چرا باید به اروپا سفر کنیم؟

دلایل سفر به اروپا بی پایان است. تاریخ، فرهنگ و زیبایی طبیعی آن برای جلب نظر شما کافی است. اروپا دومین قاره کوچک روی زمین است که تنها 2 درصد از سطح جهان را پوشش می دهد و 11 درصد از جمعیت زمین را در خود جای داده است، اما در چنین منطقه کوچکی، کشورهای شگفت انگیز زیادی وجود دارد که حداقل یک بار در طول زندگی باید از آنها بازدید کرد. آنها را دیدم.

محبوب ترین کشورهای مقصد گردشگری اروپا عبارتند از فرانسه، اسپانیا، ایتالیا، یونان، سوئیس، آلمان، ایرلند، اسکاتلند و بریتانیا. با این حال، برخی از کشورهای کمتر مسافرتی مانند سوئد، روسیه، ترکیه، پرتغال و بلژیک دارای گنجینه های ارزشمند تاریخی و طبیعی هستند که نباید از دست داد.

بارزترین ویژگی اروپا نزدیکی آن به همه کشورهایش است. برای مثال با شرکت در تور فرانسه می توانید به اسپانیا، بریتانیا، بلژیک، هلند، آلمان، سوئیس، ایتالیا نیز سفر کنید و با یک تیر چند علامت بزنید. شما به راحتی می توانید در مدت زمان کوتاهی با هواپیما یا حتی بهتر از طریق راه آهن به هر یک از این کشورها برسید.

چرا باید به اروپا سفر کنیم؟

در اینجا 5 دلیل برای سفر به اروپا آورده شده است:

1. شما می توانید در تاریخ زنده قدم بزنید

تمدن سال هاست که در اروپا وجود دارد و این قاره ساختمان هایی برای اثبات آن دارد. شهرها واقعا قدیمی هستند. قدمت برخی از ساختمان ها به 2000 سال می رسد، به خصوص در مکان هایی مانند رم. این شهرها زنده هستند و گذشته را به یاد می آورند. پر از داستان هایی است که فقط منتظر شنیدن هستند. فرهنگ اروپایی چیزهای زیادی برای ارائه دارد. می توانید از آکروپولیس بالا بروید و مانند سقراط فکر کنید. یا اگر قصد یک تور چک را دارید، در مسیرهای سنگفرش شده شهر قدیمی پراگ گم شوید. چرا در دهکده های ماهیگیری ایتالیایی Cinque Terre در فهرست یونسکو قدم نزنید؟ هر کجا که انتخاب کنید، از یک تجربه تاریخی لذت خواهید برد.

2. او زیبایی غیرقابل انکاری دارد

جاذبه های اروپایی عقب نشینی نمی کنند! از کوه های پوشیده از برف آلپ که با شرکت در تور سوئیس می توانید آن ها را ببینید تا جذابیت های طلایی سواحل ایتالیا. اروپا پر از مناظر زیبا است. حتی مناظر شهری هم جذابیت منحصر به فرد خود را دارند! مهم نیست که سفرهای اروپایی شما را به کجا می برد، مطمئناً از زیبایی که شما را احاطه کرده شگفت زده خواهید شد.

3. یک کلمه: فرهنگ

اروپا تعدادی از بهترین تئاترهای روی کره زمین را دارد. خبری از موزه های هنری نیست! آیا می دانستید که ایتالیا در هر متر مربع، بیش از هر کشور دیگری در جهان شاهکار دارد؟ یا موزه لوور بیش از 380000 شی را در خود جای داده و 35000 اثر هنری را به نمایش می گذارد؟ فرهنگ بسیار زیادی در انتظار شما برای کشف وجود دارد!

4. پیاده روی در این قاره آسان است

کشورهای اروپایی زمان زیادی برای تکمیل برنامه ریزی شهری و کنترل حمل و نقل عمومی داشتند. ناوبری را بسیار ساده تر می کند! مسافران می توانند در مدت زمان نسبتا کوتاهی از مناظر مختلف لذت ببرند. یک روز می تواند شامل هنر، خرید، جاذبه های معروف، غذاهای خوشمزه، معماری قرون وسطایی و آرامش باشد. مرزهای باز منطقه شینگن همچنین امکان سفر در اکثر نقاط اروپا را با یک پاسپورت ممهور به هنگام ورود و خروج فراهم می کند.

5. اروپایی ها همه چیز را جشن می گیرند

اروپا به خاطر تقویم جشنواره منحصر به فردش مشهور است. در طول سال می توانید از همراهی مردم محلی و بازدیدکنندگان همفکر در جشن ها لذت ببرید. موسیقی، فیلم، کمدی، غذا، شراب، آبجو، مد و… شما نام ببرید، اروپا جشنواره ای برای جشن گرفتن دارد!

اخرین حرف…

برج ایفل، بیگ بن، کانال های ونیز، آکروپولیس آتن و غیره. همه ما می دانیم که سفر به اروپا عکس های شگفت انگیز و جذابی را به همراه دارد. آژانس گیور یکی از معتبرترین آژانس های ثبت نام و یکی از آژانس های ثبت نام سفارت فرانسه است، بنابراین نگران دریافت ویزای شینگن نباشید. اگر تصمیم به سفر به اروپا دارید می توانید با شماره 02154795000 با آژانس ژیوار تماس بگیرید تا در خرید تور مورد نظر شما را راهنمایی کنیم. ما منتظرت هستیم.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما