چگونه می توانم یک ویدیوی کوتاه در یوتیوب بسازم؟

بعدی-با افزایش سرعت اینترنت، پلتفرم های محبوبی ظاهر شده اند که امکان مشاهده عکس ها و فیلم های مختلف را به ما می دهند.

به گزارش فردا؛ یوتیوب امیدوار است با ارائه ویدیوهای کوتاه با ویدیوهای کوتاه ارسال شده در سایر شبکه های اجتماعی مانند تیک توک، اسنپ چت، فیسبوک و استوری اینستاگرام رقابت کند.

یوتیوب قبلا ویدیوهای کوتاهی به نام کوتاه معرفی کرده است. این شبکه اجتماعی به تازگی ابزار جدیدی را معرفی کرده است که می تواند ویدیوهای یوتیوب را برای چند ثانیه به ویدیوهای کوتاه تبدیل کند. این پلتفرم اکنون به سازندگان محتوا اجازه می دهد تا به راحتی هر قسمت از ویدیویی را که قبلاً در یوتیوب آپلود کرده اند انتخاب کرده و سپس آن را به عنوان یک ویدیوی کوتاه یوتیوب منتشر کنند.

این شرکت قبلاً تمام ویدیوهای زیر 60 ثانیه را به طور خودکار به ویدیوهای کوتاه تبدیل می کرد. حتی اگر محتوا در ابتدا به عنوان ویدیوی استاندارد در پلتفرم آپلود شده باشد. این نشان دهنده نگرانی گوگل در مورد تسلط تیک توک بر مردم است. جدیدترین نسخه برنامه تلفن همراه YouTube اکنون به سازندگان اجازه می‌دهد تا بخش‌هایی از ویدیوی خود را با طول کلی 60 ثانیه انتخاب کرده و با استفاده از ابزارهای ویرایش درون‌برنامه، آن‌ها را به محتوای کوتاه تبدیل کنند.

یوتیوب

اگر انتخاب آنها کمتر از 60 ثانیه باشد، می توانند ویدیوهای بیشتری با دوربین این برنامه بگیرند یا از ویدیوهای موجود در گالری برای تکمیل محتوای 60 ثانیه ای استفاده کنند. یوتیوب می گوید هدف از این ویژگی افزایش بازدید برای محتوای طولانی است. در ماه ژوئن، این شرکت اعلام کرد که ویدیوهای کوتاه ماهانه بیش از 1.5 میلیارد کاربر را به این پلتفرم جذب کرده است.

برای ایجاد یک ویدیوی کوتاه در یوتیوب، کافی است آخرین نسخه YouTube Studio را وارد کنید، ویدیوی طولانی مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس تبدیل آن به یک ویدیوی کوتاه را انتخاب کنید. کاربران نسخه موبایل به تمام ابزارهایی که نسخه مبتنی بر وب ارائه می کند دسترسی خواهند داشت. این برنامه مواردی مانند ویرایشگر جدول زمانی، فیلترها، موسیقی و موارد دیگر را ارائه می دهد. کاربران همچنان می توانند از دوربین شورت برای ایجاد ویدیوهای کوتاه یوتیوب استفاده کنند. در حال حاضر هر دو سیستم عامل اندروید و iOS از این ویژگی پشتیبانی می کنند.

منبع: JIZCHINA

Kellen Odom

مدافع رسانه های اجتماعی گیک غذا. کاوشگر. علاقه مندان به تلویزیون پیشگام بیکن افراطی. کل نینجا اینترنت. تنظیم کننده.

تماس با ما