چشم انداز کوتاه مدت توییتر: حذف محدودیت متن و امکان ارسال ویدیوهای طولانی

ایلان ماسک می گوید توییتر به زودی محدودیت نوشتاری را حذف می کند و اجازه ارسال پست های طولانی را می دهد. ماسک همچنین در مورد امکان ارسال ویدیوهای طولانی، کسب درآمد و تولید محتوای پولی صحبت کرد.

به پیوست این گزارش، ایلان ماسک، مالک جدید توییتر امروز در توییتی اعلام کرد که محدودیت متنی توییتر در آینده نزدیک حذف خواهد شد. توییتر در حال حاضر محدودیت 280 کاراکتری برای متون ارسالی دارد، متون طولانی‌تر عمدتاً به صورت توییت ارسال می‌شوند و گاهی کاربران متن مورد نظر را در اپلیکیشن دیگری تایپ می‌کنند و اسکرین شات‌هایی از آن ارسال می‌کنند.

با حذف محدودیت متنی، توییتر که قبلا به عنوان میکرو بلاگر شناخته می شد، می تواند در ارسال محتوای طولانی و کسب درآمد از آن با پلتفرم های دیگری مانند Medium و Substack رقابت کند.

علاوه بر حذف محدودیت نوشتاری، توییتر به زودی امکان کسب درآمد از انواع مختلف محتوا را نیز ارائه می دهد، به عنوان مثال، تولیدکنندگان محتوا می توانند گزینه دریافت هدیه را با محتوای خود فعال کنند یا به پرداخت هزینه برای مشاهده محتوا فکر کنند.

ماسک در توئیتی دیگر درباره انتشار محتوای صوتی و تصویری اعلام کرد که این شبکه اجتماعی به زودی قابلیت انتشار حداکثر 42 دقیقه محتوای ویدیویی با کیفیت 1080 را در اختیار کاربران آبی قرار می دهد و امیدوار است این محدودیت زمانی به طور کامل حذف شود. آینده.

کمتر از 10 روز از خرید 44 میلیارد دلاری توییتر و ماسک از این شبکه اجتماعی می گذرد، تعداد زیادی از خریداران تبلیغاتی از جمله فولکس واگن و فایزر سازنده واکسن کرونا تبلیغات خود را در توییتر متوقف کرده اند و ماسک به دنبال تبلیغات جدید است. راه هایی برای زنده ماندن درآمدزایی رخ داده است.

پس از موافقت با هزینه تیک آبی 8 دلاری توییتر و بحث های مداوم، اکنون به نظر می رسد که ایلان ماسک با معرفی ویژگی های جدید به دنبال جذب تولیدکنندگان محتوای ویدیویی به خصوص یوتیوبرها است. یوتیوب در حال حاضر بیشتر درآمد تبلیغات ویدیویی (40 تا 55 درصد) را به تولیدکنندگان محتوا می پردازد.

ماسک می گوید توییتر می تواند پیشنهاد بهتری به تولیدکنندگان محتوا بدهد. با این حال، درآمد تبلیغات تنها دلیل تسلط یوتیوب بر محتوای ویدیویی نیست. امپراتوری ویدیوی گوگل با استفاده از داده های بزرگی که در مورد رفتار کاربر دارند، دید بیشتری را برای تولیدکنندگان محتوا فراهم می کند.

الگوریتم های یوتیوب با تکیه بر گنجینه اطلاعات گوگل از یک سو پیشنهادات مناسبی را به کاربران ارائه می کنند و از سوی دیگر بیشترین مخاطب را برای محتوای ویدیویی فراهم می کنند. توییتر حداقل در آینده نزدیک قادر به رقابت با یوتیوب نخواهد بود، اما کاربران یوتیوب می توانند با حضور فعال در توییتر به مجموعه جدیدی از مخاطبان دست یابند و جریان درآمد جدیدی برای خود ایجاد کنند.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما