چگونه از سیری در اپل واچ استفاده کنیم؟ – زومیت

[ad_1]

سیری، دستیار صوتی اپل، بر روی هر ساعت اپل درست مانند آیفون یا آی پد یا مک برای انجام کارهای بیشماری موجود است. در این مقاله نحوه تعامل با ساعت هوشمند اپل و بررسی برخی از دستورات داده شده به دستیار صوتی اپل واچ را به شما آموزش می دهیم.

چگونه از سیری درباره اپل واچ سوال کنیم؟

سه راه مختلف وجود دارد که می توانید از سیری در اپل واچ خود بپرسید. این روش ها عبارتند از:

1. دکمه Apple Watch Side را فشار داده و نگه دارید

روش اول فراخوانی سیری بسیار ساده است. فقط دکمه کناری اپل واچ خود را فشار داده و نگه دارید. با انجام این کار، سیری و “چه کاری می توانم برای کمک به شما انجام دهم” فعال می شود؟ نشان می دهد. اکنون تنها کاری که باید انجام دهید این است که درخواست خود را ارسال کنید.

سیری در اپل واچ

2. بگویید “Hey Siri”

برای تماس با سیری بدون لمس ساعت هوشمند، کافیست از دستوری استفاده کنید که برای کاربران آیفون آشنا به نظر می رسد. «This Siri» فرمانی برای فراخوانی خودکار دستیار مجازی اپل است و دستگاه آماده شنیدن است. پس از روشن شدن سیری، می توانید درخواست خود را به او بگویید.

3. مچ دست خود را دراز کنید

راه دیگر برای فراخوانی سیری در اپل واچ این است که مچ دست خود را دراز کنید. ساعت را نزدیک دهان خود بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید. توجه به این نکته ضروری است که برای استفاده از این روش به سراغ Apple Watch Series 3 با watchOS 5 بروید یا ممکن است به یک مورد جدید نیاز داشته باشید.

تنظیمات سیری اپل واچ را تغییر دهید

همچنین می توانید تعدادی از تنظیمات را تغییر دهید تا تجربه بهتری از سیری با اپل واچ ایجاد کنید. برای این کار می توانید به Settings> Siri بروید به اپل واچ بروید. ابتدا، می توانید سه راه برای تماس با سیری در ساعت هوشمند خود را روشن یا خاموش کنید. این روش ها Hey Siri، Raise to Speak و Digital Crown نام دارند نمایش داده می شوند. اگر نگران عمر باتری ساعت خود هستید، یک گزینه این سریال را ببندید

Siri History> Delete Siri History را انتخاب کنید تا تمام تعاملات سیری و محتوای مربوط به Apple Watch شما از سرورهای اپل حذف شود. کمی کمتر، می توانید زبان و صدای سیری را از گزینه های موجود تغییر دهید.

در بخش بازخورد صوتی، می‌توانید بین Controls با همیشه روشن یا حالت بی‌صدا یا فقط هدفون یکی را انتخاب کنید. در کنترل با بی‌صدا، وقتی ساعت روی بی‌صدا تنظیم شود، همه پاسخ‌ها بی‌صدا می‌شوند. فقط در هدفون، تنها زمانی می توانید پاسخ سیری را بشنوید که ساعت به نوعی هدست بلوتوث متصل باشد. اگرچه بازخورد صوتی وقتی سیری خاموش است، پاسخ را در صفحه اپل واچ خود خواهید دید.

مقالات مرتبط:

Siri Voice Answers تحت کنترل صوتی، می‌توانید اعلان‌های تماس را روشن یا خاموش کنید. با هدفون های مجهز به ایرپاد اپل، این گزینه به شما امکان می دهد اعلان های مختصری در مورد تماس گیرندگان بشنوید.

کارهایی که می توانید با سیری در اپل واچ خود انجام دهید

سیری در اپل واچ نیز به طرز شگفت انگیزی قدرتمند است. در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید با دستورات صوتی انجام دهید: ارسال پیام، تنظیم یادآوری، برقراری تماس تلفنی و موارد دیگر. اگر می خواهید بدانید که دستیار صوتی اپل چه توانایی هایی دارد، می توانید به راحتی به این سوال پاسخ دهید.

[ad_2]

Charlie Owens

تحلیلگر هاردکور طرفدار عمومی فرهنگ پاپ. خالق مادام العمر تنظیم کننده. اهل سفر. متخصص وب متعهد

تماس با ما