چگونه عکس ها و فیلم های وضعیت WhatsApp را دانلود کنیم؟

بعدی-در سال 2017، واتس اپ ویژگی وضعیت را منتشر کرد. این ویژگی مشابه استوری اینستاگرام است. استوری های واتس اپ پس از 24 ساعت حذف می شوند و قابل ذخیره نیستند. فرقی نمی کند کاربر اندروید باشید یا iOS. می توانید تصویر به اشتراک گذاشته شده را در وضعیت WhatsApp با یک اسکرین شات ذخیره کنید.

به گزارش فردا؛ اکثر کاربران اندروید می توانند با نگه داشتن همزمان دکمه های کاهش صدا + پاور از صفحه مورد نظر اسکرین شات بگیرند و کاربران آیفون نیز با استفاده از دکمه پاور + افزایش صدا می توانند از صفحه مورد نظر اسکرین شات بگیرند. اگر از آیفون با تاچ آیدی استفاده می‌کنید، می‌توانید تاچ آیدی و دکمه صدا را با هم فشار دهید تا اسکرین شات بگیرید.

اگر نمی‌خواهید اسکرین شات شامل نام کاربری، زمان و موارد دیگر باشد، می‌توانید عکس به اشتراک‌گذاشته‌شده را برای مدت کوتاهی در وضعیت WhatsApp فشار دهید و سپس اسکرین شات بگیرید. در این حالت، چیزی جز عکس به اشتراک گذاشته شده در حالت ذخیره نمی شود.

ویدیوهای وضعیت WhatsApp را در اندروید بارگیری کنید

واتس اپ
1- ابتدا وارد واتس اپ شده و ویدیوی اشتراک گذاری شده با وضعیت را تماشا کنید.
2- سپس File Manager را باز کنید. این نام ممکن است بسته به سازنده دستگاه شما متفاوت باشد. به عنوان مثال، در دستگاه های سامسونگ، نام این برنامه My Files است. (اگر نرم افزار مدیریت فایل در دستگاه خود ندارید، Google Files را از فروشگاه Play دانلود کنید.)
3- به قسمت Settings برنامه رفته و تنظیمات Show hidden system files را فعال کنید.
4- حالا به صفحه اصلی اپلیکیشن برگردید و حافظه داخلی و سپس WhatsApp -> Media -> Statuses را انتخاب کنید.
5- در پوشه Statuses تمامی ویدیوهایی که تماشا کرده اید را در نوار وضعیت WhatsApp خود مشاهده خواهید کرد.
6- روی ویدیوی مورد نظر به مدت طولانی فشار دهید، فایل را کپی کرده و در «DCIM» یا هر پوشه قابل مشاهده دیگری پیست کنید.
7- با این کار ویدیو در وضعیت واتساپ دستگاه شما ذخیره می شود و حتی پس از از بین رفتن وضعیت در آنجا باقی می ماند. اگر ویدیوی وضعیت در پوشه DCIM ذخیره شده است، می توانید از برنامه گالری تلفن نیز به آن دسترسی داشته باشید.

دانلود ویدیوهای وضعیت WhatsApp با فرمت iOS

واتس اپ

مراحل دانلود ویدیوهای وضعیت WhatsApp در آیفون با گوشی های اندرویدی متفاوت است. برای انجام این کار مراحل بعدی را دنبال کنید:

1- ابتدا به Control Center iPhone رفته و سپس بر روی آیکون “+” در کنار گزینه Screen Recording ضربه بزنید.
2- پس از روشن کردن ضبط صفحه، واتس اپ را باز کنید. سپس به بخش وضعیت بروید و ویدیوی به اشتراک گذاشته شده ای که می خواهید دانلود کنید را پخش کنید.
3- پس از ضبط کامل ویدیو، انگشت خود را از بالا به پایین بکشید و از پنل اعلان گزینه Stop recording را انتخاب کنید. همچنین می توانید دکمه پاور را فشار دهید.
4- پس از آن وارد برنامه عکس شوید. مشاهده می کنید که ویدیو به صورت خودکار در این قسمت ذخیره می شود.

منبع: 91mobile

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما