چرا پرسپولیس سرگردان شد؟

[ad_1]

ناظر: با توجه به اینکه پرسپولیس دارای شخصیت حقوقی مستقل از فدراسیون فوتبال است اتفاقی عجیب است، مسئولان فدراسیون فوتبال باید تاوان تصمیمات اشتباه مسئولان فدراسیون فوتبال را بپردازند.

تبعات هولناک مدیریت مهدی تاج و درودستش بر فوتبال کشور هر روز بیشتر و بیشتر می شود.

در جدیدترین اخبار، شرکت سرمایه گذاری اجتماعی کراون (شستا) با حکم دادگاه ساختمان فدراسیون و دادگاه پرسپولیس دو میلیون یورو از فدراسیون فوتبال اروپا (WFF) مصادره کرده است.

چرا پرسپولیس سرگردان شد؟

این خبر چند ماهی است که در شبکه ها و گروه های اجتماعی منتشر شده است. اما این یک واکنش و پاسخ ساده از سوی مسئولان فعلی فدراسیون است که اکثر آنها تاج دین مهدی را بر سر دارند و نمی خواهند از مدیر سابق خبری بشنوند.

تنها یک بار مسئول امور حقوقی فدراسیون فوتبال در پاسخ به استعلامات رسانه ای، علاوه بر تایید کل موضوع، اجرای آن زمان زیادی می برد.بازپس گیری حقوق این نهاد مهم اقتصادی، پول با دستور عجیب و خودسرانه تاج جهانگیر که توسط ویلموتس به فدراسیون داده شد، جدی گرفته شد.

مسئولان فدراسیون فوتبال و پرسپولیس در مورد این فاجعه تاریخی شفاف سازی نکرده اند اما تقریبا تمام ماجرا را پوشش داده اند.

چرا گواهینامه پرسپولیس و استقلال به نام فدراسیون؟

دو ساختمان استقلال و پرسپولیس در زمان ریاست فدراسیون فوتبال ایران برای این دو پایگاه خریداری و گواهینامه آن به نام فدراسیون فوتبال باقی مانده است.مدیران مستمر و فاسد در دوره های مختلف.

حالا به طور طبیعی، بدهکار باید دو میلیون یورو بدهی ویلموتس به فدراسیون را و با یک پرس و جوی ساده از سه کشور و یک ساختمان پنج طبقه بازپرداخت کند.

اولی همان ساختاری است که خود فدراسیون در آن مستقر است و در دوره دکتر دادکان هم خریداری شد و در چند اتاق فوتبال آبروریزی شد و آزاد شدی.

ساختمان دوم طبق اعلام فدراسیون فوتبال در اطراف زمین پیروانی خریداری شده و با وجود اینکه ساختمان های مسکونی زیادی در اطراف آن وجود دارد، در دو سال اخیر از اجاره خارج شده است.

ساختمان سوم در سعادت آباد و علامه خیاب است که در اختیار استقلال است. به اطلاع می رسد دو ساختمان که هم اکنون در اختیار فدراسیون و تخت جمشید است، خلع ید شده است.

چرا پرسپولیس سرگردان شد؟

کوچه ها و خیابان های آواره پرسپولیس فدراسیون مربیگری به کمپ

هنوز گواهینامه صادر نشده است اما ساخت و نگهداری پلمپ از زمان ورود کادرفنی فدراسیون و دفتر پرسپولیس به پایان نرسیده است. اما اگر شستا تصمیم بگیرد از اموال خودش انتقاد کند و کارگران را تامین اجتماعی کند، معمولاً به این اتفاق می افتد، اما حتی این خطرات هم از سوی مدیران زبان فدراسیون جواب نمی دهد.

گویی عادلانه بودن مبلغ ریالی مورد نیاز و معادل نرخ روز ساخت پرسپولیس و فدراسیون علیرغم اینکه در دست آنها حکم به تملک استقلال نیازی دیگر اما نه برای تملک آن ساختمان است. بالا است.

در این بین فدراسیون ها در صورت صدور حکم اعدام باید تمامی امکانات و دارایی ها را جمع آوری و ساختار تیم های فوتبال را به اردوهای ملی و آکادمی منتقل کنند که بدون تحمیل هزینه با کمبود شدید مواجه می شود و احتمالا فوتبال را تحت تاثیر قرار می دهد. به زودی شاهد ساخت خیابان دهم در پاکستان یا حتی قبل از آن بودیم.

اما مشکل اصلی اینجاست که پرسپولیس جایی برای رفتن به مدرسه بدنی ندارد و احتمالا مجبور است تجهیزات را به ورزشگاه شهید کاظمی منتقل کند تا ذهنش را به خود مشغول کند.

این پایان و عاقبت سپردن افسر فوتبال به مست و نادانی تاجی است که بعد از سه سال و آبروی مملکت به خاطر فوتبال ایران باقی نماند. حالا اهالی فوتبال می گویند رویای ساختن ساختمانی خاص و جدید برای فدراسیون توسط مهدی تاج و همراهانش تقدیم می شود که تقریبا غیرممکن است.

[ad_2]

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

تماس با ما