چگونه جرثقیل مناسب برای حمل و نقل خود را پیدا کنید؟

امروزه نیاز مبرمی به گروه بزرگی از شرکت ها برای حمل و نقل کالا احساس می شود، بنابراین آگاهی از وسایل حمل و نقل مناسب به ویژه جرثقیل برای شرکت هایی که حمل و نقل زیادی دارند بسیار مهم است. جرثقیل ها مدل ها و رنج های مختلفی دارند، با شرکت جرثقیل ایران همراه باشید تا پرکاربردترین ها را در صنعت به شما معرفی کنیم.

جرثقیل ها 3 تن

معمولا این دسته از جرثقیل ها دارای کف هستند و می توانید اجناس یا انواع وسایل را روی زمین قرار داده و به مقصد مورد نظر حمل کنید. این جرثقیل ها بیشتر برای تجهیزات سبک و کالاهایی با عرض و طول نسبتا کم استفاده می شود. این جرثقیل ها برای کار در ارتفاعات مناسب نیستند زیرا ظرفیت بار این جرثقیل ها با افزایش ارتفاع کاهش می یابد. با این نوع جرثقیل می توانید هر محصول، محموله یا تجهیزاتی تا وزن 3 تن را حمل کنید.

چگونه جرثقیل مناسب برای حمل و نقل خود را پیدا کنید؟

جرثقیل ها 5 تن

این جرثقیل ها مانند جرثقیل های 3 تنی قابلیت بارگیری و حمل انواع ابزار را دارند اما ظرفیت بار این جرثقیل ها گسترده تر است و با کف خود می توانند بار بیشتری را حمل کنند. با این جرثقیل ها انواع پالت ها، کولرها و قوطی ها را جابه جا می کرد که یک دفتر کار و کارگاه کوچک را جابه جا می کرد، البته هر محصولی که در محدوده ظرفیت بار این جرثقیل ها باشد را می توان در کف آن نیز قرار داد. آی تی.

جرثقیل ها 7 بدن و 10 تن

می توان گفت این محدوده ها جزو پرکاربردترین ها هستند زیرا محصولات زیادی با وزن 7 و 10 تن وجود دارد که این نوع جرثقیل ها دارای دو نوع کفپوش و بدون کف هستند که با توجه به ارتفاع و موقعیت مورد نیاز مورد استفاده قرار می گیرند. . این نوع جرثقیل ها برای ارتفاعات بالا نیز مناسب هستند زیرا برای این نوع جرثقیل ها می توان از تلسکوپ های بلند استفاده کرد، از آنجایی که توان یا ظرفیت بار این جرثقیل زیاد است می توانند به خوبی از عهده این کار برآیند.

با تمام موارد ذکر شده در صورت داشتن حمل و نقل و یا نیاز به اجاره انواع جرثقیل، شرکت جرثقیل ایران همواره آماده ارائه خدمات در این زمینه می باشد. اجاره جرثقیلو اجاره آسانسور و اجاره ماشین نیز.

چگونه جرثقیل مناسب برای حمل و نقل خود را پیدا کنید؟

اجاره جرثقیل برای حمل کالا

شرکت جرثقیل ایران با رعایت کلیه موارد ایمنی، تجهیزات مدرن، استانداردها و کارشناسان برتر در صورت نیاز به ارائه خدمات اجاره جرثقیل می پردازد. اجاره جرثقیل ما در خدمت شما هستیم.

چگونه جرثقیل مناسب برای حمل و نقل خود را پیدا کنید؟

چه وزنی خدمت می کنیم؟

ناوگان ایران جرثقیل آماده ارائه خدمات حمل و نقل از 3 تن الی 160 تن می باشد که شامل طیف وسیعی از بار در صنعت حمل و نقل می باشد.

آن را به ما بسپارید

اگر نیازی به اجاره ندارید یا حجم کالای شما کم است، ما حاضریم کل فرآیند حمل و نقل را به عهده بگیریم و حمل و نقل خوبی را برای شما ترتیب دهیم.

مشاوره رایگان

اگر در مورد نحوه حمل و نقل خود به مشاوره نیاز دارید، ما در خدمت شما هستیم تا شما را کاملا رایگان راهنمایی کنیم. ما به شما اطمینان می دهیم که حتی اگر نتوانیم کالای شما را حمل کنیم، شما را راهنمایی می کنیم.

در نهایت برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع جرثقیل و بالابر و استفاده از هر کدام به وب سایت ما مراجعه کنید.

:شماره تلفن

09122076287

09127150057

02133462435

:سایت اینترنتی

iranjarsaghil.com

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما