چرا ذوب آن همچنان از سینا اسدبیجی شکایت می کند؟

باشگاه ذوب آهن اصفهان اگرچه به خوبی می داند که در پرونده شکایت از پرسپولیس و سینا اسدبیگی به جایی نمی رسد، اما همچنان پیگیر ماجرا است!

سینا الصدباگی که در روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی از سرمربیگری ذوب آهن جدا شد و با پرسپولیس قراردادش را امضا کرد، همچنان درگیر ماجرای این جدایی است.

در این خصوص علیرضا احسانی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن به تشریح آخرین رویه های این پرونده پرداخت و اینگونه پاسخ داد: تاکنون جلسات متعددی در خصوص این پرونده برگزار شده و وکلای ما و اسنادی که حق با ما را ثابت می کند حضور داشته اند. در این مورد به کمیته های مربوطه مراجعه کرده و منتظر صدور رای نهایی هستیم.

و در خصوص موضع باشگاه ذوب آهن در این خصوص گفت: ما به دنبال حق باشگاه ذوب آهن هستیم و در این بین با هیچکس دعوا نمی کنیم. سینا صدیکی هم بازیکن است و قصد نداریم با حذف او به فوتبال آسیب بزنیم. ما به دنبال توافق و تفاهم در این مورد هستیم و پیشنهاد خود را نیز برای سازش در این مورد مطرح کرده ایم و تنها به دنبال حقوق و حقوق ذوف آهن هستیم که در این میان نباید پایمال شود و در صورت وجود از طرف دیگر، من فکر می کنم ما مشکلی نداریم و می توانیم توافق کنیم.

مدیران ذوب آهن در این مورد بیش از هر چیز به دریافت پول از باشگاه پرسپولیس علاقه دارند. در همین رابطه یکی از نزدیکان رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس توضیح داد: خیر، باشگاه پرسپولیس برای سینا اسدبیجی به ذوب آهن اصفهان پولی پرداخت نمی کند، این بازیکن قرارداد قانونی با باشگاه پرسپولیس ندارد و به باشگاه پیوسته است. پرسپولیس به عنوان بازیکن آزاد.بنابراین هیچ دلیلی وجود ندارد که باشگاه پرسپولیس به دلیل دستور صریح و قانونی بخواهد پول اضافی به ذوب آهن اصفهان پرداخت کند مدیران ذوب آهن به خوبی می دانند که در این بین هیچ تخلفی صورت نگرفته است و همه چیز پاک بود سینا اسدبیگی هم بازیکن پرسپولیس است و می‌توانید ببینید در لیگ برتر بازی می‌کند.

منبع: خبر

Nick Webster

مزاحم عمومی فن غذا. حلال مشکل بدون عذرخواهی کارآفرین. خواننده.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوردانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما