پیکه: مسی بهترین بازیکن تاریخ است

[ad_1]

به گزارش “ورزش سه”، خاویر هرناندز پس از مدت ها دوری از بارسلونا، این بار به عنوان سرمربی به این تیم بازگشت تا شرایط را برای او تغییر دهد.

باریا زیر نظر رونالد کومان روی نیمکت عملکرد خوبی نداشت و نتوانست با خروج لیونل مسی کنار بیاید، اما اکنون به نظر می رسد که در حال بهبود است.

در هر سه بازی ژاوی، پیکه با دو برد و یک تساوی روی نیمکت است.

مدافع ملی پوش اسپانیایی به تلویزیون ال هورمیگوئرو گفت: حضور ژاوی به عنوان مربی فشار روی من را افزایش می دهد زیرا نمی خواهم او را به هیچ وجه شرمنده کنم. من مدیون او هستم که تمام تلاشم را برای او انجام دادم و اگر نتوانم این کار را انجام دهم ناامید می شوم.

پیکه درباره جدایی لیونل مسی از بارا گفت: دوران بسیار سختی بود. ما از ۱۴ سالگی با هم بازی کردیم. از نظر ورزشی و شخصی خیلی سخت بود. در ابتدای فصل اتفاق خوبی برای ما نیفتاد. من برای او خوشحالم و کسب هفتمین توپ طلا ثابت می کند که مسی بهترین بازیکن تاریخ است. او به کشوری جدید و فرهنگی جدید نقل مکان کرده است. شرایط سخت است و وقتی 17 ساله بودم به منچستر نقل مکان کردم، این اتفاقی برای من افتاد. لئو با خانواده اش رفت و من تنها رفتم، اما شرایط هنوز سخت است.

وی درباره وضعیت پیامش در دنیای فوتبال نیز افزود: خیلی از هم تیمی ها می گویند بعد از رفتن شرایط سختی در پیش است چون همه از سنین پایین برنامه روزانه خاصی داشتند. زمان زیادی طول می کشد تا با یک زندگی جدید سازگار شوید. این ممکن است یک یا دو سال طول بکشد. مردم کمتر تو را در خیابان می شناسند. سخت است. فوتبالیست ها برای این تغییر آماده نیستند. تیم بازیکنان اسپانیا باید آنها را بسازد. من مدتهاست که برای این زندگی آماده شده ام. پس از بازنشستگی، سرمایه گذاری در زمینه ها و پروژه های دیگر را برای یافتن شغل آغاز کردم. نکته کلیدی این است که بعد از ترک فوتبال کاری انجام دهیم. اما قطعا دلم برای فوتبال تنگ خواهد شد.»

[ad_2]

Claudia Larsen

پیشگام وب. خالق حرفه ای درونگرا. پزشک آبجو. شیطان متعصب تلویزیون.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما