پیوستن به یک باشگاه تئاتر راه را برای عاشقانه هموار کرد

آلیسون لین مولنکامپ و ویلیام جیمز مک کری به عنوان دانشجویان جدید در دانشگاه آلاباما از جمله گروهی متشکل از هفت دانشجو بودند که نمایشنامه‌ای کوتاه از مجموعه «همه در زمان‌بندی»، «پیش‌بازی یا: هنر فوگ» نوشته بودند. توسط دیوید ایوز

چند هفته پیش، خانم مولنکامپ و آقای مکری، هر دو 26 ساله، دومین زوج از این گروه هفت نفره بودند که با هم ازدواج کردند. (سومین نامزد).

قدم زدن آنها در راهرو تقریباً هشت سال پس از ملاقات آنها از طریق یک باشگاه تئاتر در محوطه دانشگاه، در سپتامبر 2014 انجام شد. خانم مولنکمپ، که اهل جفرسون سیتی، میسوری است، گفت که او بیشتر اوقات خود یک “کودک تئاتر” بوده است. زندگی، اما آقای مک کری، که در بیرمنگام، آلا بزرگ شده بود. او اخیراً به هنر علاقه مند شده است. او قبل از اینکه تصمیم بگیرد به عضویت درآید گفت: «من در گوگل «کلوپ های جالب در دانشگاه آلاباما» یا چیزی شبیه به آن را جستجو کردم.

پاییز آن سال، زمانی که باشگاه برای کارگردانی نمایش‌های کوتاه از داوطلبانی درخواست کرد، خانم مولنکامپ از این فرصت استفاده کرد. با وجود بی تجربگی، آقای ماکری نیز این کار را انجام داد، تا حدی برای اینکه او را بیشتر بشناسد. گفت: کمی با او صحبت کردم. “فکر کردم خوب بود.”

در «پیش‌بازی» این دو به عنوان بازیگر نمایش داده می‌شوند. در حین گفتگو در تمرینات، آنها پیوندهای مشترکی را کشف کردند. هر دو ترومپتوز و همچنین فرزند ارشد خانواده خود هستند. او دو برادر دارد و او یک برادر دارد. اولین قرار رسمی آنها، که توسط خانم مولنکامپ آغاز شد، برای فوریه 2015 در استارباکس در محوطه دانشگاه برنامه ریزی شده بود. پس از ملاقات، آنها یک ویژگی مشترک دیگر را یاد گرفتند: او قهوه نمی نوشد. (هر دو شکلات داغ گرفتند.)

به زودی آنها شروع به قرارهای منظم ناهار کردند و در ماه مارس اولین بوسه خود را داشتند. بعد از یک تمرین صحنه ای – و تلاش ناموفق برای بوسه اوایل همان روز در حالی که آنها در امتداد رودخانه جنگجوی سیاه، که بین شهرهای نورث پورت و توسکالوزا قرار دارد، راه می رفتند. همانطور که روی نیمکتی مشرف به رودخانه نشسته بودند، خانم مولنکمپ به یاد آورد که فکر می کرد: “خب، ما احتمالاً اولین بوسه خود را اینجا خواهیم داشت، درست است؟” اما این لحظه توسط دو تک دوچرخه سوار در همان نزدیکی خراب شد. او گفت: «من واقعاً احساس خاص یا رمانتیک نداشتم.

هنگامی که هر دو در ماه مه 2018 فارغ التحصیل شدند – با لیسانس تاریخ و مردم شناسی، او مدرک لیسانس زبان انگلیسی دارد – آقای ماکری یک موقعیت یک ساله در AmeriCorps در بیرمنگام گرفت، در حالی که خانم Mollenkamp به لینکلن، نب نقل مکان کرد. کار بر روی یک ایستگاه رادیویی عمومی که توسط چیزی که اکنون به عنوان رسانه عمومی نبراسکا شناخته می شود، پخش می شود.

خانم مولنکامپ که مصمم بود کار خود را در مسافت های طولانی انجام دهد، گفت که شروع به استفاده از “همه پول حقوقی که به تازگی به دست آورده ام در بلیط هواپیما” کرده است.

کریسمس امسال، او یک مسواک به آقای ماکری داد که او آن را چیزی بیش از یک هدیه «شخصی» توصیف کرد. او گفت که این حرکت به این معنی است که “شما همیشه جای من یک مسواک خواهید داشت و همیشه می توانید اینجا باشید.”

سال بعد، آقای ماکری پس از تکمیل مأموریت خود با AmeriCorps، در ژوئیه 2019 به لینکلن نقل مکان کرد. وقتی همه‌گیری در مارس 2020 فرا رسید، او با اقامت برای مدتی در آپارتمان خانم مولنکمپ، فاصله بین آنها را کاهش داد. او گفت: «این زمانی بود که ما ازدواج کردیم، نه اگر ازدواج کنیم.

آنها در ماه ژوئن، پس از تبادل هدیه دیگری، نامزد کردند: در روز تولد خانم مولنکمپ، آقای ماکری یک حلقه نامزدی به او داد. این حلقه که دارای تورمالین سبز است، از Etsy خریداری شده و برای مطابقت با حلقه ازدواجی که از مادربزرگش به ارث برده است، انتخاب شده است.

در آگوست 2020، آنها به کالج پارک، مریلند نقل مکان کردند و برنامه‌هایی برای هر دوی آنها برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه مریلند داشتند. آقای مک کری که دوره فوق لیسانس خود را در رشته تاریخ و علوم کتابداری آغاز کرده است، اکنون به عنوان مدیر در کتابفروشی دانشگاه مشغول به کار است. خانم مولنکامپ، که دارای مدرک کارشناسی ارشد در روزنامه نگاری از دانشگاه است، یک تیم تحقیقاتی در NPR در واشنگتن است، جایی که این زوج در ژوئن به آنجا نقل مکان کردند.

در 23 جولای، آنها در مقابل 29 مهمان در حیاط خلوت خانه والدین خانم مولنکمپ در شهر جفرسون ازدواج کردند. الیزابت بلوتووگل، یکی از دوستان این زوج که به این مناسبت به عنوان وزیر زندگی جهانی منصوب شد، ریاست مراسم را برعهده داشت که شامل اجرای موسیقی توسط برادران کوچکتر و خواهر شوهر عروس بود.

خانم مولنکامپ گفت: “من عاشق آواز خواندن با برادرانم در دوران رشد بودم.” آنها مدت زیادی است که با هم موسیقی می سازند.»

عروس گفت که یکی از آهنگ‌هایی که این سه نفر اجرا می‌کنند، «اگر ما خون‌آشام بودیم» اثر جیسون ایسپل، «من را وادار می‌کند به ماشین سواری در شب با داماد فکر کنم». “این چیزی بود که باعث شد شروع به گریه کنم.”

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما