چگونه آپلود عکس در iCloud را در iPhone و iPad غیرفعال کنیم؟ – زومیت


غیرفعال کردن پشتیبان‌گیری خودکار تصویر در iCloud آسان است. می‌توانید بدون از دست دادن عکس یا ویدیو، ویژگی iCloud Photos را خاموش کنید. قبل از شروع، از شما می خواهیم از همه عکس ها و ویدیوهای خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. می‌توانید تمام عکس‌ها و ویدیوهای خود را با استفاده از وب‌سایت iCloud دانلود کنید یا عکس‌ها را به مک یا رایانه شخصی خود منتقل کنید.

قبل از غیرفعال کردن iCloud Photos ایجاد کنید

برای شروع، به تنظیمات دستگاه خود بروید.

سپس به بخش بروید عکس برو

iCloud Photos را غیرفعال کنید

قبل از غیرفعال کردن این ویژگی، اجازه دهید در مورد اینکه بعد از غیرفعال کردن iCloud Photos چه اتفاقی برای عکس‌ها و ویدیوهای شما می‌افتد صحبت کنیم. اگر ویژگی فعلی ذخیره سازی آیفون را بهینه کنید شما استفاده خواهید کرد، هیچ کپی محلی از عکس های خود نخواهید داشت و بیشتر عکس ها فقط کپی های فشرده خواهند بود.

مقالات مرتبط:

قبل از غیرفعال کردن iCloud Photos، این گزینه را پیشنهاد می کنیم دانلود کنید و اصل را نگه دارید Go کپی‌هایی با وضوح کامل از تمام عکس‌ها و ویدیوهای شما در iCloud دانلود می‌کند. اگر فضای ذخیره سازی کافی برای انجام این کار ندارید، قبل از ادامه عکس ها را از وب سایت iCloud دانلود کنید.

iCloud Photos را غیرفعال کنید

اگر از iCloud Photos در دستگاه دیگری مانند Mac یا iPad استفاده می‌کنید، نسخه‌های با وضوح کامل همچنان در دستگاه‌های دیگری که از iCloud Photos استفاده می‌کنند در دسترس خواهند بود.

در نهایت، عکس ها از دستگاه فعلی شما حذف خواهند شد. اپل یک کپی از داده های شما را به مدت 30 روز نگه می دارد. پس نگران نباش همچنین می توانید این ویژگی را مجدداً فعال کرده و از گزینه ها استفاده کنید دانلود عکس و فیلم– داده های خود را برگردانید.

iCloud Photos را غیرفعال کنید

هنگامی که عکس‌های شما با خیال راحت دانلود و پشتیبان‌گیری شدند، روی ضربه بزنید عکس های iCloud برای غیرفعال کردن این ویژگی ضربه بزنید.

iCloud Photos را غیرفعال کنید

اگر ویژگی ذخیره سازی آیفون را بهینه کنید هنگامی که از آن استفاده می کنید، یک پنجره بازشو خواهید دید که از شما می پرسد آیا می خواهید یک کپی از عکس های iCloud خود را در آیفون خود دانلود کنید. در اینجا، گزینه ها دانلود عکس و فیلم انتخاب کنید.

اگر iPhone یا iPad شما فضای ذخیره سازی ندارد و مطمئن هستید که نسخه پشتیبان دارید، می توانید انتخاب کنید از آیفون حذف کنید انتخاب کنید.

iCloud Photos را غیرفعال کنید

در عرض چند ثانیه، ویژگی iCloud Photos غیرفعال می شود. برای بررسی فضای ذخیره سازی رایگان، به نمایه خود در قسمت تنظیمات بروید و گزینه ها را انتخاب کنید iCloud انتخاب کنید.

همچنین می‌توانید هر زمان که بخواهید این ویژگی را در برنامه تنظیمات دوباره فعال کنید. کافیست به قسمت عکس بروید و روی دکمه کنار گزینه کلیک کنید عکس های iCloud برای فعال کردن این ویژگی ضربه بزنید.

Google Photos یک جایگزین عالی برای iCloud Photos است. خوشبختانه انتقال تمامی تصاویر از iCloud Photos به Google Photos بسیار آسان است و با چند کلیک قابل انجام است.

***

امیدواریم این آموزش برای کاربران زومیت مفید واقع شده باشد. می توانید سوالات خود را در مورد جلوگیری از آپلود تصاویر در iCloud با ما و کاربران زومیت در میان بگذارید.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم