چاشنی کرم گوشت: دانشمندان طعم خزنده و خزنده را برای رفع هوس گوشت کشف کردند

این سوالی است که احتمالاً به زودی سر میز شام خواهید شنید، یا حداقل این چیزی است که دانشمندان دانشگاه Wonkwang در کره جنوبی امیدوارند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی روز چهارشنبه، محققان هی چو و پارک هییونگ توسعه طعم کرم آرد را در نشست پاییزی انجمن شیمی آمریکا ارائه کردند. آنها می گویند تحقیقات آنها پاسخی به نیازهای تغذیه ای جمعیت رو به رشد جهانی و بحران آب و هوایی در حال پیشروی است.
چو در یک جلسه توجیهی رسانه‌ای که در حساب یوتیوب انجمن شیمی آمریکا منتشر شد، گفت: «بازار جهانی غذا به رشد خود ادامه می‌دهد، اما همچنان لازم است مواد غذایی جدید و/یا تولید محصولات غذایی جدید تولید شود، زیرا منابع غذایی به تدریج رو به اتمام است.

ژو گفت: این حشرات در مقایسه با دام های معمولی «واقعاً دوستدار محیط زیست و کارآمدتر هستند».

منبع خوبی از پروتئین است.

غذایی که می تواند سیاره را تغذیه کرده و احتمالاً نجات دهد: حشرات

علیرغم مزایای زیست محیطی و تغذیه ای، کرم های خوراکی هنوز با چالشی روبرو هستند که مانع از آن می شود که به راحتی به وعده های غذایی راه پیدا کنند: عامل بیماری زا. ژو گفت که مشتریان فقط توسط کرم های خوراکی پیدا می شوند.

او در یک جلسه توجیهی گفت: بسیاری از مصرف کنندگان ظاهر فیزیکی خود را دوست ندارند. بنابراین بیشتر حشرات به صورت پودر یا پودر به عنوان افزودنی های غذایی مورد استفاده قرار گرفته اند.

تحقیقات چو و پارک بر روی پتانسیل‌های طعم مرتبط با پودر کرم آردآلو متمرکز شد، و بررسی کرد که چگونه اشکال مختلف پخت و پز می‌توانند پروفایل‌های طعم متفاوتی تولید کنند که ممکن است حشرات را وسوسه‌انگیزتر برای خوردن کند.

به طور خاص، محققان کرم‌های آرد را با اسیدهای آمینه، پودر سیر، پودر پیاز و پودر قارچ تغذیه کردند و روش‌های مختلف پخت را آزمایش کردند. در نهایت، هدف آنها این بود که طعم “گوشتی” را کامل کنند که برای مصرف کنندگان احساس خوب و آشنا داشته باشد. افرادی که سعی می کنند مصرف گوشت خود را کاهش دهند، می توانند از افزودنی کرم آرد برای ارضای هوس گوشت خود استفاده کنند.

گرم کردن کرم‌های خوراکی با شکر رایج‌ترین طعم «گوشتی» را تولید می‌کرد، همانطور که داوطلبانی که ترکیب‌های مختلف را چشیدند رتبه‌بندی کردند. دانشمندان امیدوارند که کار آنها “به توسعه تجاری طعم ها و چاشنی های گوشت مانند و شور کمک کند و صنایع غذایی آماده را تشویق کند تا حشرات خوراکی را در محصولات خود بگنجانند.”

ژو گفت: «پرورش حشرات در مقایسه با دامداری سنتی تنها به کسری از زمین، آب و خوراک نیاز دارد. حشرات خوراکی ابر غذاها هستند.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما