چگونه جنبش ساتویک در حال ایجاد تغییر طبیعی در سبک زندگی مردم است

آیا ما با طبیعت ارتباط داریم؟ به هر نحوی؟ ما جان خود را در ساختمان های ساخته شده از بتنی حفظ می کنیم. ما به صورت دستی از طبیعت مراقبت می کنیم، بنابراین از مزایای آن محروم می شویم. در نتیجه، بیماری‌های کشنده‌ای مانند دیابت، فشار خون بالا، کم‌کاری تیروئید و PCOS/PCOS (فقط در زنان) وجود دارد که منجر به فشار شدید انسان‌ها می‌شود. به نظر می رسد مجازات و رنج جدی مادام العمر است، اما بیماران متعهد به تغییر در طرز تفکر خود از تسکین و حتی از بین بردن بیماری از طریق سبک زندگی روشن و عادات غذایی سود می برند.

جنبش ساتویک یک پلت فرم جامع آموزش سلامت است که در کمک و راهنمایی مردم در کاهش رنج آنها از طریق اقدامات ساتویک و تغییر سبک زندگی پیشگام است. این پلتفرم که از آگوست 2017 به عنوان یک جنبش سلامت کل نگر شروع شد، زندگی میلیون ها نفر را با گسترش آگاهی و آموزش مردم در مورد مزایای ماندگار طرز فکر Sativian تغییر داد.

صباح می گوید: “سبک زندگی سطوی هدیه ای از اجداد و مربیان ما است. این سبک زندگی ساده و بدون بیماری را به ما می آموزد. این سبک شامل غذاهای طبیعی و سالم است، از درمان های طبیعی پیروی می کند و مانند پدربزرگ ها و مادربزرگ هایمان از برنامه ای سالم پیروی می کند.” . صراف، یکی از بنیانگذاران جنبش ساتویک.

چشم انداز این است که افرادی را که به دنبال توسعه احساسات ساتویک هستند و ایجاد انگیزه در دیگران برای ارتباط مجدد با طبیعت راهنمایی کنند. از طریق تعاملات حضوری منظم، کارگاه های آموزشی و حضور فعال رسانه های اجتماعی از طریق پلت فرم های اجتماعی برجسته به جامعه متصل می شود. در حال حاضر، او حدود 4.12 میلیون مشترک در یوتیوب، 452 هزار دنبال کننده در اینستاگرام و 70 هزار دنبال کننده در فیس بوک دارد.

جنبش ساتویک یک ایده یا یک ابتکار برنامه ریزی شده نبود. هر دو بنیانگذار آن با بیماری های مزمن سلامتی خود دست و پنجه نرم می کردند که از طریق روش های sattv درمان می کردند. سفرهای شفابخش آنها چنان تأثیری بر آنها گذاشت که تصمیم گرفتند زندگی خود را وقف به اشتراک گذاشتن این حکمت سالم جاودانه با جهان کنند. با گذشت زمان، این پلتفرم به یک پلتفرم آموزشی بر اساس سه ستون تبدیل شده است – سبک زندگی جامع، رژیم غذایی طبیعی و یوگا روزانه. می‌گوید: “ما در حال ساختن یک اکوسیستم، یک جهان ساتویک موازی هستیم. این یک “جنبش” است زیرا یک ابتکار اجتماعی است. هدف ما ایجاد یک جامعه بزرگ از افراد با انگیزه است که “ساتویک” را پذیرفته و جهان را با هم خلق کرده‌اند.” هارشوردان.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

تماس با ما