پیروزی غیرمنتظره لورکوزن مقابل قهرمان!

کد خبر: 1852207
15 نوامبر 1401 ساعت 20:43
7.9 هزار بازدید |

2
نقطه نظر

بهترین خط دفاعی بوندسلیگا را در بی آرنا سلاخی کنید

بایرلورکوزن موفق شد با نتیجه عجیب 5-0 سد تیم دوم یونیون برلین را بشکند.

پیروزی غیرمنتظره لورکوزن مقابل قهرمان!

به گزارش “ورزیش سی”، تماشاگران بای آرنا که بیش از 26 هزار نفر بودند تصور نمی کردند که لورکوزن بتواند از سد تیمی بگذرد که از 9 دیدار قبلی خود در 8 بازی با 5 گل پیروز شده بود. اتفاقی فوق العاده عجیب برای شاگردان ژابی آلونسو.

بایرلورکوزن در هفته سیزدهم بوندسلیگا به مصاف یونیون برلین رفت. تیم اورس فیشر با دریافت 9 گل در دوازده هفته گذشته بهترین دفاع لیگ را داشت و برای بازپس گیری برتری از بایرن مونیخ به یک برد خارج از خانه نیاز داشت.

نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید و توفان بایر در سیزده دقیقه ابتدایی نیمه دوم شکل گرفت. و در همان دقیقه 46 یک پاس کرنر برای کریم دمیربای در محوطه جریمه پای روبرت آندریچ افتاد و توپ به طور غیر منتظره وارد دروازه یونیون برلین شد.

در دقیقه 56 تیم میزبان با اشتباه مهلک دروازه بان حریف به گل دوم رسید. در حالی که یونیون برلین تلاش می کرد مقابل لورکوزن به تساوی برسد، کرنر ارسالی بازیکنان این تیم توسط مدافعان بایر مردود شد. روبن کونوش با یک پاس برگشتی توپ را به لنارت گریل دروازه بان تیمش داد که او به وسط زمین دوید.

کنترل و تاخیر بسیار ضعیف گریل، جرمی فریمپونگ را روی پا گذاشت و پس از آن موسی دیابی از فرصت استفاده کرد و پس از حدود 25 متر جلوتر، دروازه خالی را باز کرد تا لورکوزن به راحتی همه چیز را به دست آورد. .

تنها دو دقیقه بعد، یک بار دیگر، شیدی به سکوهای Bay Arena آمد. بار دیگر در یک ضدحمله ویرانگر دیگر، میچل باکر با یک فرار تند از پشت محوطه جریمه خود وارد میدان یونیون برلین شد و با یک پاس عالی به سمت مقابل، موسی دیابی موقعیت را تصاحب کرد و این بازیکن با یک ضربه دقیق. شوت، تفاوت را به شماره سه رساند.

و فدراسيون برلين كه شيراز در آن فروپاشيد گل چهارم را گرفت. ندیم الامری الجید از جناح چپ حرکت کرد و ضربه او به پای آدام هلوجیچ برخورد کرد تا دروازه باز شود که خوشبختانه این بازیکن وارد دروازه شد تا به نام خود گلزنی کند.

ضربه ایستگاهی در دقیقه 76 به یونیون برلین رسید که روی یک کار تیمی عالی و پاس های متوالی، پاس آدام هلویچیچ در محوطه جریمه به میچل پکر رسید و این بازیکن با ضربه پای چپ توپ را به گوشه حریف فرستاد تا اختلاف 5 نفره شود. .

به این ترتیب بایرلورکوزن در روزی که سردار آزمون به دلیل مصدومیت در دسترس نبود، با 5 گل از سد تیم دوم یونیون برلین گذشت تا در بای آرنا به نتیجه ای باورنکردنی و باورنکردنی دست یابد. لورکوزن با این برد 12 امتیازی شد و به رده چهاردهم جدول رده بندی صعود کرد.

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

تماس با ما