مساوی کرد، در نیمه اول پس از عقب افتادن از حریف، شکست را جبران کرد. مسعود اوزیل ستاره قناری این گل را به ثمر رساند. او با یک فرار بزرگ با موسلرا در موقعیت تک به تک قرار گرفت و به راحتی توانست دروازه خود را باز کند.

نیمه اول بازی دو تیم با تساوی 1-1 به پایان رسید و داور به دلیل درگیری و خطاهای جدی بازیکنان مجبور به توقف مکرر شد و 6 بار از کارت زرد استفاده شد. هر دو تیم در این نیمه 3 کارت زرد دریافت کردند و با اعتراض شدید داور، فاتح تریم مربی تیم نیز قبل از سوت پایان بازی از داور کارت زرد گرفت.

جیمبوم در نیمه دوم پیش افتاد و تیم می توانست خیلی سریع به گل برسد اما مقاومت بهار قابل توجه بود. در دقیقه دهم نیمه دوم کیم مین جه با یک حرکت عالی دروازه تیمش را نجات داد تا کار با همین نتیجه ادامه پیدا کند. 45 دقیقه دوم که با استرس کمتری نسبت به نیمه اول آغاز شد، با حضور هافبک های بدنی و پر برخورد دنبال شد و داوران همچنان مجبور بودند از کارت های خود برای آرام کردن جو استفاده کنند. با تغییرات تریم، حمله روی گونه ها ادامه داشت و اگر گلر فنر در دقیقه 70 سیو تماشایی را انجام نمی داد، دروازه این تیم با ضربه درخشان سیسیلدائو شروع می شد.

ویتور پریرا دو تغییر ایجاد کرد تا تیمش را از بازی دور نگه دارد و این تغییرات در ترکیب فنرباغچه باعث شد تا هوادارانش که با تشویق های خستگی ناپذیر خود به پیروزی برسند، کم کند. ستاره کره ای دفاع بهار در 15 دقیقه پایانی بازی بار دیگر دوان دوان به کمک تیمش آمد و از ضربه زدن به بازیکن حریف در مقابل دروازه خودداری کرد. تلاش گالا ادامه داشت و شاگردان تریم به هر حال تلاش کردند تا پیروز شوند اما مقاومت حریف بی پایان بود. در دقیقه 80 بازی دروازه بان فنر در موقعیتی یک طرفه بار دیگر دروازه تیمش را نجات داد.

به آخرین لحظه نزدیک می شدیم که چیزی انتظار می رفت. در یک بازی پر تنش و جنجالی که داور بارها از کارت زرد خود استفاده کرد، همه منتظر ناک اوت یک نفر بودند و به نام بازیکن فنرباغچه به تساوی کشیده شد و مارسل تیزرند در دقیقه 83 ناک اوت شد. روی یک ضربه ایستگاهی که منجر به اخراج تیسراند شد، گالا در نهایت به چیزی که می خواست رسید و یک گل دیگر به ثمر رساند. داور بازی اما پس از بررسی صحنه در VAR، اشتباه امبای را قبل از ضربه زدن به سرش تشخیص داد تا جشن از کمپ گالا به کمپ فنرباغچه منتقل شود و بازی به همین شکل باقی بماند. شاگردان تریم تا آخرین دقیقه برتری خود را حفظ کردند و حریف را کاملا در مشت خود نگه داشتند، اما در عین حال باورنکردنی این بهار در دقیقه پنجم وقت اضافه به گل رسید!

میگل کرسپو، بازیکن تعویضی فنرباغچه، توپ را در دست موسلرا با یک شوت بی وقفه از سمت راست محوطه جریمه مهار کرد و باعث شد شاگردان پریرا در کمال ناباوری با حیرت هزاران هوادار، پیش بیفتند. پس از این گل فرصت جبران زیادی وجود نداشت و در این فرصت کوچک و در حالی که انواع میوه و نوشیدنی در زمین پرتاب می شد، تریم با یک کارت زرد دیگر از زمین بازی اخراج شد تا زمین بازی به بازی گرفته شود. در آخرین دقیقه. التهاب به دنبال. آخرین تنش این دیدار، وقوع صحنه مشکوک در محوطه جریمه فنر در دقیقه 100 بازی بود. رسیدن؛ این پیروزی اولین سه امتیاز پریرا در تاریخ دیدارهای مقابل گالا بود.

[ad_2]


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم