چلسی توخل را ترک نخواهد کرد. پیشنهاد تمدید تا سال 2026 – ورزش سوم

کد خبر: 1838681
25 اوت 1401 ساعت 20:25
8.3 هزار بازدید |

10
نقطه نظر

چلسی مذاکراتی را با توماس توخل برای تمدید قراردادش آغاز کرده و پیشنهادی معادل دو برابر باشگاه قبلی لندنی ارائه کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، عملکرد اخیر چلسی رضایت مالک جدید این باشگاه یعنی تاد بولی را جلب کرده و به همین دلیل قصد دارد پیشنهادی جذاب به توماس توخل بدهد تا بقای سرمربی آلمانی این تیم را تضمین کند.

توماس توخل دو سال از قرارداد فعلی خود با چلسی باقی مانده است. پیش از این گفته می شد که چلسی قصد دارد قراردادی یک ساله جدید با سرمربی آلمانی امضا کند. اما روزنامه انگلیسی سان مدعی شده است که چلسی در روزهای اخیر مذاکرات خود را با توخل آغاز کرده و به او پیشنهاد قراردادی دو ساله داده است. اگر مذاکرات به پایان برسد، توخل چهار سال دیگر سرمربی چلسی خواهد بود.

اوایل سال جاری، دولت انگلیس پس از شروع جنگ در اوکراین، رومن آبراموویچ، مالک وقت باشگاه چلسی که تابعیت روسیه را دارد، تحریم کرد و در نهایت او مجبور به ترک این باشگاه و ترک انگلیس شد. در روزهایی که وجود باشگاه چلسی در خطر بود، توماس توخل آبی های لندن را ترک نکرد و همین امر باعث محبوبیت او در بین هواداران شد.

پس از آن روزها، مالکیت جدید باشگاه به تاد پولی آمریکایی واگذار شد. مالک جدید توانسته رابطه خوبی با سرمربی آلمانی برقرار کند و به ویژه از عملکرد باشگاه در نقل و انتقالات تابستانی خوشحال است. تاد پولی از توخل به عنوان مشاور اصلی برای هر تصمیم انتقالی در تابستان استفاده کرد.

توخل از زمان انتصابش به عنوان سرمربی چلسی موفقیت قابل توجهی داشته است. قهرمانی در لیگ قهرمانان، سوپرجام و جام باشگاه های جهان از افتخارات این سرمربی است و او همچنین با وجود شکست در هر سه فینال ومبلی، چلسی را به فینال جام حذفی و فینال جام اتحادیه رساند. توخل همچنین چندین جوایز انفرادی از جمله مربی سال فیفا، مربی سال یوفا و بهترین مربی فوتبال آلمان را به دست آورده است و همچنین دو بار به عنوان بهترین مربی ماه لیگ برتر انتخاب شده است.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما