چرا روزنامه ها به خانه رفتند؟

[ad_1]

بازار مسکن نیز با «حباب» قیمت گذاری شد. بی تدبیری در سواحل شادی منجر به آرامش یک جانبه نظم بازار شده است؛ علیرغم سطح پایین تقاضا. هزینه دسترسی به کالاهای مصرفی در منازل نزدیک به 3 درصد است که به این دلیل است که با نرخ سود واقعی این تسهیلات، وجود حباب در قیمت ورق (وام) محدود است. بررسی به این نکته اشاره می کند که سیاست گذار به جای تصمیم گیری فرعی برای تنظیم بازار و مسکن، «دسترسی» بسته چهارگانه را احیا خواهد کرد.

به گزارش دنیای اقتصاد، تقاضای مصرف کننده برای مسکن در شرایطی که فاز «قیمت آپارتمان» در حال رکود است، به دلیل شرایط نسبتاً منطقی حاکم، پشت «قیمت خرید» متوقف شده است. گزارش «دنیای اقتصاد» از بازار خرید و فروش فرنچایز و مسکن هاکی، قیمت کاغذ و خرید مسکن در نیمه زمستان 1400، رکورد جدیدی در مسیر صعود به تپه ثبت شد. روز دوشنبه 27 بهمن 1392 قیمت هر برگ اوراق برای خرید تسهیلات مسکن به 136000 تومان رسید که قیمت این قطعه زمین طبق یکی از سوابق حاکی از ناراحتی اوضاع است. و مسکن برای مصرف کننده است. دسترسی به مسکن در زمستان گذشته 130 درصد رشد داشته است. آیا سیاستمداران و سیاستمداران مجلس از عواقب «دور از دسترس و خارج از خانه بودن» آگاه هستند؟ شواهد نشان می دهد که «قدرت خرید خانوارها» اولویت سیاسی نیست زیرا اگر چنین بود، برای کنترل وضعیت موجود به جای «نسخه اصلی» از «نسخه اصلی» استفاده نمی شد.

چرا روزنامه ها به خانه رفتند؟

چرا روزنامه ها به خانه رفتند؟

قیمت ملحفه و قیمت خرید خانه یا همان قیمت «امتیاز» و خانه راسته از پاییز امسال، یعنی قسمتی که «سقف خانه با ورق ها. ، 2 افزایش یافت» وارد فاز شد.

پیش از آن قیمت ورق های مسکن در کانال های 40 و 50 و حداکثر 60 هزار تومان به عنوان «پایین ترین سطح قیمت» در نوسان بود، اما به دلیل همین «پایین بودن قیمت» قدرت مسکن برای پوشش دهی تقریباً صفر بود. قیمت خرید آپارتمان در تهران و شهرستانها بود.

طی سه سال گذشته میانگین قیمت مسکن در پایتخت به حداقل 6 درصد افزایش یافته است و سایر شهرها رشد بیش از 300 درصدی را تجربه کرده اند. این تصور پوچ که در گذشته به پشتوانه آنها «خانه ها» سرکوب می شد تا مصرف مسکن در بازار از محل رکود قدرت و مسکن در نرخ تورم حفظ شود.

تامین برق و مسکن در نیمه نخست امسال در پایتخت به 3 تا 4 متر مربع رسید. یعنی کاریکاتور وام برای خرید مسکن. اگر تصور یک سیاستمدار در مورد «افزایش قیمت مسکن و خرید مسکن» درست بود، حداقل دو سال پیش، «استفاده از خانه برای خرید خانه به خاطر داشتن خانه برای بی اثر کردن آن، شدت آن را تشدید می کرد. قدرت». روزی روزگاری در اواخر دهه 1980 قدرت مسکن احیا شد اما در همان زمان قیمت مسکن تحت تأثیر متغیرهای اصلی از متغیر غیرقابل تشخیص شد.

در نیمه اول سال جاری به دلیل تاثیر قدرت خرید و مسکن هم سطح با متورم شدن قیمت مسکن، تقاضا برای خرید مسکن در بازار به شدت کاهش یافت و همین موضوع باعث نوسان قیمت کاغذ در کمترین کانال شد.

با این حال، از ابتدای دهه 1400، تحت تأثیر سقف های جدید و خرید مسکن، تقاضا و تقاضا برای عرضه اوراق قرضه توسط سرمایه گذاران در تابلوهای کاغذی (کسانی که امتیاز خرید و اوراق را با حساب های بانکی خود خریداری می کنند، افزایش یافت. صلاحدید اما آنها را بفروشید) رشد باعث افزایش ارزش کاغذ در آینده خواهد شد. آذر ماه قیمت هر بند کاغذ از مرز 100 هزار تومان عبور کرد. این سیاستمدار در سه ماهه سوم ماه جاری برای کنترل قیمت مسکن پیشنهاد داد که به گفته وی «استفاده از خانه برای خرید مسکن با استقلال 50 درصدی در نظر گرفته شود». اینکه اگر زوجی در تهران بخواهند از خانه برای خرید خانه استفاده کنند، می توانند سقف تسهیلات 480 میلیون تومانی را پیدا کنند. ایده این بود که با تعهد به خرید خانه، قیمت 50 درصد افزایش یابد. این در حالی است که با گذشت یک ماه از اجرای این طرح، «قیمت اوراق در بهمن ماه امسال» هم اکنون به مسیر صعودی رسیده است.

رکورد جدید قیمت یک برگه – 136 هزار تومان در هر بند – به معنای «در دسترس ترین برای خرید خانه» است. در حال حاضر گروهی از تصمیم گیران در حال بررسی عوامل مربوط به علت پرواز، قیمت کاغذ، قیمت مسکن، سختی «حجم تقاضای خرید» و «مسائل فنی در پایتخت» هستند. مشکل این است که مرحله بعدی رفتن به مرحله بعدی برای کنترل روند رشد است. گروه دیگر اما «در این زمینه فراتر از این (کمال گرا) نگاه می کنند» و معتقدند که «الگوریتم عرضه و خرید واقعی مسکن برای مصرف کننده» برای جراحی اساسی و در عین حال ساده ضروری است. گزیده‌ای از «اقتصاد جهان» به مشکل واقعی اشاره می‌کند، با «کانال‌سازی دسترسی به مسکن» به دلیل پیگیری‌های بعدی، این «مسیر محدود است که مهم‌ترین آن قیمت خرید امتیازی و قیمتی است». دسترسی به مسکن» و دور از دسترس آن یک تسهیلات است.

حزینا و مسکن «ابراهزینا» شدند.

در حال حاضر تقریباً 30 درصد از کل خرید مسکن تنها «خرید امتیازی» است. یعنی پس از اولین ضربه به قیمت مسکن، «با قدرت خرید به مصرف کننده ضربه بزنیم».

به ازای هر یک میلیون تومان نیاز به خرید خانه، کاغذ دو بند 500000 تومان است که با قیمت دو روز پیش (در صورت قیمت درخواستی 136000 تومان)، ارزش نهایی فروش تسهیلات فرانشیز در تهران و شهرهای مختلف محاسبه می شود. (در شهرهای بزرگ سقف و خرید مسکن 400 میلیون تومان و در شهرهای کوچک 320 میلیون تومان است.)

طی دو تا سه ماه اخیر، بازار مسکن مصرفی در برخی از مناطق شهری با حرکتی جزئی اما چشمگیر به سطح جدیدی رفته است. البته این افزایش نسبی تقاضا برای تبدیل خانوارها توسط مصرف کنندگان و بخش ناچیز خانوارها نیز صورت گرفت. دلیل اینکه تقاضا در قالب یک شرط ملموس با خرید خانه جدید «تحریک» نمی شود این است که هنوز به سطح مؤثر خود نرسیده است. در تهران منبع برق به 16 متر مربع رسیده که حداقل 30 تا 40 متر مربع است، فاصله خیلی زیاد است.

دسترسی به پل “ارزان” است

گزیده‌ای از «دنیای اقتصاد» درباره بازار کنونی (نابه‌سامان) و خرید مسکن، «ارائه تسهیلات از طریق میانه» منجر به شرایط مساعد بورسیه و بازار مسکن، خرید مسکن ارزان قیمت با قیمت‌های مناسب شده است. . در حال حاضر، حداقل یک دهه پیش، شبکه بانکی ابزار «خرید و فروش فرانشیز در بازار سرمایه» را در اختیار صاحب خانه قرار داده است. این مسیر دشواری است زیرا بانک ها علاقه ای به پرداخت سودهای بالا با سود پایین ندارند.

به ویژه، در سال‌های منتهی به «انتظار تورمی» و همچنین «تورم عمومی»، بانک‌ها از پرداخت نرخ‌های سود بالاتر با نرخ سود کمتر نسبت به دوره انتظار کنار می‌روند. این مهمترین مشکل (مسئله واقعی) در بازار و خرید خانه است. سه سال پیش با افزایش انتظارات تورمی و تورم عمومی، سهم مسکن از تسهیلات بانکی به حدود 5 درصد از کل تسهیلات می رسید، در حالی که پیش از این، این رقم بین 15 تا 20 درصد بود. از یک طرف، تنها راه دسترسی به مسکن مقرون به صرفه، «تسلیم شدن حداقل برای یک سال» است که به خاطر مسکن ماهانه و ارزش واقعی پول، واقعاً ارزش پول را دارد. در عین حال میانگین قیمت مسکن در تهران بیش از 60 درصد (سه سال پیش) افزایش یافته است. در نتیجه شبکه بانکی در قالب یک حساب بانکی برای اسکان افرادی که در حال سرمایه گذاری در اوراق مسکن هستند طراحی شده است تا این دارایی های مالی در بازار سرمایه به خریداران مسکن بی خانمان فروخته شود. این موضوع تحت تأثیر «خرید و فروش اوراق مسکن از متغیرهای خارجی» بوده که منجر به افزایش تاریخی قیمت خرید مسکن شده است. اکنون سیاستمداران باید برای نجات بازار و خرید مسکن و دیوار از دسترسی مصرف کنندگان به این امکانات، «بسته چهار سویه» ارائه کنند. هدف این بسته ارائه «مسکن ارزان قیمت» است. در مرحله اول ممکن است به صورت دوش (قابل برگشت به موقعیت قبلی) فروش برگه های 4 ماهه ممنوع شود.

این ممنوعیت سال هاست که برای جلوگیری از تجارت در بازار و مسکن وجود دارد. با این حال، در فاصله دو ماهه، قیمت کاغذ 33 درصد افزایش می‌یابد و خریداران تمایل دارند کاغذ را دو ماه پیش به صورت مقرون به صرفه بفروشند. در عین حال، سیاستمداران صرفاً با تغییر شرایط می توانند ممنوعیت قبلی را لغو کنند. مرحله دوم این بسته «افزایش توزیع برگه های دست نویس» است. حدود 30 تا 35 درصد از معادل ماهانه این حساب ها در حساب بانکی توزیع کننده مسکن منتشر می شود. این نرخ بر اساس مانده منابع و بهای تمام شده مسکن از همان سال اولین طراحی این محاسبه تعیین می شود. اما ظرفیت تعدیل قیمت با توجه به شرایط بازار و حجم تقاضا، علاوه بر حفظ تعادل منابع و بهای تمام شده قبوض مسکن در بلندمدت، امکان حفظ قیمت ترازنامه در بازار وجود دارد. امتیازات بازار و مسکن در کوتاه مدت. گام سوم به عنوان یک اصل، ایجاد جذابیت برای بانک ها با پرداخت هزینه مسکن بالاست.

در حال حاضر بانک ها برای پرداخت و خرید مسکن باید 18 درصد سود بدهند که 15 تا 20 سال برای بانک ها جذابیتی ندارد.

این در حالی است که «نرخ سود» و اوراق خوابگاهی که اسماً 17/5 درصد است، بر حسب قیمت خرید کاغذ به قیمت 120 هزار تومان، عملاً 25/7 درصد است. اما قیمت کاغذ 130 هزار تومان است که بالاتر از نرخ سود است. به این ترتیب اگر بانک ها اجازه دهند، نرخ سود متناسب با هزینه تسهیلات خرید بلندمدت مسکن گران قیمت است و از سوی دیگر، «هزینه دسترسی» مصرف کننده نیز به زیر سطح فعلی می رسد. گام چهارم در بسته نجات و خرید مسکن، تشکیل بازار رهن ثانویه است به این معنا که واقعاً حرکتی نیست. در بازار وام مسکن ثانویه، 2 فقره تسهیلات بلندمدت مسکن که بانک‌ها از طریق انتشار اوراق رهنی در بازار سرمایه به خریداران مسکن می‌پردازند، برای بانک‌ها نقد می‌شود و تسهیلات اصل و سود آن برای مدت 15 تا 20 سال جاری است. بانک‌ها مشخص شده‌اند.» در واقع، وام گیرنده پول را به بانک، به وام گیرنده منتقل می کند. این امر منجر به تسهیل حداقل 50 هزار میلیارد تومان منابع جدید توسط شبکه بانکی می شود که منجر به پرداخت و خرید مسکن بدون نیاز به هزینه می شود. در شرایط موجود، البته برای ایجاد تعادل در تسهیلات بازار، «عرضه منجمد در بازار کشور» از طریق اخذ مالیات آزاد می‌شود و آپارتمان‌ها بدون استفاده در بازار استفاده می‌شوند تا حرکت عرضه و تقاضا در بازار انجام شود. به شکوفایی خود ادامه خواهد داد.

[ad_2]

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما